Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

VP

Tomuto velmi pravdivem clank chyby jen jedna velmi palciva otazka.Jak dlouho budou Cesi cekat na zruseni tkzv. palestincke ambassady?

JN

J89i98ř56í 18N25o69v15á10k

27. 5. 2024 18:17

To je ta partička teroristů, co po tezorech uchovává granáty?

KK

EU-vrchnost je banda hnusných zločinců.

JS

Nehlede na to, ze Hamas i Hezbollah jsou teroristicke odnoze zakladniho kmene zla a tim je Iran. EU a USA si zadelaly na obrovsky problem, ze nesmyslnymi ustupky a vyjednavanim dovolily iranskym mullahum vyrobit nuklearni zbran. Uplna kopie appeasmentu vuci Hitlerovi pred 2,svet. valkou Dobre to skoncit nemuze.

VC

Je to tak, můžeme dnes uvažovat o chudácích mrtvích Němcích za 2hé světové, ale bez toho aby armády spojenců neobsadily Německo by mír nebyl.

Irové, Španělé, Norové, Leyenová, prostě Evropané jsou tupouni.

O Gretě se říkalo že je to Hitler 21století. Možná nadnesesné, ale blíží se topravdě víc a víc. Je součástí hnutí, které se hlásí k antifašistům, ale je k fašismu a třeba jejich bojůvkám skoro nejblíž ze všech.

Plně podepisujiu, píšu to neustále, že je to válka, kterou vyvolalo Pásmo Gazy, nikoliv Hamás, a že obyvatelé Pásma Gazy trpí přesně tak, jak trpěli obyvatelé Německa, které válku vyvolalo, nikoliv NSDAP (kterou si zvolili, jako si palestinští Arabové v Gaze zvolili vládu Hamásu).

Jediná připomínka k té politické korektnosti - autor se jí patrně nevědomky sám dopouští, když píše o "Palestincích" a "palestinském státu". Omlouvá ho, že je to celosvětově papouškovaný podvod palestinských Arabů, přesněji teroristů z OOP, kteří geniálně vymysleli v roce 1968 národ "Palestinců" (do té doby palestinských Arabů), kteří jediní mají nárok na celou Palestinu - tedy včetně území státu Izrael. A v té souvislosti druhý podvod se státem "Palestina", umístěným na území Palestiny... Tam už ale jeden stát je - Izrael. Samozřejmě i v tom je skryta nápověda - na území Palestiny přeci může být jen jeden stát, a sice "Palestina", obývaný "Palestinci". Takže PROSÍM! žádní "Palestinci", ale palestinští Arabové, a žádný stát "Palestina" (ani teoreticky), ale "Stát palestinských Arabů". Vždyť v rezoluci OSN č. 181 z r. 1947 (na jejímž základě vznikl Izrael) se hovoří o "státu Židů v Palestině" a "státu Arabů v Palestině" - je to snad jasné, ne? takže řiďme se rezolucí OSN.

VC

To jsou správné připomínky. Ale tak v době kdy správná definice islamofobie nesouvisí ve skutečnosti s psychiatrickým termín fobie ale má jím jen strašit asi těžko budou Palestinci víc obyvatelé než Židé, i když nám to bude nesvatá aliance tvrdit.

JN

J11a95k38u68b 59N76o66v96ý

26. 5. 2024 6:34

Krásný článek. Jen nijak nevysvětluje existenci Palestinského velvyslanectví v Praze, které tu je už asi 20 let. Když je tu velvyslanectví, musí tu být i stát.

PP

P51e12t18r 94P67a94v11e61l

26. 5. 2024 8:57

ČR uznala Stát Palestina v roce 1993, tedy převzala uznání komoušů z roku 1988 bez jakýhkoliv změn a připomínek. Sídlo velvyslance je v pražském Suchdole. V cca polovině devadesátých let otevřela ČR zastupitelský úřad v Ramalláhu, který je obsazen na nižší diplomatické úrovni. A slouží pro potřeby českých občanů při návštěve Betléma aj.

PS

P22a17v90e33l 64S68u14r68a

25. 5. 2024 20:26

Taky by politici nesmeli být poexktementoidi.

VP

V63a71ň62u13r20a 69P60e47t45r

25. 5. 2024 18:50

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hebronsk%C3%BD_masakr

Připomínám, že Hebron je dnes součástí "palestinských území..."

JM

Izrael není padlý na hlavu,i jeho levičáci si uvědomují,že jde o jejich bytí či nebytí,něco jiného je řvát na náměstích-nebo v tom žít.Totéž pro EU,přijde zlá doba a bude zle,pokud si to neuvědomí včas ,dostaneme se na pokraj občanské války,pak už se nebude rozlišovat,kdo je víc levicový nebo pravicový,doufám,že se nedožiji!8-o

VC

Inu v jednom z rozhovorů říkal F.R.Čech: "Pane redaktore, já už se toho snad nedožiju, ale vy už si určitě zastřílíte."

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz