14.7.2020 | Svátek má KarolínaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Rady paní VerenyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 65, poslední: 13.3. 2019 23:38, přehled diskusí

Pane , vy jste vdova!:
Autor: F. Švec Datum: 13.3.2019 18:25

Jestli nechápete, že naše budoucnost je budoucnost našich dětí a odvážíte se to nazvat nicotným tématem, vezměte si provaz, jeďte za zmíněnou soudružkou a oběste se spolu !!!

:
Autor: R. Mladek Datum: 13.3.2019 18:14

P. Frybort...ta staročeština se nedá číst....

Re: :
Autor: M. Prokop Datum: 13.3.2019 21:45

Dá, dost dobře (při troše inteligence).

Děti jsou taky lidi:
Autor: F. Švec Datum: 13.3.2019 17:49

Vážení, tady jde opravdu do tuhého. Typický produkt dnešní doby - z vlastní nedokonalosti udělat nejen přednost, ale recept na záchranu celého světa, zaštítěný samozřejmě nehynoucí morální převahou nad ostatními. Také jste si všimli, že čím více chtějí někteří jedinci diktovat morálku celému lidstvu, tím více mají neuspořádaný a nenaplněný svůj vlastní život? Namátkou mocná kancléřka, bývalý převratný prezident, současný nezralý prezident, eurolkoholik aj.Vše pro lepší příští , samozřejmě, ale s kým? S opicemi, s delfíny, nebo snad ovcemi? Už Jan Werich říkával, že" lidi sou lidi ( to by se mělo tesat)" a kdo to neví, neměl by jim kecat do života.

Ať se nechá sežrat:
Autor: Karelkarel Datum: 13.3.2019 13:48

P. Harabaska tady té milé dámě navrhl eutanazii, ale elegantnější řešení by bylo, kdyby se nechala sežrat nějakým kanibalským kmenem, to by byl užitečnější počin. Po eutanazii by ji nejspíš spálili (další uhlíková stopa) po sežrání by ji kanibalové vy..., no víte co, tak by ještě pozůstatky té milé dámy pohnojili prales. Že je to trochu přes hranu, no a její názory snad ne?

A na její důchod bude vydělávat kdo?:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 13.3.2019 13:11

Re: A na její důchod bude vydělávat kdo?:
Autor: J. Vintr Datum: 13.3.2019 23:38

Nejde jen o vydělávání. Na to, aby společnost fungovala, jsou potřeba lidi. Na všechno. Doprava, energetika, obchody, zdravotnictví - i ta péče o staré a nemohoucí. Pokud drasticky ubyde lidí v produktivním věku, tak spousta věcí přestane fungovat a v první řadě to odskáčou staří a neproduktivní lidé.

:
Autor: M. Starý Datum: 13.3.2019 12:24

Proč "žena", která děti vnímá jen jako škůdce životního prostředí, se rozhodla dělat učitelku? Co jí k tomu vedlo? Chce se jím mstít nebo "jen" jim do hlav vtloukat své zcestné (pardon "uvědomělé") názory? Jak to vypadá ve škole, když učitel nenávidí své žáky bylo (s nadsázkou) vidět včera ve filmu Gympl.

Za normálních okolností bych pouze konstatoval,:
Autor: J. Lepka Datum: 13.3.2019 11:45

že dotyčná je pouze blbá a až se jí splaší hormony bude pozdě. Ale když je blbá a ještě k tomu se snaž vzbudit dojem, že je uvědomělá, je to nebezpečná kombinace, protože to může ovlivnit pár dalších berušek a s jejich agresívním vstupem do mediálního prostoru se máme nač těšit. Samozřejmě ty nejvítanější adresátky to neosloví a muslimky budou stále rodit jak na běžícím páse.

Re: Za normálních okolností bych pouze konstatoval,:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.3.2019 13:05

Včera (?) jsem na iDnes četla článek o podobně smýšlející Britce, která ovšem také není osamocena, už se na to nabalují další ženy, které nechtějí přivést děti do příšerné budoucnosti... blbost je nakažlivá, zvlášť když někteří jedinci nemají žádnou imunitu.

To je jak s tím očkováním dětí, na sociálních sítích se nakumuluje určitá množina odpůrkyň očkování, sice nevelká, přesto schopná šířit nemoci, které už byly u nás výjimečné.

Re: Za normálních okolností bych pouze konstatoval,:
Autor: Z. Lapil Datum: 13.3.2019 17:19

Vždyť to nejspíš znáte: Aktivní blbec je horší, než třídní nepřítel.

Jen tak pro pobavení::
Autor: M. Prokop Datum: 13.3.2019 10:26

" Německý prezident se rozhodl podpořit páteční dětskou stávku proti klimatickým změnám. Na místo konání do 350 km vzdáleného Neumünsteru si zaletěl letadlem."

Viditelný Macek

Re: Jen tak pro pobavení::
Autor: K. Janyška Datum: 13.3.2019 10:48

To jsou pitomci, co ? Jako za Hitlera... Dzp.

Re: Jen tak pro pobavení::
Autor: R. Langer Datum: 13.3.2019 11:19

Ano, to skutečně jenom dokazuje tu zoufalost...

Re: Jen tak pro pobavení::
Autor: J. Lepka Datum: 13.3.2019 11:37

Letadlem ? Německou vládní letkou ?? No jo, některé, vlastně skoro všechny politické sliby nejsou zasazeny do reálného rámce. Leda na letěl větroněm a Verena by ho roztáhla na kole!

:
Autor: M. Krčmář Datum: 13.3.2019 17:12

Kdyby Verena dokázala vyndat ježka z klece,mohla by panu prezidentovi zapůjčit Tleskačův vynález. Ale je to dobrý a Stínadla mohou zůstat v klidu,neb ona by si nejspíš myslela že jde o něco jinýho než hlavolam.

Perfektní jako vždy. :
Autor: J. Kraus Datum: 13.3.2019 10:25

Ale neklesejme na mysli příliš. Po zhroucení Západu, k němuž vše směřuje kroky mílovými a který odnaučil rozvojové národy se o sebe samy postarat, se tito opuštění národové vypaří jako pára nad hrncem. No a na tom Západě začne vše znovu od rodinných občin.

Tolik slov :
Autor: S. Netzer Datum: 13.3.2019 10:25

o tak podružném a nicotném tématu dokáže zplodit jen chronický grafoman.

Re: Tolik slov :
Autor: R. Langer Datum: 13.3.2019 11:23

... samozřejmě kromě tebe, Pátá kolono, ty neplodíš vůbec nic. Tedy alespoň doufám, že svoje geny nešíříš dál a pevně se držíš moudrých rad své frigidní kamarádky-soudružky Vereny. Jen tak dál, držíme ti palce! :-D

Re: Tolik slov :
Autor: J. Lepka Datum: 13.3.2019 11:39

Oproti vám, milý jamníku, která plodíte zásadně jen podružné a nicotné komentáře takřka k čemukoliv.

Re: Tolik slov :
Autor: S. Netzer Datum: 13.3.2019 11:46

Souznít s takovým lidským odpadem jako je ten nad vámi, je důvodem k hrdosti, milá lebko.

Re: Tolik slov :
Autor: P. Svobodný Datum: 13.3.2019 12:31

odpal.

Re: Tolik slov :
Autor: R. Langer Datum: 13.3.2019 14:54

Nad ním jsi ty odpade, jestli jsi to nepochopila... :-D

Ne, nepochopila. Inu, tupá Pátá kolona. :-P

Re: Tolik slov :
Autor: V. Povolný Datum: 13.3.2019 14:02

Nuže Sybiluše, přispějte tedy vy nějakým tématem, důležitým a nepodružným a vaší velikosti odpovídajícím.

Re: Tolik slov :
Autor: F. Švec Datum: 13.3.2019 18:21

Pane , vy jste vdova!

Jestli nechápete, že naše budoucnost je budoucnost našich dětí a odvážíte se to nazvat nicotným tématem, vezměte si provaz, jeďte za zmíněnou soudružkou a oběste se spolu !!!

Krásně to píšete, pane Frýborte....:
Autor: J. Pýcha Datum: 13.3.2019 10:07

.... ale zbytečně podrobně. Místo sousloví : ....vegetariánka, feministka, odpůrkyně cestování letadly i automobily (do auta by totiž nevlezla, ani kdybys ji potěhem řezal)".... Nestačilo by napsat krátce a stručně "zkrátka kráva"?

Re: Krásně to píšete, pane Frýborte....:
Autor: B. Vaníčková Datum: 13.3.2019 12:27

......kráva kočárová t.j. nedojící......

řekněme, že z oplodněného vajíčka:
Autor: J. Kalina Datum: 13.3.2019 10:00

o váze nula, nula, nic vznikne za 30 let dospělý jedinec o hmotnosti 80 kg a pak v této váze prožije dalších 50 let. Máme zde příklad, že tento jedinec do 30 ti let stáhne z okolí 80 kg všeho možného, vybudu z toho svoje tělo a pak funguje už jen jako průtokový ohřívač. My co chodíme na točené to známe. Co se týče toho CO2, tak je to zhruba takto: kdybychom ho my (a jiní) nevydechovali, tak se časem udusíme neb rostliny by neměli co papat a ten CO2 štěpit a kyslík uvolňovat do oběhu. To je koloběh s nulovým součtem. Lidé tuto bilanci mohou trošku ovlivnit. Nebudeme spalovat biopaliva (tudíž jen kolovat uhlík) a možná vznikne sklad uhlíku v podobě uhelné sloje nebo naopak uhlík v minulosti uložený budeme spalovat a tím ho dáme do oběhu. Mimochodem, udělal někdo úvahu zda uhlík uložený v horninách biologického původu (uhlí, ropa, vápenec) náhodou přírodě nechybí a matka země musela vyvinout lidstvo do dnešní podoby, aby se se uhlík opět vrátil do koloběhu neb pohyb zemských desek je pomalý a jednou se možná i zastaví.

Rozhodnutí nemít děti:
Autor: Z. Klouček Datum: 13.3.2019 9:47

je kromě jiného také projevem nenávisti sama k sobě a ke svému rodu. Normální je přece chtít zachovat své geny a svůj mikrosvět prostřednictvím potomků. Ve vztahu k přelidnění bychom ale neměli jen složit ruce do klína s tím, že ho nepůsobíme my (staro)Evropané, ale ti v rozvojových zemích. Ale co může udělat jednotlivec ? Buď ukončit vlastní rozmnožování a do budoucna tím uvolnit místo těm, kteří se v Africe či jinde budou tlačit, a/nebo zodpovědně vybírat své zástupce a snažit se ovlivnit politiku v tom směru, aby přelidňování v rozvojových zemí a jeho přeliv k nám nebylo podporováno přímo ani nepřímo pod jakoukoliv záminkou včetně hospodářských zájmů či humanity. To druhé je mnohem těžší a možná i bolestivější...

Zkuste si všichni dnes večer sednout..:
Autor: P. Grigar Datum: 13.3.2019 9:42

..pohodlně do křesla, zhasnout světlo a věnovat něco málo svého času rozjímání na téma "Co se bude na Zemi dít, když vyhyne euroamerická civilizace?"