4.6.2020 | Svátek má DaliborDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: Konec, paní MerkelováŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 34, poslední: 24.6.2018 22:46, přehled diskusí

Má Západ vůli přežít?:
Autor: J. Kanioková Datum: 24.6.2018 17:22

http://archive.aweber.com/brigade/KqHYh/h/_BRIGADE_PJB_Has_the_West_the.htm

Má přežití Západu jako civilizace vyžadovat bezohlednost, kterou Západ již nemá?

Re: Má Západ vůli přežít?:
Autor: Š. Hašek Datum: 24.6.2018 19:03

Přežití v přírodě vyžaduje znalosti a zkušenosti.

Přežití, tváří v tvář podřezávačům, vyžaduje totéž a ještě "bezohlednost se zbraní". Armáda "v pytli", resp. u daleké Rusi.

Dobrá konstelace. A "demokratické" strany spadly z višně.

Re: Má Západ vůli přežít?:
Autor: P. Grigar Datum: 24.6.2018 22:46

..neberu Západ ani Východ jako nějaký monoblok, je složen z jedinců a ti můžou pohnout celkem. Mluvit o bezohlednosti je sprostý podraz a zastírání skutečnosti. Proti jednomu chlapovi s nožem se troufám ubránit beze zbraně, ale zvyšuji tím už tak velkou míru rizika.. proto nepovažuji za bezohlednost použití "silnější karty" než má v ruce on. Takže já sám za sebe jsem k přežití připraven. Diskuse o způsobu a míře si nechám napotom, až/zda přežiju.. to je totiž k diskusi nutná podmínka.

Vzkaz diskutujícím::
Autor: P. Zinga Datum: 24.6.2018 9:46

nepište, prosím o Evropě, myslíte -li EU! EU není Evropa!

Re: Vzkaz diskutujícím::
Autor: Š. Hašek Datum: 24.6.2018 19:08

Souhlas. Já se snažím dodržovat! Užívám výraz štrasbrusel. Moc se to neujalo.

Též mě "fascinuje" důsledné plkání/zpravodajství, že něco zavádí "Evropská Unie"! Nikoliv!!! Ty nesmysly zavádí jmenovaná komise, které parlament jen vše odkýve!! Sověty hadr! No neber to, pro šťastný život našich dětí.

A nejlepší, že to musíme s prapory na nástěnkách přijmout, jinak nám každému seberou asi 3,65Kč denně (to nevím přesně).

Asylanr těžce zranil lékařku :
Autor: P. Zinga Datum: 24.6.2018 9:45

https://www.bild.de/regional/muenchen/koerperverletzung/jugendlicher-attackiert-notaerztin-56097438.bild.html

Bez zjevného důvodu hodil dvacetiletý Eritrejec plnou láhev proti čelnímu sklu sanitky. Lékařka má otřes mozku, zlomenou čelist, vyražené zuby a řezné rány v obličeji.

Já vím, to mohl být i Němec, ale nebyl...

Už za minulého režimu se říkalo: KKD, tedy každý den dobrý.:
Autor: J. Chaloupka Datum: 24.6.2018 8:59

Mám pocit, že i Merkelová to zná.

Evropa se bohužel:
Autor: J. Schwarz Datum: 23.6.2018 20:58

domluvit nedokáže. Italové lodě odmítnou a - přispěchají úslužně Španělé. Žádný z pisálků se neptá, proč imigranti putují ausgerechnet přes Libyi, když by měli na výběr alespoň 4 nerozvrácené severoafrické země. Pak by se ale celá pohádka o útěku před válkou a politickou perzekucí rozplynula, neboť "chudáci" by museli žádat o ochranu tam, evropa by jim nanejvýš přispěla na provoz táborů a zásobování. Zato Libye se dá prohlašovat za nebezpečnou zemi a poměry v ní panující za "nelidské", z čehož stejní pisálkové vyvozují povinnost pomáhat a "zachraňovat lidské životy". EU nesousedí - krom Ukrajiny - s žádnou zemí kde se válčí a tedy na azyl tu nemá nárok nikdo. Pokud se někdo chce cítit jako Ježíš Kristus a nadýmat se pocity morální převahy, jeho věc, ale pak ať nežvaní o solidaritě neboť jde o jeho volbu.

Re: Evropa se bohužel:
Autor: J. Vlček Datum: 24.6.2018 8:58

Popsal jste to velice správně, pane Schwarzi. Sdílím plně váš názor.

Re: Evropa se bohužel:
Autor: Š. Hašek Datum: 24.6.2018 9:01

A pikantní je, že stále něco blábolí o tzv. -hotspotech- na africkém území. Nějaké Euromoderno, či co.

Neumí si ochránit podle jednoduchého pravidla vlastní hranice a občanům se snaží namluvit, že "energicky a odvážně" obsadí území na severu Afriky, ohradí to ostnatým drátem, budou tam třídírny napravo/nalevo (kam dají ty "nevhodné pro oplodnění Evropanek???"), na stravu tam budou pětichodové halalvyvařovny, chránit to bude student s pepřovým sprejíkem, polepí to plakáty HATE FREE EUROP, ....... . Mein lieber Gott!!

Naprosto neschopná, zadlužená Evropa, na kterou se řítí vymírání. Neví, co s armádami rychlostudentů, kteří prostě pracovat nebudou (pardon, budou jezdit s myší nebo neziskovat!!!). Na vlastní rodiče kašlou, jejich rohlík hodí Afričanům a ještě nám vysvětlují, jak je to záslužné.

Chce se mi zvracet! Nehodlám platit třidicí tábory v Africe, pro pobřežní stráž a zbytek armád v Evropě bych zahájil cvičení "Ani myš v moři u pobřeží Evropy". Zkr.

Re: Evropa se bohužel:
Autor: J. Vlček Datum: 24.6.2018 9:58

Pane Hašku, také mi připadá, že do vedení evropských států se prodrali samí degenerovaní, imbecilní a totálně neschopní politici. Zarážející a nepochopitelné ovšem je, že voliči jim tu debilitu baští a stále je volí. To mi hlava nebere.

1*:
Autor: J. Kanioková Datum: 24.6.2018 16:38

Tak jednoduše - islám do Evropy a naší civilizace :
Autor: J. Fridrich Datum: 23.6.2018 15:12

Tak jednoduše - islám do Evropy a naší civilizace prostě NEPATŘÍ - oni nás nenávidí, v současnosti nic netvoří a chtějí nás jen rozvrátit a opanovat - integrovat a pracovat u nás nechtějí.. Otázka pro " zabržděné " vítače - proč jdou do Evropy ?

Seehoferovo procitnutí z letargie...:
Autor: P. Grigar Datum: 23.6.2018 14:31

..je dle mého trochu pozdní reakcí na permanentní průzkum veřejného mínění, prováděný monitoringem internetových diskusí. Co si ti mlčenliví Němci v poslední době na sítích povídají, to by probudilo i mrtvého.

Lidi mají trochu mylný pocit, že ve virtuální realitě můžou maskovat svou identitu a jsou otevřenější v názorech a postojích. Ale vem to čert, absces je nejlépe léčitelný chirurgicky, naříznutím...

Ano, USA jsou obranou civilizace a civlizovaných :
Autor: K. Janyška Datum: 23.6.2018 10:38

hlavní a jejich civilizovaní spojenci, mezi které patříme, mají povinnost dělat totéž. Jinak zapláčou. Nevzdělaným dobroserům je nutno nakopat. V zájmu vlastného přežití...Dzp.

Německá petice Seehoferovi - :
Autor: J. Kanioková Datum: 23.6.2018 7:12

Vážený ministr vnitra Seehofer,

Rakousko se nedávno prokázalo oznámením zavření radikálních mešit a označením imámů, že je odhodláno řešit politický islám a související tendence radikalizace v zemi. Bohužel podobná ochota přijmout účinná opatření proti šíření islámského fundamentalismu dosud nebyla v německé spolkové vládě přítomna.

Nebo jak může být například to, že turecký despota Erdogan, který má síť 6000 špionů a tajných agentů v Německu a každoročně DITIB imámové musí jezdit na turné kázat do Německa? Nebo proč kazatel Muhammad al-Arifi neslavné Saúdské "lásky" se může pravidelně modlit za duši Usámy bin Ládina a vyzývá k džihádu v Sýrii a k peněžním darům na sunnitské teroristické milice jako "al- Nusra Front".

Tváří v tvář těmto radikálně islámským aktivitám pod zahraniční kontrolou vás vyzýváme, abyste:

1. uzavřeli mešity, které oslavují terorismus a islámské násilí nebo vyžadují džihád.

dokonč.:
Autor: J. Kanioková Datum: 23.6.2018 7:17

2. vyhnat imámy nebo odmítnout vstup těm, kteří jsou financováni islamistickými režimy nebo působí jako špióni pro zahraniční mocnosti.

3. Rozpusťte islámské asociace a koránské školy kontrolované nebo financované radikálními islámskými režimy nebo organizacemi, jako je Muslimské bratrstvo.

https://www.patriotpetition.org/2018/06/21/rigorose-massnahmen-gegen-radikale-moscheen-und-imame/

Re: Německá petice Seehoferovi - :
Autor: S. Netzer Datum: 23.6.2018 9:18

Haßprediger - kazatel nenávisti, je kazatel neslavné Saúdské "lásky"?

bohužel to směřuje:
Autor: V. Vérosta Datum: 23.6.2018 5:56

do situace, kdy Italové a Španělé budou muset lodě s migranty ... nemilosrdně posílat ke dnu. A bude po migraci.

Re: bohužel to směřuje:
Autor: Š. Hašek Datum: 23.6.2018 9:51

Asi tak.

Co nebylo možné v roce 1938 (2018) šlo velice rychle v roce 1944 (202... ?).

Pak už se také nikdo neptal (krom Goebbelse), jestli nehoří také děti v Heidelbergu při bombardování. Nemám z toho radost, ale takové intervaly/mezidobí má momentálně naše lidská společnost nastaveny.

Ať si to každý rozkóduje. Zatím jsou státní hranice jakýmsi universálním vítacím výborem/supermarketem a automatickou přidělovnou několikanásobku našeho státního důchodu komukoliv. Komukoliv, kdo nejdříve rozbije kamenem policajtovi hlavu, a potom ječí, že je nebohý Afričan. A studentky z neziskovek pláčí dojetím. A Schwarzenberg občanům drze nadává do nevzdělaných lumpů bez špetky soucitu. Zkr.

Metody na všechno.:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 23.6.2018 2:04

"Jako u každého zákona a každého úřadu, nefunguje všechno na 100%, ale metoda to určitě je."

Ano, to tedy nefunguje. Jo, jo, máte metody, často nefungující metody, na všechno.

Že by německý ministr neměl metodu?:
Autor: I. Koreň Datum: 23.6.2018 1:12

"Jak přitom bude rozlišovat mezi skutečnými uprchlíky, migranty ekonomickými a džihádistickými okupanty, na to asi žádnou metodu nemá ani on."

Nevím, jak je to v Británii, ale v Německu máme metody na všechno.

Konkrétně na uprchlíky je to azylové právo a federální úřad pro migraci a uprchlíky se svými prováděcími předpisy: https://www.anwalt.org/asylrecht-migrationsrecht/asylantrag/

Jako u každého zákona a každého úřadu, nefunguje všechno na 100%, ale metoda to určitě je.

Re: Že by německý ministr neměl metodu?:
Autor: V. Hejdak Datum: 23.6.2018 6:16

Jojo, metoda sice blbá a nefungující, ale Německá metoda. Stále nevím, co s tou hordou nepracujících nevzdělaných islámských lidí tam budete dělat.

Přesně :
Autor: J. Kanioková Datum: 23.6.2018 6:39

a ten Seehofer mi zas až tak odvážný nepřipadá, když to trvalo tak dlouho, že se vůbec šprajcnul. Ale snad se to tam konečně začíná obracet - Téměř polovina Němců chce, aby Merkelová odstoupila - https://twitter.com/V_of_Europe/status/1010096602281906177

Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi :
Autor: J. Kanioková Datum: 23.6.2018 7:24

"Německo je země plná vyděšených lidí. Někteří se obávají nespravedlivých migrantů, jiní jsou zkamenělí pravdou. A všechno, co islámu stačí dělat, je čekat, než se navzájem zabijí. Skvělá vyhlídka na mé děti."

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi :
Autor: S. Netzer Datum: 23.6.2018 9:00

:-))))

To snad není možný ...

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi :
Autor: J. Lepka Datum: 23.6.2018 10:15

Tovítežené, milá Sybille, jen všichni čekají jak se servou šíité se sunnity, zaděláno na to mají pěkně a začnou verbovat mučedníky mezi evropskými moslemíny, to je na další světový konflikt zaděláno. Rusák chce přes Írán k Indickému oceánu a bude podporovat Rúháního v atacích na Izrael, to si nenechají američtí Židé líbit, do toho SA Erdogan a už to lítá, jen vy si pořád budete mrmlat to svoje.

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi :
Autor: S. Netzer Datum: 23.6.2018 10:51

Mě, milá lebko, nezajímá ani tak obsah žvástů diskutérky Kaniokové jako jejich forma.

V tomto případě jmenovitě "nespravedliví migranti" a "vyhlídka na mé děti".

Ale dlužno říct, že to prznění mateřského jazyka souzní s kvalitou jejich příspěvků.

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi :
Autor: S. Sidlichovsky Datum: 23.6.2018 12:25

Příspěvky pí Kaniokové zde na NP patří k těm nejlepším.

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi :
Autor: S. Netzer Datum: 23.6.2018 12:42

:-))))

Ty citoslovce, piktogramy nebo ty smysluprázdné strojové překlady článků z přiblblých konspiračních webů?