25.5.2020 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Konec, paní Merkelová

Němci se zřejmě konečně probudili k zjištění, že politika, kterou Merkelová nastavila – a nehodlá zastavit na žádném stanoveném počtu – nemůže vést k ničemu jinému než zániku evropské civilizace na německém území, anarchii a výměně obyvatelstva. A co se děje v Německu, má vliv na celou Evropu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 34, poslední: 24.6. 2018 22:46, přehled diskusí

J. Vlček 24.6.2018 10:14

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi

Zato vaše příspěvky jsou natolik hodnotné, že je dokázal vždy ocenit jen nějaký pan Rudolf, podobný "vzdělanec" jako vy. Jeho lichotky vám musí hodně chybět, že.

J. Sedlář 24.6.2018 11:36

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi

To je bohužel pravda. Vás nikdy nezajímal obsah, pokud měl co nabídnout. Místo argumentace proti obsahu ladíte formu. :)

J. Kopis 23.6.2018 12:44

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi

Ještě k tomu přičtěte konflikty Turků a Kurdů, o ostatních etnikách masivně bojujících o sféru vlivu v rámci zločineckých struktur, které nejsou

německé orgány činné v trestním řízení schopny účinně kočírovat ani nemluvě! Tomu se říká v kódové řeči potrhlých liberálních neomarxistů multikulturní obohacení, hodné ochrany před degenerovanou kulturou Německou!

Š. Hašek 23.6.2018 9:56

Re: Jo, a jeden nešťastný komentář na německé diskusi

Případně zaraženě a stydlivě mlčících. Mám na mysli moje kolegy ze Saska, dříve hovorné, semtam malinko povýšené, ve všem mající jasno, ..... . Minulý týden jsme byli v hospodě v Praze. Pomalu jim svítá, jako těm nemnohým Němcům, když jim přijeli do rodin zbylí synové, otcové - vojáci Wehrmacht od Stalingradu. Pomalu, zatím hodně pomalu.