21.10.2020 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

ŠVÉDSKO: Socialistické multikulti peklo (3)

Jak jsem pravil na začátku tohoto psaní, byl jsem Švédsku dlouhá léta vděčen za přijetí a míru svobody, které jsem užíval. V privátním průmyslu bylo radost pracovat, je to také privátní sektor, co drží švédskou ekonomiku na úrovni a živí neustále rostoucí podíl neproduktivní populace včetně přebujelé státní správy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 18.2.2015 18:00

Idiotská ideologie politické korektnosti..

Kdysi chtěná imigrace pracovních sil do Evropy se stala nekontrolovatelným přílivem většinou nezaměstnatelných lidí zcela jiné kultury, který ohrožuje stabilitu Evropy. Muslimské minority dosáhly takového rozměru, který u (zatím) většinové populace budí pocit ohrožení, strach o budoucnost našich potomků. Občasné teroristické akce islámských fanatiků to stupňují.

Paralelní koexistence civilizačně rozdílných komunit vyvolávají neřešitelné problémy, multikulti nás fakt "obohacuje". Politici, kteří k tomu tématu strkají hlavu do písku, těmi se dá jedině pohrdat. Politická korektnost je rakovinou, která stále víc ovládá a rozežírá naši civilizaci a předznamenává její pád.

Panu autorovi moc a moc děkuji za "pohled zblízka" za ty kašírované fasády "ušlechtilosti", jaké nám jsou stále předkládány coby vzor hodný následování. Myslím, že boj o Zdravý Rozum proti pravdoláskovním "intelektuálním elitám" musí přidat na obrátkách, jinak utopí náš svět v "islámské toleranci a krvi".