22.10.2019 | Svátek má Sabina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
5.4.2007 11:46

Re: Re: Re: To snad ne.

Myslím si, že mít poblíž demokratické Rusko je v našem životním zájmu. Stejně jako demokratické Německo. S těmi lidskými zdroji a alkoholizmem bych to zas tak tragicky neviděl. Měl jsem nedávno možnost přesvědčit se na vlastní oči.

5.4.2007 11:57

V Rusku se více chlastá a v USA se více fetuje, no a?

Přesto to ekonomiku i demokracii ovlivňuje minimálně.

5.4.2007 12:33

Re: Re: To snad ne.

Mimo surovin, neoplývá Rusko ničím a to vadí Putinovi i vám. Je to jen imperialistický stát, ze kterého jde strach, neboť většina lidí nemá co ztratit a lidský život u nich nemá cenu.

5.4.2007 12:47

A čím jiným, cennějším, by mělo oplývat ?

Co se mu nedostává ? Má suroviny, po kterých je celosvětový hlad, má vzdělané čím dál více a lépe pracující lidi, peníze na nákup technologií a na investice, výborný základní výzkum. Opustilo komunistickou ideologii a jde cestou tržní ekonomiky, která strmě roste. Mladá ambicózní generace hledí dopředu a  nechává se inspirovat Spojenými státy. Rusko má všechno. Není závislé na dovozu strategických surovin přes půl planety. Má všechno aby se stalo světovou mocností č.1. Snaha USA je zoufalou a vyčerpávající snahou zastavit Rusko a Čínu. Přijde den, kdy mladí nadějní vědci z celého světa budou přicházet právě tam tak jak dosud přicházejí do USA.

5.4.2007 20:29

Re: A čím jiným, cennějším, by mělo oplývat ?

Say whaaaaaaaaaaaaat? ,ze rusko ekonomicky predbehne USA?In a pigs eye my friend!!.Rusko ztraci milion lidi rocne na alkoholizmus,nakazlive choroby,podvizivu atc,.Za 50 let bude mit rusko 75 milionu lidi,a USA 400 milion.My tu v Kanade mame zrovna tolik surovin jako rusko,a my je radi americanum prodame,Takze USA nebude o suroviny stradat,ale rusko jde vpred tak ke tretimu svetu.Rusky venkov 3ti svet je,nemaji tak ani poradne silnice,brodi se tam v bahne,jak to bylo v USA pred 200 roky(Y):-D;-D:-D;-D!!

5.4.2007 14:31

Re: Re: Re: To snad ne.

drahý štváči, viděno Vašima očima a Vaší logikou pak Česko neoplývá ani těmi surovinami a navíc je těžce zadlužené,  takže neoplývá vlastně vůbec ničím a je leda tak na zavezení hnojem.

Budete se divit a bud Vám to jistě nepříjemné, ale současné Rusko oplývá naprosto vším, co je potřebné k dalšímu rozvoji - surovinami, energií, lidskými zdroji a přebytkem v rozpočtu. Lidský život neměl cenu u komunistických vůdců, z 95% neruského původu. Rusové si svých životů naopak velice váží, právě pro tuhle hrůznou historickou zkušenost.

5.4.2007 12:36

To je naprosto přesné.

R^

5.4.2007 9:28

Slabý článek

Slabým článkem zde nemyslím článek pana Doležala, ale naši zem, přesněji - její osazenstvo. Dokonce si mylsím, že se svou "národní povahou" jsme slabým článkem snad ve VŠEM! /Tedy kromě 40ti let , kdy jsme byli pevnou oporou a západní HRÁZÍ socialistického tábora!/

Z této naší slabosti plynou všechny naše problémy. Slabá vláda je výsledkem "politické úrovně" nás voličů, ale to si málokdo připouští! Co ale UMÍME - to je napadání názorů, které jsou rozdílné od názorů našich. Důkazy najdete téměř v každém zdejším příspěvku!!

5.4.2007 10:22

Re: Slabý článek

Mám obavu, že Von má pravdu, ale poněvadž nejsem úplný pesimista tak doufám, že ti voliči se vylepší. 40 let temna tady nechalo svůj vliv.

5.4.2007 11:05

Vy Vone, tomu se říká demokracie a pluralita názorů, což zastydlý komunista jako Vy těžko chápe.

5.4.2007 13:08

Re: Vy Vone, tomu se říká demokracie a pluralita názorů, což zastydlý komunista jako Vy těžko chápe.

Milý pane s dlouhým jménem.  Takovou urážku jsem ještě nezažil, ale mne nevyprovokujete! Četl jste vůbec, co jsem napsal  já a víte, co jste napsal tady VY?Jinak vidím, že Váš slovník je  TAKÉ dosti omezený!

5.4.2007 14:43

Já Vás neprovokuji,

jen Vám oznamuji, že máte komunistické myšlení a je zcela lhostejné k čemu se naoko hlásíte.

5.4.2007 16:35

Milý pane von odkudkoliv!

Pokud se cítíte uražen septikem a tvrdíte, že jste takovou urážku ještě nezažil, tak jste evidentně na stránkách diskuzí na Psu nováčkem a nebo vyjímečně šťastným jedincem, který ještě neměl tu čest se se septikem potkat! Přikládám Vám pár septikových "názorů", které museli mnozí zde na Psu překousnout!

podplacený kašpar, žvaníte z cesty, účelově lžete, Typické bolševické myšlení, Nechápete hlavně proto, že tím "naprostým blbcem" jste Vy sám.: Problém s blbci, ale nedělejte si s tím hlavu,: Neuvěřitelné, kolik idiotů omýlá takovouto prostoduchou propagandu , No to je blábol,: To spíše přijdou k moci radikální xenofobové a poteče krev.: Nechápete hlavně proto, že tím "naprostým blbcem" jste Vy sám.: Problém s blbci, ale nedělejte si s tím hlavu,: Pitomosti si dělejte sama Miroslavo Etrychová: Helejte ignorante JiMe,Jsem sice xenofob, ale co je tohle za idiotský argument:To jen h/a/j/z/l/í/c/i Vašeho druhu rádi pomlouvají, aby si obhájili sami před sebou vlastní připos/ranost.       Celá zas/raná kolaborantská famílie, ještě že se ten biologický odpad nerozmnožil. 

To jen h/a/j/z/l/í/c/i Vašeho druhu rádi pomlouvají, aby si obhájili sami před sebou vlastní připos/ranost.       Celá zas/raná kolaborantská famílie, ještě že se ten biologický odpad nerozmnožil. 

5.4.2007 16:37

Re: Milý pane von odkudkoliv!

"omýlá" je samozřejmě produkt septika!

5.4.2007 17:15

Re: Milý pane von odkudkoliv!

Bez jakékoliv ironie - pane Jirko S. - děkuji za Váš příspěvek. Jsem nováček a neměl jsem tu čest se s dotyčným potkat. Proč ale proboha pod jeho příspěvky je STÁLE JEŠTĚ ta výzva REAGOVAT!!!!

5.4.2007 18:26

Re: Re: Milý pane von odkudkoliv!

No, to jsou prostě pravidla neviditelného Psa. Máme holt demokracii. Pan Wagner ho sice už dvakrát zabanoval, ale on si, idiot, dává do toho svého stupidního nicku náhodně ona lomítka, takže je v podstatě technicky nemožné vygenerovat všechny možnosti a taktéž mu je zabanovat. Já to řeším tak, že si z něho dělám prču, ale potíž je v tom, že on je splachovací a neschopen leckteré narážky vůbec pochopit. Ale to nic. Sám víte, jak to říkal pan Werich!

5.4.2007 19:03

Re: Re: Re: Milý pane von odkudkoliv!

Spřízněná duše - děkuju ti! To malé "t" je správně, protože se jedná o duši,  jinak totiž zásadně bez seznámení a dovolení VYKÁM!

5.4.2007 8:37

Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

.....za mohutného přispění ČR a Polska se podařilo SRN, tradičního spojence USA v Evropě, po roce 1990 postupně vmanévrovat do opačného tábora....

Vliv CR na politiku SRN je prakticky nulovy. Odstup Nemecka a USA se zvetsil s nastupem Bushe a jeho politiky.

....Reálné nebezpečí nepředstavují ruské rakety. Reálné nebezpečí představují iránské a severokorejské rakety, které se octnou v držení nedefinovaných vojenskopolitických subjektů ve střední Asii.....

Jmenovat KLDR v dobe hodne pokrocilych rozhovoru s USA v tehle souvislosti je hodne prehnane. O Iranu rikaji vojensti odbornici ze pro vyvoj raket schopnych zasahnout CR by Iran potreboval jeste nekolik let a od bomby jsou vzdaleni desetileti.

ALE PROC BY STRILELI NA EVROPU RAKETY?

5.4.2007 8:43

Re: Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

A proč by někdo měl v Madridu vyhazovat do vzduchu metro a v Londýně autobus?

5.4.2007 9:12

Re: Re: Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

R^R^R^  ;-D

5.4.2007 11:43

Re: Re: Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

Myslete!Proti tomu by je radar nezachránil.

5.4.2007 12:43

Re: Re: Re: Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

Sakra, Irčo, to máte pravdu. Koneckonců by je zřejmě nezachránil ani před těmi balistickými střelami, že ? A nás v budoucnu taky ne, že ? Držte se úvodního slova svého příspěvku - myslete !

5.4.2007 12:52

Proč ? Kvůli podpoře Španělska a Velké Britanie poskytované Spojeným státům

které poskytují podporu izraeli. Tak Spojené státy nabízejí ochranu spojenectvím, kterého kdyby nebulo, nebylo by třeba ani té ochrany.

5.4.2007 9:10

Re: Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

Třeba kvůli obrázkům v dikobrazu, nebo kvůli špatnejm kachlíčkům na WC, či snad kvůli (ne)šátkům přes hubu, nebo praseti k objedu. Račte si vybrat.

5.4.2007 9:50

Re: Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

Nesouhlasím s druhou větou druhého odstavce. Myslím, že Německu po sjednocení poněkud přerostlo sebevědomí.

5.4.2007 12:37

Re: Fantasmagorie vlivu CR a ohrozeni

A proc by se nekdo ovesil semtexem a sel se odpalit do synagogy? Fanatik nikdy nepocita a nedokaze cekat. 11.zari USA nepolozilo na kolena, 3000 americanu zemre v autech za rok? (nevim presne), ale probudilo je to. A to je dobre, dneska uz vi ze od nekterych lidi se da cekat vsechno, ale uplne vsechno. My ale zatim delame, ze nas proste MUSI vynechat, kdyz strcime hlavicky do pisku.

5.4.2007 8:33

Praotec Čech

udělal jednu velkou chybu,že vlezl mezi rusáky a němce a proto jestli chceme v české kotlině ještě chvíli svobodně existovat pozorujme tyto dva velkonárody a spojujme se s těmi, kdo jsou schopni se s nima bavit jako rovný s rovným.

5.4.2007 8:43

Re: Praotec Čech

Pokud je mysleno USA tak je to dobry vtip ze se bude bavit s CR jako rovny s rovnym.

5.4.2007 9:09

Re: Re: Praotec Čech

Rys je bystrá šelma, ale to asi není Váš případ. Přečtěte si to ještě jednou! My samozřejmě jsme nevýznamní, ale právě proto se MUSÍME držet toho, kdo JE VÝZNAMNÝ a s kým se evropské mocnosti MUSÍ bavit. Jenže my se NIKDY neumíme ROZHODNOUT SPRÁVNĚ!!

5.4.2007 11:16

My se nemusíme držet Velkého bratra

Jsme součástí NATO a EU, vy alternativní inteligente.