18.1.2022 | Svátek má Vladislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
wotan 15.5.2009 10:34

kulatý trpaslík

Amíci nedovedou spacifikovat somálské piráty, jsou to přeci také  dobří černí  hoši,ti se přeci nevěšejí, jak se sluší na piráty, v Afganistánu to bude další "odpoutání" a odsun, nemám rád islám. fanatiky, ale tak nakonec dopadne!

A radar, ten  si postaví paní Parkanová v menším provedení na skalce, v Brdech by  se mněla postavit Kaplička, aby lidičky konečně dostali rozum a přestali blbnout na kvadrát, jak říkala naše babička, a propo, v parlamentu radar neprojde, to je jediná jistota, topolánkova vláda radar schválila a parlament obešla,tak milovníci obludy, zvané radar, máte smůlu, radar nebude!!

Cato 14.5.2009 20:52

Obchodni zastupce

Firmy Raytheon se nechce vzdat sve provize i kdyz ma pramalou nadeji, ze se to rozlouskne  do dalsich voleb. Klvano bojuj, takove prachy na ulici nenajdes.

poiuyt 14.5.2009 7:04

Nej ucinejsi Cesky tradicni taktika:utikat co nejrychleji z fronty

to je nejbezpecnejsi taktika

pierino 13.5.2009 16:48

Radar bude he he he .....

A Paroubek polozi zakladni kamen...... chudak Neoral se z toho po-se-re a vo tom to soudruzi je(Y)

Nostradamus 12.5.2009 22:42

RADAR NEBUDE

Radar nebude a to tvrdím již  cca 1 rok,

tato otázka je již bezpředmětná ..... když duchem prostý nebe sledovati zachce ,ďáblův měšec bude děravý,duchem prostý k východu již nedohlédne....

jeff 12.5.2009 22:22

nekecá

Prezident navrhuje rozpočet zmíněné agentury ve výši 7,8 miliard dolarů

Financovat naváděcí radar v Česku a interceptory v Polsku (v závislosti na ratifikaci smluv)

Radar bude i kdyby se NE-radaristi, mírobojovníci a islamisti i s rusofily na uši postavili.

Rincewind 12.5.2009 21:17

doufám, že kecá

Jestli zde bude americký radar, budu volit komunisty. Ne že bych nějak tíhnul k té jejich zvrácené ideologii, mám ke komunismu blízko asi jako klaus k enviromentalismu, ale jednoduše mi připadá, že volit demokratické strany bude úplně zbytečné, když stejně jako komunisti kašlou na to, co lidi chtějí. A když budou lidi volit komanče, tak třeba těm klukům a holkám snícím o radaru dojde, že arogance vzhledem k většině nevede k ničemu dobrému. Ovšem stále doufám, že ten ten radar tu nebude a budu moct s klidným vědomím volit nějak kolem polit. středu.

Vodník 12.5.2009 21:32

Re: doufám, že kecá

Nevolte radší nikoho. Je to jedna všivá banda, ať modrá, rudá, zelená nebo oranžová...:-(;-€

SW 13.5.2009 0:02

budu volit komunisty

něco mi z vašeho příspěvku říká, že je volíte i tak. 

Brundibar 13.5.2009 13:55

Re: budu volit komunisty

Bať, bať.

pierino 13.5.2009 16:50

Re: doufám, že kecá

Hele ty rudy pa-ko, jen se neschovavej, ty je volis stejne a slusi ti to(Y)

kopretina 12.5.2009 20:37

To je dobře

Naděje některých lidí, že pan Obama bude dělat protiamerickou politiku se rozplývají. I pan Obama je Američan a bude dělat politiku v zájmu Američanů.

hudry 12.5.2009 18:27

Koho $$$ bereš

toho píseň zpívej. Nevadí, že falešně a blbě, hlavně to musí být hodně hlasité ...

Jan 12.5.2009 17:34

To, co pan Klvaňa totálně po...... pardon,

zbabral, musí nyní Obama tahat z toho.....!

hank bukowsky 12.5.2009 16:55

někteří lidi jsou opravdu bezostyšní lháři

to už i žvásty modrého vůdce blednou a růžovějí vedle totálně neúspěšného speciálního politruka pro radar

Pasáček koz ve Vermontu 12.5.2009 16:25

Zmařené sny

Prezident USA Mr. Obama, zhypnotizován tím zlým Putinem, váhá se stavbou radaru v Čechách. Tím ničí nesmírné úsilí pokrokových českých politiků, nesmiřitelných bojovníků za bezpečnost České republiky a štěstí jejího lidu. Jestliže Američané odmítnou radarovou základnu v Čechách postavit, pak musí paní Parkanové, pánům Topolánkovi, Knížepánu, Klvaňovi jiným statečným, vyplatit bolestné jako náhradu za jejich surově zmařené sny. Česká republika by pak měla za trest přerušit s USA diplomatické styky a vyhlásit jim embargo. A paní Parkanová by mohla v televizi občas zpívat ‘Sbohem Radare, sbohem’.

pierino 13.5.2009 16:53

Re: Zmařené sny

Dej si mokrej hadr na palici, to ti mozna pomuze.... a nech ty kozy napokoji, leze ti to na mozek....(Y)

Pasáček koz ve Vermontu 12.5.2009 14:28

Rusové a radar

Ti smradlaví mužici v láptích vedení zlým Medvěděvem jsou známí svojí notorickou tupostí. Přesto jim však, kupodivu, neuniklo, že USA má ve světě stovky vojenských základen (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_United_States_military_bases) a další přibývají. V posledních letech v Kosovu, Iráku a Afganistánu, další se připravují v Bulharsku, Rumunsku, Gruzii a Ukrajině, (http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=12400), České republice a Polsku. Americké vojenské základny se stále přiblížují k ruským hranicím. Jistě nejde o zlý úmysl, je to jen náhoda.

Americká zahraniční politika je snadno předvídatelná. Řídí se doktrinou Mr. Bushe: Zdemokratizujeme bombami každý stát, o kterém prohlásíme že ohrožuje USA (http://en.wikipedia.org/wiki/Bush_Doctrine). Fakta nás nepopletou. Jestliže má tento nepřátelský stát nějaké užitečné přírodní zdroje, tím lépe. V poslední době to byl Afganistán a Irák, který, jak každý pokrokový demokrat ví, bezprostředně ohrožoval USA a celý svět svými zbraněmi hromadného ničení. (http://www.msnbc.msn.com/id/7634313/ ).  Na řadě je ted´ Irán a Pakistán.

A ti pitomí Rusáci stále odmítají věřit, že americké vojenské základny v Čechách a Polsku nejsou proti nim. Zřejmě proto, že jeden blitzkrieg (bleskovou válku) dost nedávno zažili a o další příliš nestojí. A také ví, že vítězů ve válce se nikdo nesmí ptát, jestli byli v právu, nebo mluvili pravdu. Proč se ti zaostalí mužici tolik bojí demokratizace ?  Vždyt´ občané Iráku i Afganistánu si americkou demokratizaci velice pochvalují. (http://www.msnbc.msn.com/id/30647107/)

Ludva 12.5.2009 15:12

Re: Rusové a radar

Ano, mají asi 750 vojenských základen asi ve 130 ti zemích. Plus ještě asi 6000 základen v USA. A pořád mají málo. Nejsou ti hoši trochu paranoidní ? Už Jan Werich říkal, že malí se někdy bojí velkých, ale velcí se vždycky bojí malých. Korea a Írán, to je tak protivník pro Polsko, nikoliv pro USA.

amos 12.5.2009 16:35

Re: Rusové a radar

To neí strach ale vojenská strategie. Zatím  nejspolehlivější způsob sestřelování mezikont. střel je zasáhnout je co nejdříve po jejich startu a nad cizím území. Jinak je to skoro nemožné. A to musíš být blízko území, kde se nacházejí. Rusové základny na cizím území moc nepotřebují, protože mají obrovské území ale přibližující  se am. základny jej nemohou nechat v klidu. To musí být jasné i největšímu rusobijci.

Ludva 12.5.2009 16:54

Re: Rusové a radar

Ano, a přenést boj a civilní ztráty na cizí území a cizí národ. Tomu se říká vysunutá obrana,  kterou se z nás Klvaňa snaží udělat.

hank bukowsky 12.5.2009 16:59

Re: Rusové a radar

vono amíkům nestačí jejich území asi tak, jak nestačilo rusům ruské, co?

zejména, když je potřeba obyvatelstvu poskytovat levný benzín a jiné levné suroviny, které nemohou být levné jinak než když se mocí odejmou jiným. Ani život na věčný dluh nestačí k udržení komfortu. Je potřeba pořád někde něco brát.

Ryba 12.5.2009 19:59

Re: Rusové a radar

Článek je výborný, ale chybí mu definice. Tedy pomohu:

Demokratickou a tedy přátelskou zemí, je země, která:

a)uznává právo USA vykonávat funkci četníka světa

b)umožňuje ve své zemi naprosto volný pohyb světového kapitálu

.

Antonín Hrbek 12.5.2009 21:36

Re: Rusové a radar

Hloupí Rusové dosud nepochopili, že blízkost amerických základen je ochraňuje před surovým útokem ze Severní Koree, říše zla

Standa 12.5.2009 13:43

Je

zajímavé jak jednostranně se dá všechno vyložit - to je stará politika. Vyváženost bude postupně nahrazovat starou politiku - nic jiného prostě nezbývá. Jinak bude Klvaňa (a jiní) podoben malékumu klukovi, který potřebuje vždy navíc kamínek, aby mohl mít pocit výhry na jiným malým hošíkem - pak se vše řetězí a spirála postupuje. Nikdo nepotřebuje novou velkou válku, protože by byla zničující i pro válečný obchod se zbraněmi - byla by to konečná. A proti raketové systém může vyvíjet i druhá strana s podobným tvrzením, že nikoho neohrožují a když už, tak jen vyjímečně a ještě jen někoho.

Mgr. Milda 12.5.2009 11:18

České příživnictví musí mít i své meze

a raketovou obranu potřebujeme i my, musíme do ní investovat sami. Je to hezké, že nám USA hodlá financovat radar v Brdech, ale naše hospodářství by mělo více z našeho vlastního programu na obranu republiky. Jedno ovšem nevylučuje druhé, musíme však usilovat o vlastní, případně evropskou obdobu Patriotů i bezpilotních letadel.

Ludva 12.5.2009 15:15

Re: České příživnictví musí mít i své meze

Jestli máme někam investovat, tak do vojenského výcviku spolehlivých občanů. Zatím se z občanů udělaly ovce, neschopné se bránit ve stylu chlap proti chlapovi. (kromě potíraných extremistů a Romů)

Jan 12.5.2009 17:39

Re: České příživnictví musí mít i své meze

A já bloud se dmníval, že titul Mgr. je znakem určitého stupně inteligence!

pierino 13.5.2009 17:03

Re: České příživnictví musí mít i své meze

Cesti Svejkove nosi sve obranne rakety v kalhotach a jsou vzdy pripraveni... k cemu jim budou jine zbrane.... a odvaha a pripravenost....? vsak az jim,( tem odvaznym) i Romove ukazou, zalezou  tam kam patri.... do putik zvanit o vlastenectvi...... a o tom to soudruzi je(Y)

gerontusinza 12.5.2009 11:13

Pane Klvaňo je do toho......

chápu....... aspoň vím koho mám volit a ty idioty kteří si říkali koalice už ani náhodou..... inu není nad předvolební agitaci...... neračte si zazpívat...?;-D