18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

SVĚT: Skandální rozsudek nad guvernérem

Čas od času nás některé muslimské autority přesvědčí o tom, že tolerance (k jinověrcům), k níž vyzývají jiné muslimské autority, je pouhá fikce. Nejnovější důkaz: odsouzení dosluhujícího jakartského guvernéra.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 12.5.2017 12:05

Re: Alláhu akbar!

A hrozí mu snad trest smrti, o kterém píše Lukešová, výstřižková službo?

J. Fialová 12.5.2017 12:18

Re: Alláhu akbar!

Paní Lukešová píše "Comeymu nehrozí vězení ani trest smrti". Vaše odpověď je "Tomu guvernérovi taky ne".

Poněkud podivná výroková logika :))

V. Adrak 12.5.2017 15:22

Re: Alláhu akbar!

Tahle udavačská muslimská slepice Netzerová by už konečně měla být obohacena hned několika slimákama najednou.Až by jí z tý její fofrnice udělali trhací kalendář tak by sejí konečně splnil sen a dala by pokoj.Asi ne nedala.

V. Adrak 12.5.2017 15:23

Re: Alláhu akbar!

Mám tam chybu tak mi to oprav.

H. Lukešová 12.5.2017 18:18

Re: Alláhu akbar!

Anonymní sibyla, která se stydí za své jméno, islám hájí do morku kosti. Proč? Těžké to pochopit. Proč chodí "diskutovat" na českého Neviditelného psa, na server země, kde již nežije. Proč "nediskutuje" na německých serverech?

P. Zinga 12.5.2017 13:35

Re: Alláhu akbar!

Ty krávo, uvědomuješ si vůbec,co tady obhajuješ?

(A to jsem si řek, že nebudu na Psovi sprostý. Omluvou mi budiž, že to v tomto případě není vulgarita, ale zoologický výraz.)

S. Netzer 12.5.2017 15:42

Re: Alláhu akbar!

Abych zůstala u Tvého soudružského tykání a odpovídajícího slovníku, Zingo:

já něco obhajuju, ty tupé hovado, nebo se jedná o boj o koryta?

https://www.nzz.ch/international/indonesien-jakartas-gouverneur-zu-zwei-jahren-gefaengnis-verurteilt-ld.1291633

P. Zinga 12.5.2017 19:10

Re: Alláhu akbar!

A co obhajujete, madam? Já-a myslím, že většina z nás tady na Psovi, to dodnes neví.

H. Lukešová 12.5.2017 19:14

Re: Alláhu akbar!

Anonymní sibyla, stydící se za své jméno, hájí islám a neomarxismus (nacibolševismus).

R. Tesařík 12.5.2017 11:25

Re: Alláhu akbar!

A co černochy , taky lynčujou??

J. Lambert 12.5.2017 9:33

Re: Alláhu akbar!

MIla Jarko F,

Tak Vam to tady Fraunecr, myslim, jaksepatri vysvetlila, staci?

Ona zije v Nemecku mezi samymi tolerantnimi Turky (z nichz jen zanedbatelna mensina nezboznuje tolerantniho Erdogana), takze jiste vi sve.

A nesnazte se s ni polemizovat, to se jen zesmesnite!

K. Loskot 12.5.2017 8:16

A co na to nase neziskovky ? Nestalo se to v Cine ani v Rusku, tak je to nezajima.

J. Vintr 12.5.2017 0:43

Ta citovaná část Koránu

naplňuje (podobně jako řada dalších v této knize) skutkovou podstatu trestného činu podněcování k náboženské nesnášenlivosti a dalších, které nejspíš obsahují trestní zákoníky všech evropských zemí.

P. Lenc 12.5.2017 7:39

Re: Ta citovaná část Koránu

Ano, ale zkuste uplatnit trestní zákoník. V tom případě by museli jít před soudy politici a multikulturisté z celé Evropy pro napomáhání naplňování tohoto trestného činu.Což je samozřejmně sci-fi.

D. Šimáček 12.5.2017 0:16

je celosvětovou prioritou

vrátit rozšíření islámu k datu narození Krista!

D. Bystriansky 12.5.2017 5:10

Re: je celosvětovou prioritou

A odsoudit každého kdo nesouhlasí.