25.9.2022 | Svátek má Zlata


Diskuse k článku

SVĚT: Vyděsí radikální islám Západ až k paralýze?

Září 2015. Tisíce syrských migrantů jdoucích po balkánské cestě směřovaly do Německa. Kancléřka Angela Merkelová, která byla v telefonickém kontaktu s ministrem vnitra Thomasem de Maizièrem, mluví o řadě opatření na ochranu hranic, podél kterých byly tajně rozmístěny tisíce policistů, autobusů a vrtulníků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schwarz 1.9.2017 21:26

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle

Němci dokáží úžasné věci, ale jsou beznadějně stádní, kolektivističtí tvorové. I když v budování socialismu byli realističtější než bolševici. Ideologové nacismu předpokládali, že pokud se vybudování socialismu má někomu podařit budou to Němci ochotní bez odmluvy dodržovat sebeidiotštější nařízení a ani ne tak obětovat osobní štěstí "zájmům celku", ale zájem ceklu vnímat jako osobní štěstí. Jenže také pochopili, že ani němci si nedokáží splnit sliby socialismu z vlastních zdrojů, že je to možné jen na úkor někoho jiného - zotročení "podřadných ras". Židi byli spíš příliš schopnou konkurencí. No, nakonec si němci ukousli přece jenom moc velké sousto když si proti sobě poštvali prakticky celý svět. No a teď to zkoušejí přes humanismus , emoce a milování "bližního svého". Přeju jim, aby dopadli s Merkelovou jako tenkrát s Hitlerem.

J. Pražák 31.8.2017 2:37

Re: I Merkelová jednoho dne umře.

Boží mlýny bohužel někdy melou příliš pomalu....

V. Klepetko 31.8.2017 0:54

Re: Nikde jsem neviděl čísla, kolik balkánských Slovanů bylo

Velmi zajímavá čísla. Takže mi vychází, že i BEZ Balkánu bylo prodáno jen v 16-18 stoletích do Afriky minimálně 4 mio Evropanů. Což je podobné počtu černých otroků na území Konfedeface před občanskou válkou! Pozoruhodné...

O. Zuckerová 30.8.2017 23:25

Re: Oni a My

Dokonce i bílý papežský kvádro, pane Harabasko!

O. Zuckerová 30.8.2017 23:13

Re: I Merkelová jednoho dne umře.

To bude opravdu krásný den, pane Chaloupko! Ale obávám se,že je zatraceně daleko...

J. Kombercová 30.8.2017 20:54

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle

Jj.

M. Prokop 30.8.2017 20:34

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle

Hranici, kterou měli hlídat už Řekové, kteří na vše srali, jen stahovali připrchlíky o peníze a posílali je dál.

P. Vaňura 30.8.2017 19:40

Nikde jsem neviděl čísla, kolik balkánských Slovanů bylo

zotročeno Turky. Nicméně je známo, že poté, co Turci reinstalovali piráty do severní Afriky, odvlekli tito piráti mezi lety 1530-1780 do otroctví 1,25 milionu Evropanů, především z pobřeží Itálie, Francie a Španělska, ale také např. z Irska a dokonce z Islandu! Počet napadených lodí šel do stovek. Nicméně, pirátské útoky pokračovala až do obsazení Alžíru Francouzy r. 1830.

Všechna uvedená čísla nezahrnují to, co se dělo PŘEDTÍM. Muslimové od počátku svého panství ve Španělsku podnikali loupeživé nájezdy na severní křesťanské státy.

Ale daleko nejvíce otroků prodali v v 8-11 století Arabům evropští křesťané i pohané, kteří jim prodávali zajatce, většinou Slovany ze střední a východní Evropy. Ostatně PŘESNĚ STEJNĚ se dostávali černí otroci do rukou Evropanů, prodávali jim je černí náčelníci. Jako překupníci fungovali hlavně Židé, pro které bylo snadné překonat hranice islámských států. Většina mužských otroků byla kastrována. Tak se stalo, že ze jména Slovanů se do západoevropských jazyků dostalo slovo slave (otrok) a do arabštiny název

sakaliba, který ovšem získal nový význam – eunuch.

J. Kombercová 30.8.2017 19:37

Re: No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle

Protože všichni v tom létě 2015 řvali na Maďary, když se snažili hlídat svoji (a tím pádem i další) hranici... a všichni ti přicházející chtěli k Mutti Merkel. :)

J. Jurax 30.8.2017 18:41

No, je-li pravda, co se píše o šílené Anděle

pak je to děsivé.

Rezignuje na obranu své vlasti jenom proto, že by případné fotografie z odrážení nájezdníků mohly zkazit pohodu citlivým konzumentům médií a jí zkazit image. To je šílené - takhle nereaguje státník, ale politikaříček x-tého řádu.

Ani se mi nechce věřit, že by byla až tak šílená ... a teď jim tam kazí pohodu a jí image ti nájezdníci jaksi in natura.

Kdysi dávno mnozí varovali před německým nacismem a Hitlerem a nebylo jim popřáno sluchu - appeasement zvítězil. Dnes také mnozí varují před islámem a nájezdem připrchlíků, oficiální činitelé lžou, mlží, žvaní, potlačují informace za spolupráce prodejných novinářů - appeasement vítězí. Protože aby si lidi neuvědomili, co znamená islám v Evropě.

A bránit vlast se nesmí - EU se na to dívá nevlídně, protože by to bylo vůči nájezdníkům nehumánní. Doba vymknuta z kloubů šílí.

J. Kopis 30.8.2017 17:39

Re: Ten odkaz na Le Monde nestačí. Pochybnosti se potvrdily.

Ve jménu muslimofílie je potřeba se obětovat, i kdyby měl jeden začít věřit i oficiálním vládním zprávám! Zejména pokud se tyto vlády vyznačují stejnými muslimofilními sklony!

I. Břízová 30.8.2017 17:31

Re: Autor může být

V té správné a pravé EU je to tak zvykem. To my jenom pořád do všeho šťouráme.

V. Student 30.8.2017 17:23

Re: Ten odkaz na Le Monde nestačí. Pochybnosti se potvrdily.

Považuji za strašné, že se něco takového dozvídám s takovým zpožděním, a navíc pouze prostřednictvím názorové výměny na NP!

V jednom pražském Albertu visí nad kráječem chleba cedulka, že obsluhovat ho mohou pouze osoby starší 18 let. Čili strojní zámečník pár týdnů před výučákem má smůlu.

Nehoruji za násilí, je dobře, že se Evropané vyvinuli tak jak se vyvinuli. Ale, paní Netzerová, i Vám by mělo být jasné jak to dopadne, když se rozhodnou že si to s námi opravdu rozdají, ne?

R. Tesařík 30.8.2017 17:22

Re: Autor může být

Ona nelže, jenom zatlouká.

M. Vondráček 30.8.2017 17:10

Re: Autor může být

A co když lže frau Netzer ??

V. Klepetko 30.8.2017 16:51

Re: Ten odkaz na Le Monde nestačí. Pochybnosti se potvrdily.

Asi jsem to řekl tak, že to nebylo srozumitelné. Pokusím se to říci ještě jednou.

Takže, když na tom mém "nějakém článku z internetu " kliknete na záložku "A French government committee has heard testimony", tak se ocitnete právě na té zprávě vyšetřovací komise francouzského parlamentu, na které se odvoláváte! A !článek obsahuje překlad klíčových pasáží právě této zprávy do angličtiny. A z toho překladu vidím, že mlžení oficiálních míst není lež autora, ale smutná realita!

Sázíte na to, že nikdo nebude mít čas se prokousávat dlouhým textem oficiální francouzské zprávy!

Je to seriózní? Spíše to připomíná to, co sama vyčítáte alternativním webům :-)))))))

H. Lukešová 30.8.2017 16:51

Re: Autor může být klidně považován za seriózního.

Le Monde je prolhaný mainstreamový neomarxistický tisk, jemu se nedá věřit, mainstraem je nejlepší nečíst a tím si zachováme čistou hlavu. Smysl má číst pouze alternativní média, která nepřevracejí pravdu v lež a nedělají ze lži pravdu.

S. Netzer 30.8.2017 16:16

Re: Ten odkaz na Le Monde nestačí. Pochybnosti se potvrdily.

Když se Vám nějaký článek z internetu zdá být věrohdnější, než zpráva vyšetřovací komise francouzského parlamentu, tak Vám nemohu pomoct.

H. Lukešová 30.8.2017 16:15

Re: Autor může být

Kdo má oči, vidí pravdu, kdo má uši, slyší pravdu, kdo má rozum, rozumí. Neomarxisté budou islám hájit do krve, do morku kostí, s nimi nic nenaděláme. To jsou ti, co sem muslimy zvou a svou schybu nikdy neuznají a dál věří v krásy islámu.

B. Hančl 30.8.2017 16:12

Re: Autor může být klidně považován za seriózního.

Konečně byste se mohla rozhodnout, zda budete vystupovat jako Neser nebo Hájková. Moc Vám to nepomůže, protože obojí jsou kravské kecy. Heil Merkel.

V. Klepetko 30.8.2017 16:06

Ten odkaz na Le Monde nestačí. Pochybnosti se potvrdily.

Jenže ten článek z Le Monde by publikován v červenci 2016!

A na tu zprávu z oficialálního slyšení se právě odvolává můj zdroj. Ano, je to dlouhé, ale klíčové pasáže jsou přeloženy do angličtiny v tom izraelském článku z března 2017, a dá se tam jedním klikem prokliknout k franzouské zprávě. Zvlášť výmluvná neschopnost odpovědět na otázku, zda se testikuly oběti dostaly do její pusy výbuchem!

Slyšení potvrzuje nejhorší obavy autora! Můžete mít z toho jiný dojem než já, názory se mohou rozcházet, ale na označování autora za lháře to prostě zralé neni!

Ať si to každý přečte sám a udělá si vlastní názor:

http://en.europe-israel.org/2017/03/02/exclusive-france-suppressed-reports-of-gruesome-torture-at-bataclan-massacre/

V. Student 30.8.2017 15:55

Re: Autor může být klidně považován za seriózního.

Já se snažím porozumět vám. Proč ten problém zlehčujete?

S. Netzer 30.8.2017 15:52

Re: Autor může být klidně považován za seriózního.

Nesnažte se ironizovat a naučte se nejdřív porozumět psanému textu.

V. Student 30.8.2017 15:41

Re: Autor může být klidně považován za seriózního.

Já mysím, že paní Netzerová má pravdu. Tohle by oni nedělali. Někoho zastřelit, podříznout, to ano, ale tím to končí. Takové ty rádoby fotky ze Sýrie, kdy člověka ukřižují a pak mu pálí podpaží a boky, to jsou podvrhy!

Zlovolní odpůrci migrace teď dokonce vyrukovali s jakýmisi mučírnami Al Kaidy a všimli jste si článků popisujících údajné věšení za ruce, prostřelená ramena a podobné věci? Takový podlý desinformační hnus! Už před lety jsem zaznamenal zlovolné články, že černošské bojůvky se baví tím, že v přepadené vesnici provrtávají hlavy svých zajatců aku vrtačkou nebo je za živa upalují. Že tomu někdo může věřit!

A to poslední, to je už vrchol. Předkládají nám k uvěření, že v Itálii (!) na pláži přepadli jakési Poláky! Proč by to dělali? Kdy už konečně někdo odmítačům zatne tipec? Jak to, že tyhle "informace" nejsou trestné??? Pakáž jedna mizerná! (Tu poslední větu mi opravdu věřte)

S. Netzer 30.8.2017 15:22

Re: Autor může být klidně považován za seriózního.

http://www.assemblee-nationale.fr/14/rap-enq/r3922-t2.asp, je to ale poněkud dlouhé. :-)))

Stačí si přečíst ten odkaz z Le Monde, který jsem dala výše.

V. Klepetko 30.8.2017 15:08

Autor může být klidně považován za seriózního.

Máte prosím nějaké zprávy o výsledcích vyšetření těch zvěrstev v Bataclanu nikoliv z července 2016, ale novější, z roku 2017? Já jsem našel jen tento seriózní zdroj, který se ik celé záležitosti vrací v březnu 2017 a který spíše potvrzuje ty nejhorší obavy:

http://en.europe-israel.org/2017/03/02/exclusive-france-suppressed-reports-of-gruesome-torture-at-bataclan-massacre/

Proč bych neměl věřit tomuto zdroji, který se k celé té záležitosti vrací s velkým časovým odstupem? Jestliže autor důvěřuje podobnému důvěryhodnému zdroji, jak ho můžete označovat za lháře?

M. Pechr 30.8.2017 14:42

...zajímavá poznámka...nějak mi to taky uniklo...že byli slované muslimskými otroky... ...něco jsem si o tom vyhledal...

...kde vaše slova potvrzují...

I. Břízová 30.8.2017 14:41

Re: Autor může být

Nebojte, neodpoví. Popřípadě se bude handrkovat, zda vydloubli jenom jenom oko, nebo dvě oči.

S. Netzer 30.8.2017 14:29

Re: Autor může být

Když autor lže?

P. Hlosta 30.8.2017 14:26

Re: Autor může být

Co dokáží pošahaní "bojovníci" islamistické ideologie, to už snad může vědět každý. Proto mám spíše otázku(řečnickou) na vás, jestli jste tak nízké inteligence, nebo se dnes už jen ze studu nad vaší vírou v sluníčkářské pojetí migrantů držíte stále stejné původní verze o humánní nutnosti se k islámu chovat podřízenecky, případně jste placena za fantasmagorické kladné projevy o islámské víře, kultuře a mírumilovnosti té primitivní středověké náboženské sebranky, co otevřeně vyhrožuje demokratickému Západu jeho likvidací a už vlastně celému světu.

Neodpovídejte! Tedy pokud nechcete sebe podrobit důkladné kritice a přiznat barvu.