9.2.2023 | Svátek má Apolena


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Snaží se o světovou revoluci

Nemyslím, že by přeháněl. Odpor domácího obyvatelstva k Bruselem řízené muslimské imigraci do Evropy je podle opakovaných průzkumů více než sedmdesátiprocentní a tento stav trvá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kulheim 3.10.2018 18:58

Re: skřípnutí?

Pane Lukavský, vy jste z jiného světa.

Pokud chcete diskutovat, tak si o tom něco přečtěte. Lisabonskou smlouvu schválil parlament a Ústavní soud usoudil, že není v rozporu s naší ústavou. A pan Rychetský řekl, že ji prezident má neprodleně podepsat. Takže podle vás měl odstoupit a uvolnit místo pro někoho jiného, kdo by ji podepsal. Ještě jednou. Lisabonskou smlouvu schválili poslanci, pan Rychetský a spol. rozhodl, že není v rozporu z ústavou. VK v parlametě nebyl, není ústavní soudce.

J. Lukavsky 3.10.2018 18:04

Re: skřípnutí?

"nikdo nekritizuje délku soudních procesů" Nu když nejvyšší úředník státu není spokojen s délkou soudních procesů pak se táži co navrhnul pro nápravu? Podal nějaký návrh na změnu zákonu, nebo nový zákon, povolal si ministra spravedlnosti na tépich .....? Nevím o ničem takovém. Amnestoval, včetně lumpů co se dokázali šikovně vyhýbat zaslouženému trestu dostatečně dlouho. To je řešení jistě neotřelé a nové. Nicméně nezapracovalo jako náprava, nebo se snad teď, po amnestii doba soudních tahanic zkrátila? To, že např. Gottwald amnestoval své spolulumpy mě nikterak nedojalo. No myslíte, že kdyby V.Klaus nepodepsal Lisabon a abdikoval, že by za to byl odvlečen k Chocholouškovi? Pochybuji. Odešel by ale se ctí. J.L.

P. Lenc 3.10.2018 16:48

Re: skřípnutí?

Pane Patkoši, jste typický rádoby "informovaný" ignorant, kterých je bohužel víc než dost.

L. Vrána 3.10.2018 16:05

Re: Naše neomarxistická Al-Jazeera z Kavčích hor

Taky bych to tak vyjádřil. Ale sleduji ČT2, tam neomarxismus ještě tolik neřádí. Doufám, že s tím neosoudruzi něco neprovedou.

T. Hraj 3.10.2018 14:45

Re: Samozřejmě a vedení unie je z Bilderbergu.

Uskutečnitelný je. Že je neudržitelný a že bude lemován potoky krve a horami těl je druhá věc.

J. Kulheim 3.10.2018 14:34

Re: skřípnutí?

Přečtěte si nález ústavního soudu. Domnívám se, že jste tento dokument nečetl nebo jste mu neporozuměl. Máte pravdu v tom, že VK nikdo nenatahoval na skřipec nebo jiný mučící přístroj. Pokudf by nepodepsal, tak by porušil ústavu. Možná by ho pan MUDr Hnízdil přemístil do blázince.

Č E S K Á R E P U B L I K A N Á LEZ Ú s t a v n í h o s o u d u J m é n e m r e p u b /https://www.usoud.cz/fileadmin/user_upload/ustavni_soud_www/Aktualne_prilohy/2009_11_3_aktualita.pdf

Ústavní soud požehnal Lisabonské smlouvě https://www.novinky.cz/domaci/183274-ustavni-soud-pozehnal-lisabonske-smlouve.html

Klaus má povinnost smlouvu ratifikovat. Rychetský na závěr odůvodnění uvedl, že tímto rozsudkem je posuzování Lisabonské smlouvy v ČR je ukončeno a věc je rozhodnuta. Soud nyní doručí rozsudek všem účastníkům řízení.

V odůvodnění soud mimo jiné uvedl, že nyní je povinností prezidenta republiky bez zbytečného odkladu smlouvu ratifikovat.

D. Bystriansky 3.10.2018 14:24

Re: Naše neomarxistická Al-Jazeera z Kavčích hor

Pane Kubeši, neomarxistická Al-Jazeera z Kavčích hor - to nemá chybu!

D. Bystriansky 3.10.2018 14:19

Re: Naše neomarxistická Al-Jazeera z Kavčích hor

Televizi mám prakticky jen na sledování sportu/Digi/. Od amerických presidentských voleb jsem s ČT nadobro skončil. Výsledek, tlak se mi upravil na krásných 120/80. Doporučuji. Když doma prohrává Liverpool FC, tak mi tak neskáče tlak, jak mi skákal při sledování ČT.:-)))))

D. Bystriansky 3.10.2018 13:54

Re:

Spolu s politiky ze Stop09, Zelenými, Ziskovkami... na čele s ČT žádal o odvolání V.Klause z funkce?!

L. Kubeš 3.10.2018 13:29

Naše neomarxistická Al-Jazeera z Kavčích hor

se opravdu nedá sledovat, aniž by se člověk rozčílil a vypnul jí.

V. Patkoš 3.10.2018 12:57

Re: skřípnutí?

Proč tak směšně lžete, když se to dá na internetu lehce ověřit? ÚS NIC nenařídil, zkoumal jen jestli není Lisabonská smlouva v rozporu s českým právem. Klause by NIKDO do podpisu nedonutil, kdyby to sám nechtěl.

V. Lunák 3.10.2018 12:15

Přečtení tohoto rozhovoru ze sta procent

splňuje označení "guilty pleasure".

D. Rucker 3.10.2018 10:37

Vy jste v tom čase někde vystupoval proti? Protestoval? Organizoval protesty? Co obdivuhodného jste dělal vy Svobodo??

A. Alda 3.10.2018 10:14

Připodepisuji.

A. Alda 3.10.2018 10:12

Dokáží se Němci postavit na odpor vůči vlastní vládě?

Naposledy to dokázali v 16. století. Od té doby poslouchají jak hodinky.

A. Alda 3.10.2018 10:11

S Evropským svazem jak s jedovatým plazem!

Že je EU nositelkou a šiřitelkou Zla, to jsem si všiml už před naším vstupem. Proto jsem také hlasoval proti vstupu. Žel, bylo nás málo. Stačila pouhá třetina občanů na to, aby nás do té žumpy zavlekla.

F. Houžňák 3.10.2018 9:58

No, nelze než vám přát, aby vás po obvinění,

o kterém dobře víte, že je neopodstatněné, tahali patnáct let po soudech, obstavovali vám konta, zabavovali majetek a podobně, a pak vám nakonec řekli, důkazy sice žádné nemáme, ale od nás nic nedostanete.

P. Lenc 3.10.2018 9:58

Re: skřípnutí?

Je zvláštní jak někteří lidé včetně pana Lukavského se nechají ovlivnit novinářskou žumpou a v případě některých politiků přestanou používat mozek.Přitom fakta jsou dohledatelná, včetně těch amnestií. Napsal jste to pane Kulheime i za mně.

F. Houžňák 3.10.2018 9:55

Další masívní vlnu právě spustila Merklovka s německou

vládou, když prohlásili, že brzo schválí zákon, že připrchlíci bez nároku na azyl budou moci všichni zůstat, když prokážou, že mají jakoukoliv práci. Jinými slovy, stačí hodinu týdně roznášet letáčky nebo noviny - to zorganizují migrantské bandy - a už je tady povolení k neomezenému pobytu, které se nedá zrušit, a s ní poukázka na doživotní zaopatření. Ostatně před týdnem prohlásil druhý nejmocnější politik v Německu, předseda Bundestagu Schäuble, ať nikdo nepočítá s tím, že jakýkoli připrchlík, který je v Německu, zase odejde. Celkový dojem je ten, že německá vláda chce další masívní připrchlickou vlnu vyvolat dřív, než jí to AfD svými volebními úspěchy zarazí.

K. Janyška 3.10.2018 9:11

Samozřejmě a vedení unie je z Bilderbergu.

NWO, tedy Nový světový řád, mimochodem neuskutečnitelný, neboť lidský svět je jednou provždy a odjakživa spontánním řádem, je brutálně realizován, jako kdysi SSSR... Dzp.

J. Kulheim 3.10.2018 8:47

Re: skřípnutí?

Lisabonskou smlouvu podepsal po nařízení Ústavního soudu. Na gesta není v politice prostor. Pokud by odstoupil, tak co by se stalo? Kde byli kritici Lisabonské smlouvy, před podepsáním? Co s těmi, kteří chtěli dát V.K. do blázince? Proč není kritika směřována na ty, kteří říkali, že tato smlouva je pro ČR výhodná a, že nemá vliv na státní suverenitu? V.K. může za všechno. Kde bylo těch dalších 10 milonů občanů Č.R? Když jsme byly děti, tak jsme se také vymlouvali. Já za to nemůžu on mě navedl Franta. Tak se dospělí lidé nechovají.

Zatím jsem nepochopil problém, který pro vás činí udělená amnestie. Byla to amnestie stejná jako amnestie, kterou udělili jiní prezidenti před ním. Zaráží mne, že nikdo nekritizuje délku soudních procesů, policejní a soudní stíhání lidí, jejich odškodňoví apod.

J. Kovaříček 3.10.2018 7:59

Re: Krutá Šojdrováa by přece nabídnout

Při troše dobré vůle se ten autobus může otočit a jet několikrát. Čeští humanisté to jistě uvítají. V řízení autobusu by se mohl střídat bohulibý páter Halík s papežem, jistě by za to dostali Nobelovu cenu míru.

M. Mikulec 3.10.2018 7:52

Presne

Tak se veci maji. Ocenuji i termin Proimigracni media. Je jich naprosta vetsina a prave ta rozdeluji lidi na dva druhy: na ty, kteri dostanou osklivou nalepku xenofobu a pravicovych extremistu, a na ty, co dostavaji pochvalu ala Brusel.

J. Lukavsky 3.10.2018 7:44

skřípnutí?

"Nakonec ho diktátoři přiskřípli" Míní se tím zostřený výslech, topení, elektrické šoky či jenom bití? Mohl a měl resignovat a nechat podpis na někom jiném a odejít s čistým štítem. Já si také V.Klause cením pro řadu věcí, ale jeho amnestie a podpis Lisabonské smlouvy ho shodily. J.L.

J. Kulheim 3.10.2018 7:33

Re: Krutá Šojdrováa by přece nabídnout

"Tak ona tato evrodáma chce pomoci padesáti sirotům."

Padesát proto, že je přivez autobus pro padesár lidí. Zaráží mne, že jsou to samí chlapci. Předpokládal bych, že mezi sirotky bude alespoň jedna děfčica.

Paní Šojdrová je užitečný vykutálenec, tak jako celá její strana.

J. Kulheim 3.10.2018 7:26

Re: Ratifikační podpis VK pod LS byla jeho zrada. Nic k obdivu.

Podepsat smlouvu nařídil Ústavní soud.

J. Fridrich 3.10.2018 7:20

Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY otevření

Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY otevření hranic a " štědré náruče " imigrantům z Asie a Afriky - tedy za 1) Pracovat do Evropy jich drtivá většina nejde a také je ta většina v Evropě díky svým " schopnostem " a použitelnosti NEPOUŽITELNÁ - tedy je musíme ubytovat a živit. Za 2) Oni se nechtějí do naší křest'anské Západní civilizace INTEGROVAT. Za 3) Oni nás NENÁVIDÍ a přichází nás rozvrátit a OPANOVAT. Za 4) Všem na celém světě pomáhat nelze, jedná se o cca 2 miliardy lidí - ti nejpotřebnější ale k nám NEPŘICHÁZÍ, to nyní již ví snad každý normální člověk..

Tato fakta jsou již dnes zcela jasná, otázka tedy zní - Západ chce spáchat sebevraždu ?

J. Svoboda 3.10.2018 7:15

Ratifikační podpis VK pod LS byla jeho zrada. Nic k obdivu.

J. Fridrich 3.10.2018 6:55

Re: Pomoc s návratem domů

Souhlas - a co Arabské-muslimské bohaté - a VELMI BOHATÉ ZEMĚ ? Někteří alespoň trošililinku chytřejší vítači snad alespoň tuší o kterých mluvím - a tedy se pozeptám, CO ONI ? JAK POMÁHAJÍ SVÝM SOUVĚRCŮM A BLÍZKÝM ? A nebylo by jim doma lépe, mezi svými ? Proč se tlačí do Evropy, kde je způsob života obyvatel jim nevyhovující a odporný-zkažený ?

J. Fridrich 3.10.2018 6:45

Re: Nejsou to "sirotci", nejsou do "děti" a mohou jít domů

Zopakuji definici sirotka - je to mlady tmavsi muz ve veku 16 - 30 roku, ma znackove rifle, smartfoun, je nadrzeny na Evropanky, nic neumi a ani nechce umet, rad by nas Evropany naucil bud po dobrem, nebo po zlem milovat Alaha a Mohameda, chce hezky byt nebo dum, slusne auto a poradne davky EUR od zeme kde bude za toho SIROTKA.... Tak to je ten sirotek nasi pani Sojdrove a dalších pomatenců, kteří neznají historii-vývoj světa, tedy jak se po staletí muslimští arabové tlačili do Evropy s touhou ji dobýt a opanovat. Na cca 500 let se jim to povedlo s částí Španělska, ale byly v rámci rekonquity z Pyrenejského poloostrova vytlačeni tam, kam patří. Také naši předci je pomáhali zadržet před 334 léty pod Vídní - a nyní je s jejich barbarstvím zveme k naší likvidaci a do jejich područí ??