18.5.2022 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
j 12.5.2009 12:17

Re: Pane Klvaňo je do toho......

Však víme Geronte, že jsme tě donutili volit komunisty

honzak 12.5.2009 12:32

Re: Pane Klvaňo je do toho......

a hrdý buď, žes neposkrvnil ústa ni hruď falešnou řečí! Zkus to sehnat vytištěné, třeba ti to švorcová vlastnoručně podepíše!

vita 12.5.2009 14:01

Re: Pane Klvaňo je do toho......

nebo ta píííp Bára Hrzánová?

ps 12.5.2009 15:12

Re: Pane Klvaňo je do toho......

Ty už sis pro autogram byl co.

Kecal. 12.5.2009 14:20

Re: Pane Klvaňo je do toho......

stále jstejnej lofas.

muf 12.5.2009 11:04

pan Klvaňa

dosud nevysvětlil, proč by  Irán či Severní Korea měly hned po hypotetickém získání  jedné či několika jaderných hlavic tyto odpálit na USA, Evropu či kamkoliv jinam...ajatoláhové jsou možná paka, ale pan Klvaňa předpokládá, že my jsme ještě větší a vnucuje nám myšlenku, že Irán odpálí jednu nebo dvě rakety a pak si sedne na bobek se založenýma rukama a bude čekat až přiletí zdrcující odveta..pan Klvaňa si už nahrabal dost a takto získané prostředky by měl věnovat na jiný bohulibý cíl - nechat se doživotně internovat v nějaké psychiatrické léčebně ...

j 12.5.2009 12:20

Re: pan Klvaňa

Proto se  také označují jako mučedníci.

Válečný štváč 12.5.2009 17:35

Re: pan Klvaňa

Nic takového vysvětlovat není třeba.

Proč by měl Írán své rakety ihned použít? Nepoužité přece mají mnohem větší cenu! Dá se s nimi třeba výborně vydírat. Také naopak, hodnota protiraketové obrany rovněž spočívá v tom, že ji nebude nikdy zapotřebí použít. Pokud dokáže eliminovat vydírání protistrany, jsou prostředky na výstavbu raket penězi spláchnutými do záchodu.

Pokud je tato úvaha pro Vás příliš abstraktní a hodná Bohnic, snad dojde alespoň některým chápavějším.

hank bukowsky 12.5.2009 10:17

opět pokusy o vlastní interpretaci malého českého zaplaceného

a neúspěšného propagandistu

Tomáš Jasný 12.5.2009 9:55

Klvaňovy závěry jsou naprosto falešné

Autor článku, jak sám uvádí, popisuje své vysněné vzdušné zámky  "podle analýzy Missile Defense Advocacy Alliance, organizace propagující

protiraketovou obranu..." To je soukromá non-profit organizace, která nemá absolutně nic společného s Obamou či jinými vládními činiteli, s žádnými institucemi americké vlády, Kongresu, Pentagonu, CIA atd.   Organizace byla založená v roce 2002 tehdy 41 letým Maorem-Novozealanďanem, Riki Morgan Ellisonem, který po přestěhování do USA  dosáhl dost velkých úspěchů v americkém fotbale, vydělal z toho fotbalu mnoho milionů dolarů a protože nechtěl z těch milionů platit daně, založil si tu svou non-profit (daně neplaticí) Alianci, kam své penízky, spolu s penězi mnoho jemu podobných sportovců, politiků a osobností ze zbrojařských firem, pěkně s přitom naprosto legálně uschoval.  Takže daňový únik je hlavním předmětem podnikání té firmy,  kdežto, zase podle slov autora, "PROPAGANDA" protiraketových programů je jenom sladká hudba pro ty, co doufají, že nějaké to sousto z vládního rozpočtu se dostane i na ně.  Veškeré "odborné" reporty a analýzy, včetně té, na kterou se autor odvolává, jsou založené na veřejných pramenech neboli na tom, co se může kdokoliv dozvědět z novin nebo v televizi a překroutit si to podle toho, jak se mu to hodí.  Věrohodnost takových informací se rovná nule.  To, že autor spojil s tou analýzou jméno amerického prezidenta je očividný podvod na čtenářích NP a je velmi smutné, že se redakce NP propůjčila k tomu podvodu bez hodnověrného ověření pramenů.

hank bukowsky 12.5.2009 10:19

Re: Klvaňovy závěry jsou naprosto falešné

redakci to nevyčítej, ta je v téhle politice až po uši

Ludva 12.5.2009 9:40

Přání otcem myšlenky

Obama především řekl, že rozhodující bude existence hrozby. A nedávno jsem slyšel, že Írán už nepovažuje USA za nepřítele. Nejlepší je ovšem Korea. Co se tak podívat na mapu kudyma by mohli Korejci střílet na USA ? Přes Českou republiku jedině v pohádce. Kromě toho brzy budou volby, tak víme koho nevolit.

wbgarden 12.5.2009 9:29

Budu neustále opakovat,

američani tady měli být už od pětačtyřicátého a ušetřili bychom si pár desítek let front na banány a hajzlpapír, a ne jenom nějaká polní kuchyň či radar, ale pořádná base. Tam kde stojí rozkročený americký mariňák, tam se hordám těžko leze. Ledaže by ode dneška přestalo platit úsloví o říších roznesených na kopytech. Modré přilby umí akorát Srebrenicu.

Pro ty co zapomněli zde:

text text text

Ludva 12.5.2009 9:34

Re: Budu neustále opakovat,

Jen aby se Vám mariňák nerozkročil nad manželkou.

hank bukowsky 12.5.2009 10:21

Re: Budu neustále opakovat,

soudím, že nám vyprávíte zkušenosti z akčních filmů.

Nevšiml jste si, jak americký voják odpráskl 5 kolegů?

wbarden 12.5.2009 10:50

Re: Budu neustále opakovat,

výborně chlapci, odpovědi jak z příruček pro bývalé rudé brigády. Nic nového pod sluncem, jako obvykle...Fuck capitalisme, to je přece to, o co vám především jde.., liž pravda. Veselé krizování a prasečí chřepkování...

muf 12.5.2009 10:55

Re: Budu neustále opakovat,

pokud pánovi stačí ke štěstí hajzlpapír a banány bez fronty pak nelze nic namítnout..

wbarden 12.5.2009 11:33

Re: Budu neustále opakovat,

co mi stačí ke stačí ke štěstí, je volně k dispozici všem, zatímco vy milí apismetáci jste jenom tak rozkošně anonymní, anonymní a anonymní. Co umíte, co děláte, čím se živíte no, pochlubte fešáci..

muf 12.5.2009 11:51

Re: Budu neustále opakovat,

...už rostou??

Marat 12.5.2009 13:14

Re: Budu neustále opakovat,

Ještě mu chybí rudé onuce na klacku, masové demonstrace proti světovému kapitalismu, boji proti Americkému imperialismu, proti Americkému brouku, Narodní směny a brigády zdarma, socialistické soutěžení a volby pro kandidáty národní fronty na 99.5 % a ještě mnoho dalších socialistických vymoženosti. Soudruhu mufe.

wbgarden 12.5.2009 13:46

Re: Budu neustále opakovat,

Milí apsimetáčtí přátelé, jak je všeobecně známo, stovky let možná tisíce se všeliké hordy snažily dobýt evropu. Že by to zrovna dneska mělo skončit se mi mo nezdá. Takže elementary, tam kde stojí rozkročený americký mariňák, tak tam se prostě hordám dost těžko leze, opakuji znovu předvším pro ty, kteří to tak rádi slyší... Jinak otázky míru a socialismu nechť vám zodpoví někdo jiný..., ó bama mia

Roy Boehm 12.5.2009 11:53

Re: Budu neustále opakovat,

Jistě, kdyby se tady US Army více angažovala v pětačtyřicátém (byť by sem asi neposlala zrovna mariňáky), mohli jsme si ušetřit nejen fronty na banány. Podstatné ovšem je, co nám jejich přítomnost ušetří dnes, když už ty banány máme? Jste schopen ty výhody nějak specifikovat? Pokusil se je popsat někdo z politiků-radaristů? Vždyť podle smlouvy bude dokonce i vnější bezpečnost radarové základny zajišťovat Česká armáda! A jenom na závěr, jako obvykle, podotýkám, že na Kubě stojí už od r.1898 základna US Army Guantánamo a nezdá se, že by to nějak bránilo Fidelovi v nastolení socialismu!

Konzerva 12.5.2009 13:45

Re: Budu neustále opakovat,

Američani tu po 45 byli a dost se i snažili o to získat nás na svou stranu. Jenže Rusko bylo je a bude blíž, a my prostě nemůžeme očekávat, že se kvůli nám USA budou angažovat více než doposud, tedy vlažně. Stejně jako v roce 48 nebo 68. Bohužel. Radar nás před Ruskem nezachrání a mariňáky sem posílat nebudou.

Válečný štváč 12.5.2009 17:48

Re: Budu neustále opakovat,

Právě jste - mimoděk - vyslovil velmi důležitý argiument PRO základnu.

Abychom mohli očekávat, že se kvůli nám budou USA angažovat (ještě) více než doposud, musíme pro to něco udělat.

Vyčítat USA rok 1948 a 1968 je typické české malověrné lkaní. Kdo se nechce zachránit sám, pro toho není třeba riskovat třetí světovou válku.

Vodník 12.5.2009 14:51

Re: američani tady měli být už od pětačtyřicátého

Ale holt píšeme 2009. V tom pětačtyřicátém si dohodli Američani se Stalinem, že budeme patřit jemu. I teď by Američani na základnu, která má chránit je a nikoli nás, klidně nasadili Rusy.

Kdo hlasuje pro radar, hlasuje pro Rusy na českém území! Rv>-

kopretina 12.5.2009 20:41

Re: američani tady měli být už od pětačtyřicátého

A máte něco proti Rusům? Dnešní Rusové s bolševickým SSSR mají málo společného. Radar je záruka ochrany naší země před teroristy. A Američané ani Rusové by mi v Brdech nevadili.

Vodník 12.5.2009 21:31

Re: američani tady měli být už od pětačtyřicátého

Radar není a nebyl určen k naší ochraně, pochopte to už konečně!

Jinak mi vadí každá cizí vojenská přítomnost v Čechách. Ale pikantní je to, že zastánci radaru "protože je proti Rusákům" paradoxně ty "Rusáky" do Čech zvou s tím radarem. Díky Američanům, kterým jsou tito lidé pořád za tolik vděční (vznik ČSR, několikeré osvobození, atd.)...

kopretina 12.5.2009 22:48

Re: američani tady měli být už od pětačtyřicátého

K čemu tedy Američané staví radar?

Vodník 12.5.2009 23:52

Re: američani tady měli být už od pětačtyřicátého

K ochraně Ameriky.

pierino 13.5.2009 17:36

Re: Budu neustále opakovat,

Je to vesele cteni ty prispevky.... no cesky pako melo, ma a  bude mit to, co si zaslouzi.... a tak vo cem tady naprazdno zvanite.... jen ta vychcanost zustane stejna, jen snad na chvili jste zmenili spojence ktereho jen "hrdinne" nenavidite...... svedci to o nemohoucnosti a o tom, ze jste stale jen ovce a stado ...... a dobre vam tak(Y)