29.11.2020 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Europarlament genderově zešílel

Tak je to určitě několik faktorů dohromady. Ale myslím, že levicová vláda na tom má lví podíl, protože to byla ona, která ze země, která by mohla být díky ropě jednou z nejbohatších zemí na světě, udělala úplné žebráky. Lidé tam teď denně musí bojovat o to, aby měli něco k jídlu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 7.2.2019 14:15

Jak tu rovnost narušují netuším. Genderblbky a feministky to vědí.

I když ... ty zmíněné fronty před dámskými WC jsou příznakem nerovnosti, ne? Pisoáry jednak zaberou míň místa než kabinky, takže jich na stejné ploše může být víc, jednak pisoár za jednotku času zpracuje víc čůrajících entit než kabinka. Pokud tedy nečůraji samí prostatici.

A jelikož pisoáry nebývají na dámských WC, ženy do nich prakticky čůrat nemohou; leda snad že by se cítily jako muži a prohlásivše se za ně měly na to papír, jímž by se na pánských záchodcích prokazovaly. A to snad už aspoň některé velmi rozvinuté, ba až přerozvinuté státy tzv. Západu laskavě umožňují.

J. Schwarz 7.2.2019 12:21

Re: Nejsem si jist, zda historka o WC není

Promiňte ale jak ty pisoáry narušují rovnost? Vždyť ženy do nich mohou močit taky, neexistuje "národní směrnice" podle které by nesměly...

J. Jurax 5.2.2019 22:22

Re: 71% poslanců je docela hodně

Můžeme volit jen kandidáty stran a hnutí. Moc si nevyberete.

Takže při volbách do EP - a ovšem jedině a výhradně při těchto volbách - by mělo rozumný smysl volit jakž takž aspoň hubou zaručeně antieuropskou SPD. Jiná euroskeptická možnost není - leda snad Svobodní, ale ti jsou slabí.

M. Prokop 5.2.2019 22:09

Re: Nejsem si jist, zda historka o WC není

Nedovolil bych si nesouhlasit. :-)

M. Prokop 5.2.2019 22:08

Re: Třetí cesta

Že na vás vystartuje pan Mařák .... :-P

I. Koreň 5.2.2019 21:52

Re: 71% poslanců je docela hodně

"Těm, co vědí, že myslí SPRÁVNĚ, nevysvětlíte nic." To máte pravdu, zabedněnců je hodně na obou stranách. A právě takoví si myslí, že lidi s jiným názorem jsou buď idioti, nebo šílenci. Viz můj první příspěvek. Ale proč takové volit, když nemusíme?

J. Jurax 5.2.2019 21:25

Re: Europarlamentní disident

Za svojí frakci nemůže ručit, ale jako lidovec v ní musí být. Nebo nemusí?

Evropská lidová strana neboli frakce v EP je nejsilnější a spolu s Pokrokovým spojenectví socialistů a demokratů, tedy se socany, má většinu a může tudíž za všechny hovadiny, jež z EP prýští. Tohle chcete volit?

Viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Politick%C3%A1_skupina_Evropsk%C3%A9ho_parlamentu

J. Jurax 5.2.2019 21:18

Re: 71% poslanců je docela hodně

Těm, co vědí, že myslí SPRÁVNĚ, nevysvětlíte nic.

A sdělit národu, že v EP jsou magoři je záslužný čin, i když ten fakt je už dlouho obecně znám, neboť po ovoci poznáte je.

Pan Zdechovský i ostatní naši zastupiči nás mohou v EP zastupovat docela dobře, protože i kdyby táhli náhodou všichni za jeden provaz ku prospěchu své vlasti a národa, což mimochodem nehrozí, jejich 2,7 procenta hlasů je jen šepot mravence mezi bučením volů.

J. Jurax 5.2.2019 21:09

Re: Nejsem si jist, zda historka o WC není

Jenže pořádná ženská fakt má mít uklizeno, i kdyby si na to zjednala agenturu nebo znásilnila či vychovala si k tomu manžela; lze k tomu vychovat i potomky.

Chlapi opravdu nepláčou, odřou-li si koleno, kluk nezajímající se vůbec o auta, letadla a teď počítače a obecně techniku aspoň v jistém období svého života je opravdu zvláštní a holka by měla umět zašít díru na džínsách. Chlapečci mé generace se zašít díru zpravidla naučili nejpozději během ZVS.

A když si holčička trénuje obsluhu miminka na panenkách, je jí to jenom k dobru; genderblbky dosud neodhlasovaly závaznou směrnici, že chlapi budou v rámci rovnosti povinně rodit.

Ovšem s tím WC máte velikou pravdu. Proto taky genderblbky a magorné feministky tolik brojí proti pisoárům, jež narušují žádoucí rovnost mezi muži a ženami.

J. Jurax 5.2.2019 20:54

Re: 71% poslanců je docela hodně

No, za plat europoslance se už dá zdvihnout ruka pro kdejakou hovadinu ... a protože lidem - aspoň u nás - jsou nějací europoslanci běžně u zádě, nikdo si toho nevšimne zvláště když v masových médiích o tom není ani ťuk.

I přes veškerou snahu pana Zdechovského, jež se zajisté ušlechtile béře tu za česká robátka v Norsku, tu za českého kamioňáka postiženého francouzskou mutací spravedlnosti, stojí za povšimnutí, že vlastní činnosti europarlamentu se moc nevěnuje - co se tam řeší, co za hovadinu tam zas prosadili nebo se pokouší prosadit atd. a jak tam naši poslanci držící necelé tři procenta hlasů čacky brání zájmy své země. Asi není co říct - respektive není k řečení nic, co by mu mohlo prospět nebo aspoň neuškodit v očekávaných volbách. Pak se ovšem není co divit, že jsou nám europoslanci u zadele, neboť slouží jen jako Potěmkinova vesnice budící zdání demokracie.

J. Jurax 5.2.2019 20:42

Re: 71% poslanců je docela hodně

Ano.

Uniká Vám to podstatné - že ti poslanci jsou zdegenerovaní magoři.

J. Jurax 5.2.2019 20:39

Re: Nejsem si jist, zda historka o WC není

No nevím, ale obávám se, že když se takový magor s ptákem cítící se být ženou objeví na dámských WC a bude jako biologický muž identifikován, obdrží takových pár facek, že si bude stěžovat až ve Štrasburku. Aspoň u nás. I kdyby to ti genderblbečkové z brusele dali rozkazem a protlačili do základnách lidských práv.

Ale jinak si myslím, že Evropa tzv. západní prostě degeneruje a EU je té degenerace futrál.

J. Anděl 5.2.2019 20:20

No vidíte, já bych opatrně našlapoval, než bych se dostal ke dveřím, pak už bych jen prchal, jako by mi za patami hořelo.

I. Koreň 5.2.2019 20:00

Re: 71% poslanců je docela hodně

Kdybych byl europoslanec, bavil bych se s nimi o tom, proč mají jiný názor, a vysvětloval jim, proč to vidím jinak. Ale nemyslel bych si hned, že dva ze tří zešíleli, a i kdybych si to myslel, netroubil bych to do světa přes PL. Jak nás pan Zdechovský může v europarlamentu zastupovat, když ho tam nebudou brát vážně?

J. Anděl 5.2.2019 19:22

Re: 71% poslanců je docela hodně

Formuloval byste to tak, že těm 29% něco uniká, nebo že na to měli jiný názor?

M. Kodeš 5.2.2019 17:06

Třetí cesta

Už jak se dočteme v Písmu, tak svět je to od začátku dvojková soustava,

Akorát Bůh byl jeden a Země taky, pak světlo-tma, nebe -voda... a pak Adam a Eva, vlevo-vpravo nahoru-dolů a celý systém IT stojí na binární soustavě, O-1. A teď si někdo vymyslí a prosazuje třetí záchody -))

Tato generace nepůjde cestou Kristovou, jak říká ten pan farář v Hrabalově povídce, co mu záda namalovali...

I. Lyčka 5.2.2019 16:56

Docela by mne zajímala budoucnost třeba tenisu.

Budou se tenisové turnaje hrát jako dnes zvlášť pro muže, ženy a sestry Williamsovy nebo pro muže, ženy a pro každé z propagovaných 72 pohlaví?

M. Prokop 5.2.2019 16:03

Re: Nejsem si jist, zda historka o WC není

S hermafroditem máte pravdu, ale není to tak: V Česku byl k oficiální změně pohlaví nutný chirurgický a hormonální zákrok, skutečné "předělání". Na nátlak EU proběhla změna, stačit bude vyjádření lékaře, zda si to dotyčné přeje být muž či žena a snad do 15ti souhlas rodičů.

Š. Hašek 5.2.2019 14:58

Re: Kdo ty

Buď to je podle směrnic, podle čísla jednacího. Nebo si je politik, ministr (Valachová, Maláčová) sama objedná, protože tím neustále udržuje vnímání všehosvěta jako proevropského. Peněz dost. Moravec obdivně vzdychne a vykulí očička. Co na tom, že milion dostane nějaký spolužák, který by jinak neměl na hypotéku. A ve studii je napsáno, že kliky u jedněch záchodků nesmějí být ve stejné výši jako u těch druhejch, a hodí do toho ještě trendy ve výšce d-mských podpadků ....... stejně tam musej bejt ty kliky o 6.48 cm níž. Ty jedny jsou d-mské, ty druhé jsou chla-ské.

Vyjde to nastejno. Heslem je "Pro Evropu!".

J. Schwarz 5.2.2019 14:56

Re: 71% poslanců je docela hodně

No, tak pokud se pamatuju tak to není zas tak dávno, co u nás nejen poslancům parlamentu, ale i 99,9% "našeho Lidu" byla naprosto jasná správnost našeho směřování k socialismu. To se pak každý pochybovač musel cítit musel cítit nejen jako úchyl a blázen, ale přímo zločinec! Být se svým názorem členem opovrhované menšiny čítající sotva jedno promile obyvatel...

J. Schwarz 5.2.2019 14:46

Re: Nejsem si jist, zda historka o WC není

No tak se za veliké peníze prosadí, že se nebude smět říct "Co seš to za holku, když neumíš zašít díru na džínách?", zato budou učitelky ve školce říkat chlapečkům "Co si to za zaprděnce že si nechceš vyzkoušet sukýnku" a holkám "i ty můžeš být námořní kapitánkou" a poslat z nedostatku rozhodnosti ke dnu nejnovější fregatu...

J. Schwarz 5.2.2019 14:41

Kdo ty

genderové audity "Národního centra pro genderovou rovnost" platí? Jaké firmy si takové audity objednávají? Nebo už je to povinné podle nějaké směrnice EK?

J. Anděl 5.2.2019 14:26

Re: Nejsem si jist, zda historka o WC není

Máte pravdu, pane Stirský.

Mnozí z nás dokonce při setkání s některým z takových tvrzení zažili jistý diskomfort, nechuť, až opravdové potíže. Bylo těžké se takovým tvrzením vzepřít a udržet si svou svobodu a nezávislost. A pokud jsme to zvládli, naše nezávislost a svoboda byly silné. Některé to však tak či onak zlomilo.

Nové postoje nepřinášejí svobodu, snaží se genderové stereotypy redefinovat, vytvořit nové. Budou jiní, kteří budou zažívat diskomfort či nechuť. Ty nové pak leckdy stojí na idealismu, nemají pevné kořeny v realitě a v důsledku podle mě oslabují.

Ale nepopírám ani pozitivní vliv například na zdraví - určitě mi dnes nehrozí infarktový stav, když se dva kluci na sedačce naproti mě drží za ruce, nebo když je v každém seriálu alespoň jeden homosexuální pár, emancipovaná maminka - policistka, vysvětlující synovi, že plakat je normální a správné či svůdce, který dospívající dceru hrdiny natočí při sexu na video a to nasdílí na sociální síti (což mužský hrdina okomentuje slovy "někdy se stydím za to, že jsem muž").

Zjednodušeně: dříve bylo nutné naučit se nestydět se za city, dnes za testosteron.

M. Moravcová 5.2.2019 14:17

Re: 71% poslanců je docela hodně

i to je možné. A jak se říká, "Kde blb, tam nebezpečno". A kumulování blbců - katastrofa.

Š. Hašek 5.2.2019 14:02

Re: Pravdivý citát:

Není, tedy od staré praxe. To začíná být jen teď maglajs.

Mě tedy zajímalo/zajímá jen to jedno přesně specifické pohlaví. Takové, hergot, konkrétní pohlaví. A sicherurčité, žádný nerozhodný přechodový stavy!

Samozřejmě jsem tehdá byl hloupě determinován, protože mi nebyly známy nejnovější vědeckopoznatky. Ani jsem netušil.

K. Kocourek 5.2.2019 13:55

Re: Pravdivý citát:

Ale vždyť pohlaví převážnou většinu lidí opravdu zajímá! Ten citát je nějak odtržený od praxe...

K. Salajka 5.2.2019 13:53

Re: Přesvědčení

Předpokladem reformy je, aby ve volbách nyní uspěli rozumní lidé. I když na množství máme převahu, nebude to jednoduché, protože veřejný prostor ovládají Macron, Merkel, u nás např. Pospíšil. Náš úkol je prostý. Nevolit zakuklené vítače.

I. Koreň 5.2.2019 13:51

Re: 71% poslanců je docela hodně

Pane Sidlichovský, jak jsem Vám napsal u té minulé diskuse, mám dobré důvody považovat oba citáty za podvržené. Ale nemám problém změnit názor, když uvidím, že jsou z důvěryhodného zdroje. Pokud mi ty zdroje pošlete, rád se na to podívám.

Můj blábol nahoře pouze vyzývá k přemýšlení, co je na tom špatného?

D. Stirský 5.2.2019 13:50

Nejsem si jist, zda historka o WC není

nějaký bluf. Leč s "genderem" se setkala většina z nás, aniž věděla, že se tomu tak říká. Byly to věty od různých lidí, někdy o blízkých (rodiče, prarodiče, ...) typu: "Kluci nepláčou!" "Pořádná ženská má mít v sobotu uklizeno!" "Co seš to za kluka, když tě nezajímaj auta?" "Co seš to za holku, když neumíš zašít díru na džínách?" Tomu se říká genderové stereotypy - alespoň si to myslím - a zde plný souhlas. To, že by bylo pohlaví věcí volby, může platit snad v jediném případě: Narodí-li se hermafrodit (nikoho takového neznám) - pak si zřejmě vybrat musí. Čili jako vždy: pravda bude někde uprostřed, jen extrémy jsou nebezpečné. K WC: zde je velmi výhodné býti mužem. Uvědomím si to vždy, když vidím fronty před dámskými WC (třeba na dálnici, v hojně navštěvovaných galeriích a tak). :-)

K. Salajka 5.2.2019 13:48

Re: Europarlamentní disident

Já bych Zdechovskému fandil,aby se udržel v parlamentě. Nesouhlasím s ním ve všem, ale obsahově je srozumitelný a věcný. Za svojí frakci nemůže ručit.