30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

RUSKO: Jak se Lavrov stal agentem Zelenského

Pracuje ruský ministr zahraničí pro ukrajinskou vládu? Zní to jako hodně divoká spekulace, občas to tak ale vypadá. Svými historickými výklady Sergej Lavrov poničil rusko-izraelské vztahy a prospěl Kyjevu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lukavsky 16.5.2022 9:58

"Ukrajinu si rozporcují země, kterým historicky převážně patřila" No kdyby si kdysi svá hisorická území měly porovat jen země v Evropě - tak z válek nevyjdeme. Jen pro zajímavost velká část Sibiře kdysi patřila Číně. A Krym patřil kdysi Řecku, pak Tatarům, pak Osmanům, pak Rusku.... Což vyjít ze stávajících hranic a spíš investovat do rozvoje a života zemí. Nebyla náhodou Ukrajina jednou ze zakládajících zemí OSN? Už Čapek kdysi napsal "mnozí dobyvatelé by rádi zabrali půl Zeměkoule, ale neuměli by na ní ani zasadit hlávky zelí. Něco mi to připomíná! J.L. end

J. Procházková 14.5.2022 12:29

No, přesně ;-), jako by jste mi to vzal z úst, Zelenský brání svou zemi, ale je otázka, jaká je jeho země ?? Ukrajina to zcela jistě není, ta země, kterou brání !!! Ukrajinu si rozporcují země, kterým historicky převážně patřila a nutno podotknout, že po zásluze. Zelenský je august placený těmi, co měli o tento konflikt zájem a potřebovali idioty, kteří se k tomu propůjčí, to samé, žel, děláme my, naše zem, škoda, že ten důsledek poneseme kolektivně.

T. Hraj 14.5.2022 8:13

Nikam nechodím, pouze formuluji definici. Můj postoj (ani žádný jiný) zde nehraje roli.

T. Hraj 14.5.2022 8:11

Jistě, takže není žádný důvod, že jsou v jedné větě. Paní Procházková tím vůbec nic nemyslela.;-D

J. Lukavsky 14.5.2022 6:18

"Bandera (kontroverzní postava)" Každý národ nadšeně oslavuje svého velkého řezníka. Ve Francii Napoleona, v Rusku vystavují vycpaného Lenina a rehabilitují Stalina, v Číně je Mao na bankovkách.... ale nekonec i my oslavujeme Žižku na jehož "spanilé jízdy" mají Němci poněkud opačný názor. A Bandera byl naprostý břídil v počtu mrtvých kupř. ve srovnání se Stalinem. A to si to říká Homo sapiens (Člověk moudrý). J.L. end

J. Lukavsky 14.5.2022 6:10

Adolf se zastřelil neb jeho idea Třetí říše vládnoucí celému světu ... jaksiž selhala, poté co napadl Evropu a SSSR a USA a ty se ubránily. Koho pak napadl Zelenski? Ten brání svoji zemi před "speciální vojenskou operací" ze zahraničí (nejmenovat, je za to xx let kriminálu!). Jak vejde do dějin Zelenski a jak Putin určitě nerozhodnu ani já, ani Vy, ale Dějiny. Uvidíme. J.L. end

J. Brunner 13.5.2022 22:26

R^ Ale pozor na boty.

J. Brunner 13.5.2022 22:23

Vykašlete se na něj.

J. Brunner 13.5.2022 22:15

R^

J. Procházková 13.5.2022 17:19

Do dějin jistě vejde, ale jinak, než se domníváte. Třeba Adolf se zastřelil, po té, co už jeho cesta dál nevedla, tenhle august vede ostatní do zkázy a smutné je, že se najdou tací, jako Vy a další, co mu tuhle hru, která mu vynáší, sežerou, i s navijákem !! :-P

J. Lukavsky 13.5.2022 16:42

"Žádné jednání, žádné smlouvy" Máte na mysli Budapešťskou smlouvu? Inu mezinárodní smlouvy se dodržují tak dlouho dokud se jedna strana nerozhodne, že nemusí, že na to má. A pak jsou dvě možnosti: 1) má na to, 2) nemá na to. A za chyby se platí. Ale jak říkají staří Římané "za chyby vládců platí lid". J.L. endJ.L. end

J. Lukavsky 13.5.2022 16:36

"nemá špetku cti a charakteru." a proto odmítl nabídku USA na transport slovy "nepotřebuji transport ale munici". Také je dosti často vidět se svými vojáky ... no řekl bych, že vejde do dějin jako ukázkový prezident své země v ohrožení. Na rozdíl od jiných.... J.L. end

J. Lukavsky 13.5.2022 16:25

Zdravím, no to je mi jasné, ale kdo mlčí ten souhlasí. Takže občas obětuji něco času. Nakonec je jistě užitečné znát názory oponenta. J.L. end

J. Plzák 13.5.2022 16:23

Z uncut-news.ch: Doktor Fauci prohlásil. "dr Fauci byl na tento problém dotázán loni v říjnu. "Jsem si jistý, že existují velmi, velmi, velmi, velmi, velmi vzácné výjimky, ale dlouhodobé účinky v podstatě neexistují," řekl Fauci. "Dostat COVID je rozhodně mnohem horší, než se nechat očkovat." Tak to máme dobrý.

J. Plzák 13.5.2022 16:20

Aerolinky hrají ruskou ruletu se životy cestujících.uncut-news.ch

12. května 2022

armstrongeconomics.com : Letecké společnosti hrají ruskou ruletu se životy cestujících poté, co desítky pilotů utrpěly infarkty, které jsou považovány za přímý důsledek očkování proti covidu.

Kapitán American Airlines Robert Snow řídil Airbus 231 s 200 cestujícími na palubě. Jinak zdravý Snow dostal šest minut po přistání náhlý infarkt. Snow řekl, že snil o tom, že jednoho dne naučí svou dceru létat, ale pravděpodobně už nikdy létat nebude.

J. Plzák 13.5.2022 16:16

Vakcíny nefungují! V New Yorku přibývá hospitalizací a úmrtí na COVID-19

Zpráva z uncut-news.

J. Karza 13.5.2022 15:48

A ten rasismus se může vylíhnout jen v progresivisticky zaneřáděné makovici výplody kritické rasové teorie. S tím na mě nechoďte:-).

J. Karza 13.5.2022 15:40

Korelace znamená souběh faktorů nebo proměnných. Neznamená, že mezi proměnnými je příčinná souvislost. Když tu větu volně prevypravím, bude znít: Z. je Žid a (současně) bezcharakterní jedinec. Nic víc:-)

T. Hraj 13.5.2022 14:16

"A, to že je Žid, to koreluje s tím, že nemá špetku cti a charakteru".

Vaše chápání této věty tedy je: Zelinského nedostatek charakteru nemá vůbec nic společného s náhodným faktem že je Žid. To že jsou obě tyto charakteristiky zmíněny v jedné větě nemá žádný důvod.

Moje chápání této věty: Zelinského nedostatek charakteru není vzhledem k jeho Židovství nijak udivující, vždyť jak známo, židé takoví bývají.

Co se korelace týče, lze myslím říci, že obecný předpoklad existence výše uvedené (nebo jiné podobné) KORELACE je v podstatě definicí rasismu.

J. Karza 13.5.2022 12:38

Další takový, co neví, co je korelace:-)

T. Hraj 13.5.2022 11:46

Třeba ta údajná korelace mezi židovstvím a bezcharakterností? Polopatičtěji už to paní Procházková napsat myslím nemohla.

J. Karza 13.5.2022 11:25

Chápu, že vy sám sebe vnímáte hezky jako správný samožer. Na to jsem se ale neptal.

J. Procházková 13.5.2022 10:29

Zkuste si srovnat vlastní frustrace a vidění světa, místo nevyžádaných rad. Domnívám se, že nejste za sebe odpovědný, že máte omezený limit intelektu, když čtu Vaše další reakce.

D. Laurencikova 13.5.2022 10:12

Jinymi slovy, vysvetlit to neumite. Presne to jsem vedela, mam svoje zkusenosti s lidmi jako jste vy. Takze jsem se v zadnem pripade netesila zbytecne. ;-)

D. Laurencikova 13.5.2022 9:49

A hlavne do valky s Ruskem. Protoze jestlize Ceska republika bezpodminecne chce mit valku s Ruskem, jak prokazala Ceska vlada, ktera jako snad prvni vubec oznamila: "Jsme ve valce", tak tuto valku budeme mit!

Z. Pícha 13.5.2022 9:07

Pane Lukavský.To že je Nevrkla jedno z mnoha zde usazených Putinových košťat jistě tušíte. Majitel oproti jiným plátkům je zde nechává trollit. [UA]

M. Boháček 13.5.2022 8:00

Presne. R^

M. Boháček 13.5.2022 7:59

R^

J. David 13.5.2022 7:19

Já netáhl na "drang nach osten", mne do toho netahejte. Jo, ovdovělá "ehefrau" mého strýce, má prvního manžela kdesi v polích u Carycinu pohřbeného. Ale to není Ukrajina.

M. Boháček 13.5.2022 7:14

Jedno farda, základná jednotka urážky a verbálnej agresivity.