6.12.2021 | Svátek má Mikuláš


Diskuse k článku

TURECKO: Erdoganova nová mravní policie

Je jich pouze 17 000 v populaci o osmdesáti milionech (0,02 %). Jsou plnoprávnými tureckými občany. Většina pochází z rodin, po staletí žijících v moderním Turecku. Platí v Turecku daně. Jejich synové jsou odvedenci v turecké armádě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Klíma 19.12.2017 14:03

Děkuji za článek. Ovšem: chytří to věděli a blbcům je to fuk

A. Alda 18.12.2017 11:26

To je jako v Německu v prvé půli tohoto století.

Němečtí Židé si také mysleli, že jsou Němci. Vždyť za Německo prolévali krev. Německo svou prací a pílí živili. A také léčili a kulturně obohocovali. A starali se o přísun bohatství z jiných částí planety do Německa.

Ale Němci si o nic nemysleli, že jsou také Němci. A zatraceně tvrdě jim to dali poznat.

V Turecku se to začíná vyvíjet podobně, jako kdysi v tom Německu.

L. Bystrý 18.12.2017 14:27

To je jako u nás v Česku a Rusku

Sionisti (od roku 1945 raději používáme tento výraz, drahý soudruhu a soukmenovče Aldo; nemusím snad vysvětlovat proč) si myslí, že svým zdánlivým splynutím se státotvorným národem od sebe odvrátí pozornost pracujících mas.

Jenže náš lid, náš přirozeně moudrý a leninsky vzdělaný západoasijský lid, na zločiny sionismu nezapomíná. Náš národní Vůdce Václav Klaus správně vyzdvihl obětavou národní práci geniálního novináře A. B. Bartoše. Leninu žel, ani odkaz nemohu vložit, aby můj příspěvek Mossad nesmazal.

Proto jen připomenu, že stejný Vůdce Klaus a stejný vlastenecký novinář Bartoš bojují též za sexuální očistu národa, proti homosexualistům a jiným podobným. Také proti havlistům atd., je to stejně všechno jedna bruselantská verbež, prozápadní, protislovanská, protisocialistická.

Takže: Mravnostní policii dle tureckého vzoru NUTNĚ potřebujeme, neboť se potýkáme s obdobnými problémy a jejich nositeli.

„Židovskou otázku vyhrabali židovští intelektuálové ze smetiště dějin, uměle ji nafoukli a udělali z ní politikum. Tak se pokusil Goldstücker a další židovští intelektuálové získat nedotknutelnost. Kdo je kritizoval, byl hned antisemita. Dubnové plénum r. 1969 a nové vedení KSČ udělalo tečku i za touto smutnou kapitolou našich novodobých dějin, kdy nevelká, avšak schopná a dobře připravená skupina intelektuálů se pokusila vedle jiných zaprášených, muzeálních relikvií naší minulosti vyhrabat i tzv. židovskou otázku. Taková otázka u nás prostě není, jako neexistuje ani v Sovětském svazu, ani v jiné socialistické zemi. A nedovolíme sionistům ani imperialistické propagandě, aby takovou otázku v naší zemi křísili.“ (František J. Kolár - Sionismus a antisemitismus; Svoboda, 1970)

Z. Čábelka 18.12.2017 18:19

Re: To je jako v Německu v prvé půli tohoto století.

Roviny podobnosti s historicky prožitou obludností se neustále a čím dál častěji objevují avšak ve stále dokonalejší smrtící verzi. Historická tupost současných rozmazlených generací je přímo odporná. I to je plodem opičí lásky rodin ženoucích se po blahobytu ale bez osobního života.

P. Lenc 18.12.2017 9:47

Kam směřuje

Erdoganovo Turecko je jasné.Vypadá to, že bude potřeba nové Vídně, aby si Turci uvědomili kde je jejich místo.A bude to hodně bolestivé.

A. Alda 18.12.2017 11:26

U Vídně?

To není dobré.

Raději bych to situoval do Ankary.

P. Lenc 18.12.2017 13:35

Re: U Vídně?

Já taky, ale spíš to vypadá na tu Vídeň.Ta už je dnes v obležení.

L. Bystrý 18.12.2017 9:22

Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Děkuji NP za další inspirativní článek. Sice obsahuje: 1) nepříjemnou chybu („mravní“ místo správného „mravnostní“ policie); 2) směšné tvrzení („... koptskými křesťany v Egyptě, původními potomky faraonů“); 3) nesmysl („...z rodin, po staletí žijících v moderním Turecku“); ale ideologicky je v pořádku.

Ano, Mravnostní Bezpečnost je SKVĚLÝ nápad, jenž bychom měli pevně uchopit a dále zpracovávat, my roduvěrní Češi a Rusové, my Západoasiati. Ano, naše „běžné“ bezpečnostní orgány by se měly posílit o specializované složky, zaměřené na boj s úchylkami a jejich nositeli.

Právě homosexualisti, působící problémy Turecku, jsou i naším západoasijským problémem, jako konečně VŠECHNY podobné euroamerické úchylky, zavlečené k nám do Česka a Ruska našimi dědičnými nepřáteli, v důsledku Gorbačovovy zrady. Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, ve Velikém Rusku homosexualismus potírá leninsky tvrdě; my půjdeme stejnou cestou, brzy po opětovném zvolení našeho národního Vůdce Miloše prezidentem. Zřízení samostatné mravnostní složky, nebo alespoň specializovaného odboru Ministerstva vnitra, je prostě nabíledni.

Co se „našich“ sionistů týče, tam je situace obdobná. Víc se zatím nesmí psát, protože jsme pořád ještě okupovaní silami EU a NATO. Ano, i geniální novinář A. B. Bartoš čelí šikaně, za své hezké české články o národním (od)boji. Proto radím studium textů JUDr. Karla Baxy, dlouholetého pražského primátora a prvního předsedy československého ústavního soudu. A také „Náš cíl – List vlasteneckého hnutí Čechoslováků“.

Ať věčně žije Veliký Putin, BJJP, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

J. Lepka 18.12.2017 10:00

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Vy jste placen od řádku ?

A. Nový 18.12.2017 11:10

Grafománie

U pohrobka Biľaka je to jen obyčejný slovní průjem.

L. Bystrý 18.12.2017 14:14

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Odpusť, drahý soudruhu a soukmenovče Lepko.

Je mi jasné, že Ti dělá NEPŘEKONATELNÉ obtíže přečíst (a především uchopit) text delší než dvě rozvité resp. tři holé věty.

Takže teď JEN + POUZE pro Tebe: Článek je ideologicky správný, Leninu žel je plný pitomých chyb.

Máš to? Jestli ne, tak se neostýchej zeptat. Od toho tady přece jsme, my komunisti a putinisti, abychom přesvědčovali a vedli prostý lid.

„Diktatura proletariátu je nejvyšším typem demokracie v třídní společnosti, je formou proletářské demokracie, vyjadřující zájmy většiny (vykořisťovaných), jako protiklad k demokracii kapitalistické, vyjadřující zájmy menšiny (vykořisťovatelů). Je to zvláštní forma svazku proletariátu, který je vůdcem, s vykořisťovanými masami neproletářských tříd (rolnictva apod.), které jsou vedeny.“ (V. I. Lenin)

S. Netzer 18.12.2017 11:34

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Nic než další z mizerně přeložených článků tohoto institutu.

"Living for centuries in what today is modern Turkey" samozřejmě není "po staletí žijících v moderním Turecku" a "the indigenous descendants of the pharaohs" nejsou "původní potomci faraonů".

Překladatel neovládá ani jednu z obou řečí, a nemyslí ("mravní policie").

Čtenářům NP to ale vadit nebude.

P. Rudolf 18.12.2017 12:01

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

On to tady jeden z těch "překladatelů" nedávno přece ve své prostotě zjevil, že hladají kohokoliv, kdo by ty pitomosti z Gatestone Institut byl ochoten překládat. Takže toto jsou výsledky.

Budete ale, za svou drzost upozornit na nesmysly, zdejší mravní policií spravedlivě poplivána.

S. Netzer 18.12.2017 12:12

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Také jsem si na něj vzpomněla. :-))))

L. Popovský 18.12.2017 12:52

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Vaše kopance jsou pro mě úplný balzám na duši. Když je naše práce hodna Vaší pozornosti a Vašeho času, tak děláme naši práci dobře.

každodenní snaha Vás a Vašich kolegů - pana Rudolfa a pana Bystrého, hovoři sama za sebe.

A proto jen tak dál...

S. Netzer 18.12.2017 13:19

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Snažíte se snad obhájit tvrzení vašeho kolegy, že moderní Turecko existuje už staletí, a že koptičtí křesťané v Egyptě jsou původními potomky faraonů, když píšete o "kopancích" ?

Takový překlad je zločinem na autorovi článku.

P. Rudolf 18.12.2017 13:26

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Chachááá...

Tak to se mi líbí. Vy poukážete na jejich (opakované) překladatelské neumětelství (snad v tom není i úmyslné zkreslování napsaného?) a oni z vás udělají okopávačku. Ten Pes je kouzelnej.

S. Netzer 18.12.2017 13:34

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Mě se moc líbí výrok "tak děláme naši práci dobře". :-))))

L. Bystrý 18.12.2017 14:51

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

No jsem vážně moc rád, že se Vám tento výrok líbí, Frau Netzer.

Vždyť se jedná o parafrázi okřídlených slov Velikého Stalina: „Imperialisti zuří, to znamená, že my komunisti svou práci děláme dobře.“

Ano, naši spolubojovníci z Gatestone dělají co mohou, aby nám vysvětlili, že brutálně vynucený vstup Česka do EU a NATO byl druhou největší chybou našeho národa, hned po vnuceném přijetí křesťanství.

A naši soudruzi a soukmenovci, překladatelé z toho prožluklého jazyka imperialismu a Labuťáka Avonského, se též činí; nemohou přece za Google a jeho SILNĚ nedokonalou překladatelskou aplikaci; no ne?

Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

L. Popovský 18.12.2017 16:07

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Nesnažím se obhájit vůbec nic. A nereaguji ani na Vaši kritiku překladu, ke které jsem Vás přece včera sám vyzýval. Reagoval jsem jen na neustálé invektivy Vás a Vašich kolegů.

H. Lukešová 18.12.2017 17:35

Re: Takovou Mravnostní Bezpečnost potřebujeme!

Pane Popovský, ta tři stvoření nad Vámi se nezmůžou na nic než na kopance, nadávky, posměšky a urážky. Sami by nějaký článek schopni napsat nebyli. Kór jednoho soudruha Bystrého je nutné ignorovat, je to troll, píše to samé dokolečka dokola, když trolly nebudete krmit,tak troll zahyne hladem, zkuste to a budete spokojenější. Kvůli těm třem stvořením nestojí za to ničit si duševní pohodu. Já si Vaši práce vážím a jsem ráda, že zpřístupňujete fakta široké veřejnosti.

S. Netzer 18.12.2017 20:13

Další invektiva

Eren Keskin(ová) je právnička a lidskoprávní aktivistka v Turecku. Keskin je také místopředsedkyní Turecké asociace pro lidská práva (İHD). https://cs.wikipedia.org/wiki/Eren_Keskinov%C3%A1

V textu se o ní praví: "Eren Keskin, lidskoprávní advokát a aktivista, prohlásil, že žádný z členů Alperenu nebyl stíhán za maření modliteb v synagoze ...". Je to sice jen detail, ale Eren Keskin je renomovaná právnička.

L. Bystrý 18.12.2017 21:11

S.s. Popovskij je SKVĚLÝ komunista a putinista!

A též roduvěrný Západoasiat! Takového opravdového čelověka nezastavíte, Frau Netzer, ani invektivami, ani Železnou oponou!

Jistě, můj drahý soudruh a soukmenovec Popovskij nasekal v překladu MRAKY chyb, ale idea, jeho CELKOVÁ idea je 100% leninsky správná: Jeho textík nám Čechům a Rusům ukazuje – v plné a odporné nahotě – mravní bídu muslimského Turecka a potažmo celého NATO.

Ano, v takovém spolku nemáme co pohledávat. My si vystačíme sami, my roduvěrní Češi a Rusové; my sami si vyčistíme svou západoasijskou vlast od homosexualistů a agresivních sionistů.

Však si ji už čistíme: Podívejte se na výnosy Velikého Putina, resp. na slovanský árijský boj A. B. Bartoše, jenž je naším národním Vůdcem Klausem právem nazýván „geniálním novinářem“.

Prostě: S.s. Popovskému píšu отли́чно. Díky Ti, chlapíku statečný, za Tvoji odvahu, rozum a sílu! Ty jsi náš kapitán - oni jsou zbyteční! Přidal jsi blankytu do křídel míru.

L. Popovský 19.12.2017 1:48

Toto není invektiva, ale správně napsané upozornění na chybu. Děkuji Vám za ni.

M. Prokop 18.12.2017 8:56

Němci měli SA,

Gottwald dělnické milice, Turci mají ohniště. :-(

Z. Čábelka 18.12.2017 18:09

Re: Němci měli SA,

... a dnešní západoevropští fašističtí neomarxisti mají své mediálně vydržované bitkaře - SA-many v rouše anarchistické tzv. antify. Takovou ideovou hovadinu a demagogickou úchylnost by normální člověk nevymyslel, než obyčejný trávníkový vyhulenec. Jak vidět, funguje to. Není to už na veřejné zvracení ?