Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

kopretina

13. 10. 2006 14:07
Vážení diskutující (teda ti, co používáte mozek)

Vzpomíníte si na něco dobrého, co OSN přinesla od 50. let až do r.2006??? Já teda NIKOLIV. Kromě toho, že od 70.letech byla tato organizace ve vleku muslimského bloku a komunitického bloku, Izrael a USA byly denodenně pranýřovány, soudruh Arafat měl projev, ve kterém vyzával k vyhnání sionismu ze Svaté země a jak se sekl, soudruh teroristický. Kdzž nemohly muslimské země Izrael zničit vojsenskz, tak jej pranýřovaly na půdě OSN, viz ostudná a hanebná rezoluce považující sionismus za rasismus. Přitom Stát Izrael vynikl samosebou jako útočistě lidem pronásledovaným kvůli jejich původu a náboženství. No zrůdný maravní relativismus. Rezokuce OSN jen málokdy odsuzovaly islámský terorismus, řádění soudruhů v Africe, jako byly Mugabe, Idi Amin, který koneckonců svému synovi vyrval srdce a snědl ho, sliboval, dále, že postaví sochu soudruha Hitlera v Ugandě, prohlásil: "Když nemůže stát socha Adolfa Hitlera v Evropě, proč by nemohla stát v Ugandě", takové věci se řešily v OSN, USA rovněž byly pranýřovány jako nenasytná velmoc...OSN považuji za naprosto vyčpělou a příliš zkompromitivanou organizaci, v slušném světě by pro ni nemělo být místo.

0 0
možnosti

Lukáš Navara

13. 10. 2006 20:22
Re: Vážení diskutující (teda ti, co používáte mozek)

Mate pravdu, kdyby bylo na OSN tak bychom uz neexistovali, ale to vam z ICEJE nemusim vysvetlovat. Predkladatelem rezoluce proti sionismu byla Kuba (samozrejme ji podporil cely vychodni blok a muslimske zeme).Zeme s nulovym demokratickym potencialem a Idi Amin byl zruda, zlikvidoval tisice svych lidi, nakonec dozil v Saudske Arabii.

0 0
možnosti

Miloslav Jandík z Prahy, milos

17. 1. 2007 14:41
Re: Vážení diskutující (teda ti, co používáte mozek)

Rád se vyjadřuji k této otázce. Možná Vás bude zajímat Pravda, že Pan Ki-mun je celosvětovým Mesiášem, planety Země. Je poslán Bohem, aby spasil tento hříšný svět. Sledujte bedlivě jeho aktivitu. Přepokládám, že OSN přejmenuje na Mírové spojené národy a nebude prosazovat řešení problémů válkami, ale mírovou cestou pouze Slovem, jednáním, diplomaticky, bez používání síly. S pozdravem Miloslav Jandík. Rád odpovím na slušné příspěvky, nejraději přímo na můj e-mail, který vždy uvádím. Bůh Vám všem přispěvovatelům, žehnej!

  

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz