2.12.2022 | Svátek má Blanka


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Snaží se o světovou revoluci

Nemyslím, že by přeháněl. Odpor domácího obyvatelstva k Bruselem řízené muslimské imigraci do Evropy je podle opakovaných průzkumů více než sedmdesátiprocentní a tento stav trvá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Písařík 3.10.2018 4:54

Re: Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

Pan premiér utáhne kohoutky neziskovkám a ušetřené peníze použije, aby migranty a sirotky přilákaly tam kde jim bude líp - domů. A když to tak udělají všichni v EU bude dobře jim i nám.

L. Písařík 3.10.2018 4:49

Pomoc s návratem domů

je to nejlepší, co pro ně udělat. Představte si je zde, jak trpí, protože tady není Alah, píše se jinák, hovoří jinak, myslí jinak, jídlo je jinak, s kozami taky jinak, ženský nenosí náhubek, není tady dostatek písku ani vádí. To všechno musí nutně migranty dohnat k stresu a utrpení. Pomozme jim, paní Šojdrová vyveze několik otepí ukazatelů a rozmístí je, aby migrantům ukázaly, kde se budou cítit dobře mezi svými před Alahem. Jde nám přece jen o jejich štěstí.

J. Kovaříček 3.10.2018 3:18

Krutá Šojdrováa by přece nabídnout

Tak ona tato evrodáma chce pomoci padesáti sirotům. To zní sice pěkně, ale je to hanebné. Co když se v tom Řecku najde oněch nebohých sirot padesát jedna? Tak toho jednoho nešťastníka nechá na pospas neblahému osudu? To je mi tedy humanistka až by jeden plakal. Že se nestydí! Měla by přece nabídnout pomocnou ruku všem sirotkům na světě, nejen těm v Řecku. A ti sirotci by se z vděku mohli naučit hymnu Evropské unie, kde se zpívá: Až nás budou miliony....9

D. Bystriansky 3.10.2018 2:21

Re: Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

Je to přesně tak, ale vydržte, až se vzbudí pátá kolona, to bude vřískot a slzičky.

A ta Šojdrová může dělat v Syrii těm mladíkům - au pair a přiučí se jejich kultuře.

K. Nový 3.10.2018 0:16

Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

1) Šojdrová už nemluví o "sirotcích", ale pouze o "nedoprovázených dětech". Takže nejspíše brzo objeví, že jim zbylo spousta příbuzných, které budeme muset též přijmou v rámci slučování rodin a živit je.

2) A také to nejsou děti - migranti často nemluví pravdu o svém věku, takže "chlapci ve věku od 12 do 17 let" budou ve skutečnosti muži od 20 let výše. A pokud si myslíte, že je zkontrolují naši doktoři před převozem, tak na to zapomeňte - neZiskovky budou řvát, že by to bylo to proti lidským právům a důstojnosti migrantů či dokonce proti jejich zdraví (jako když je dováželi do Anglie). A možná se ozve i námitka, že je to rasistické.

3) A mohou se vrátit domů - z Libanonu se do Sýrie už vracejí.

Přece byste ty chudáky dvacetileté chlapce (alespoň dočasně) neoddělili od jejich rodin v Sýrii a nestrčili je do školních lavic s našimi 12-letým dětmi (zejména dívkami).

Nedovážet!