13.4.2021 | Svátek má Aleš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sven Australan 18.12.2009 12:25

"izraelská" zpravodajka ?

 Článek o "izraelské" novinářce jsem četl s nevírou, až do míst, kdy se zminuje, že její tatínek byl (je ?) komunista a maminka černohorská partyzánka (či bystrica ?).                  Tato soudružka objektivní novinářka narozená 1956, jejíž maminka "prošla" Bergen-Belsenem (?), jistě má izraelské státní občanství, ale její referáty mluví řečí Hamasu ( a při nejlepším Fatahu), financováno EU a otiskováno v jakémkoliv levicovém tisku.                   Ano, znám dalšího takového "statečného" Izraelce, toho parchanta Vanunu !

B. Hampl 17.12.2009 22:03

A jen tak mimochodem

Palestinských Arabů máme tady v ČR docela slušnou řadu, Zastávka u Brna  a další střediska pro teroristický výcvik jich produkovaly docela dost. Mnozí tady zůstali nebo tu mají velice úzké styky. A teď lze jen čekat, kdy poruší starou mafiánskou zásadu, že se nelumpačí tam, kde mafie bydlí, aby měla "doma" klid.... A ono to dříve či později přijde..., lze jen doufat, že je má BIS alespoň trochu pod kontrolou...

YK 17.12.2009 16:56

Dalsi namety na povinne eseje ve skolach UNRWA...

1) Zamysleni nad podilem Svedskych muslimu na poctu obyvatel (3%), na nasilne mkriminalite (65%) a na znasilnenich (72%).

2) dtto pak pro SRN, Francii, Velkou Britanii atd atd......

vratislav II 20.12.2009 21:04

Re: Dalsi namety na povinne eseje ve skolach UNRWA...

sudetaci znicili slusnou a prosperujici demokracii,kterou po osvobozeni dorazili komunisti.meli se naopak dat do boje proti adovi s cechama a mozna ze by tak zabranili mnoha hruzam 2.svetove.misto toho si ODHLASOVALI 98,2% prislusnost k risi.a po volbach jeste ZABRALI zbytek cech,ktere jim chamberlain nedal.pri odchodu dostali 50kg,a odskodneni od nemecke vlady.odsun schvalen na jalte a v postupimi.na rozdil od palestincu,kteri v galilee nikomu nic neudelali-nevinni rybari,nikdy nenapadali zidi-nic neodhlasovali,nikdo je jich na nic neptal,29.rijna 1948 v dobe primeri jim na rozkaz tatky izraela a valecneho zlocince davida ben-guriona vysypala zidovska armada 21 tun bomb na hlavy.a potom jich 100 000 okradli,VYKOPPALI a nektere znasilnili a povrazdili v jejich vlastni zemi.galilee totiz patrilo podle OSN novemu statu palestincu.to byla operace HIRAM.v operaci DANNY v lete v ramlu,byli okradeni palestinci VYKOPANI do 40 stupnoveho vedra na cestu do rammalahu.a o tom snivaval uz v roce 1938,a i uvadel ve svych projevech david ben-gurion.potreba lebensraumu pro zidi v palestine.davno promyslene a pripravene akce.cha,cha,cha!shalom!

YK 20.12.2009 21:29

Re: Dalsi namety na povinne eseje ve skolach UNRWA...

Na rozdil od Vas majio Plaestinci dobrou historickou pamet a dobre si pamatuji, proc nekdo zusta;l a jiny utikal. Jak rekl soudruhm Mahmud Abbas: "My Arabove ze Sefadu jsme utekli vsickni, rozhodli to tak nasi otcove, kteri meli strach, ze se nam zide budou krvave mstit za pogrom z roku 1929".  Jedno nasili samozrejme neomlouva druhe nasili, ale jen tak si neco vygooglujte o pogromech v palestine ve 20 letech, abyste videl, kdo s nasilim ZACAL.

O pomerech v evrope palestinci toho mnoho nevedi, krome toho, ze "Hitler byl pritel Arabu a ze za Hitlera se meli narody v Evrope a ani zide se nemeli uplne spatne". 

Takze pokud nejste nacista, asi byste to u arabu uplne tak nejlepsi nemel.....

    

mila tajblu z fort lauderdale,US 22.12.2009 15:39

Re: Dalsi namety na povinne eseje ve skolach UNRWA...

neobracejte se na mne,chytracku.bezte BECET na historika v izraeli narozeneho a v izraeli vychovaneho a v izraeli pracujiciho.benny morris.od toho to mam ja.uplne prehlizite operaci danny a operaci hiram.prvni dva podniky nezavisleho statu izrael-masakry.a nikdo obvinen,vyslychan,souzen,odsouzen a potrestan.ale demjanjuka uz soudite po treti.

YK 20.12.2009 21:40

No a jeste si pro sebe zkuste vysvetilt, proc muslimove maji cca 60x vyssi

"incidenci nasilne trestne cinnosti" ve Svedsku nez Svedove. Velka cast svedskych muslimu jsou palestinci - takovy mirumilovny narudek,  neustale si stezuji na buzeraci ze strany policie a bezpecaku na letistich..... 

........a proc ve Francii muslimove drzi patrne svetovy rekord v podpalovani aut a materskych skolek a niceni zidovskych hrbitovu.....

mila tajblu z fort lauderdale,US 22.12.2009 15:41

Re: No a jeste si pro sebe zkuste vysvetilt, proc muslimove maji cca 60x vyssi

tam ted radi,diky prave tem operacim DANNY a HIRAM.vygooglujte si neco o tom,aby jste zde nevypadal jako nedouk.

YK 17.12.2009 16:50

„Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

Palestinska spolecnost jeste neni zrala na leccos.UNRWA se snazila zaradit do sko0lnich ucebnic vysvetleni holocaustu. Jak Hamas tak Fatah to striktne odmitli:"vyuka o holocaustu by snizovala vuli palestinske mladeze k vitezstvi". Mam alternativni navrh, jelikoz UNRWA je z 96% financovana "zapadnimi imperialisty" zacci ve skolach UNRWA by meli povinne 2  hodiny denne psat eseje z evropskych dejin (na ukor uceni se koranu nazpamet). Temata:

1)sudetsti nemci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami.  2)karelsti finove byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami.  3)kypersti reci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 4)halicti polaci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 5)slezsti nemci byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 5)Hindove byli vyhnani z pakistanu,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami. 6)zide byli vyhnani z arabskych zemi, byl jim rozkraden majetek za 300 miliard US$ vcetne polnosti o 4nasobne plose israele, nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty ve svych byvalych domovech raketami. 

Toto by se melo opakovat po celou dobu skolni dochazky. kdo by odmitl psat, prisel by o podpory UNRWA.

Jakub S. 17.12.2009 17:00

Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

!R^!!R^

vratislav II 19.12.2009 15:06

Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

izraelska si take nemuze na kriticky hlas zvyknout.jen se podivejme na jakuba s.,jak mu nevoni kritika.teprve ted se dovidame,60 let po skonceni operaci DANNY a HIRAM,jak a co se delo.pri tech masakrech a odsunu provedenych na rozkaz tatky izraela a valecneho zlocince davida ben-guriona.jen dva roky po skonceni noribrskych tribunalu.skoro jako podle j.koziny,do roka a do dne,za dva roky vysypali zidi nevinnym palestinskym rybarun za jeden den na hlavy 21 tun bomb,a vykopali jich z galilee 100 000.okradenych a znasilnenych.to se jen tak nezapomene.nedivim se,zidi se tak dopustili te ORIGINALNI VINY zidu v palestine.a pokud se neomluvi a nevrati zpet diasporu p[alestinskou,pudu,prava,penize a pozemky,uvidi jak ARE THE CHICKENS COMING HOME TO ROOST.cha,cha,cha!shalom! 

YK 17.12.2009 17:24

Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

7)istrijsti Italove byli vyhnani z domova,nejsou vsak takovi cu ..aci aby bombardovaly civilni objekty u sousedu raketami.  

To vse 60 let po valce......

mila tajblu z fort lauderdale,US 19.12.2009 15:12

Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

vazeny bambulo,prestante oblboveti.sudetaci si svuj odchod ODHLASOVALI pri SVOBODNYCH VOLBACH 4.prosince 1938.a hned jich 500 000 vstoupilo do NSDAP.potom na jare zabrali zbytek republiky,ktery jim uz vubec nepatril.az na to,ze asi uverili ucebnicim nemciny pro cechy a zachtelo se jim kus prahy,protoze PRAG IST EINE ALTE DUETCHE STAD.JAK SE MOHOU ZIDI DIVIT ZE NEKDO CHCE SVOU ZEMI ZPET,KDYZ JI SAMI CHTEJI NE 60 LET PO VALCE,ALE PO 2000 letech.a hazeli bomby,treba v 1946 terorista m.begin v jeruzalemskem hotelu.a nebyl sam.tak se laskave prestante DIVITI,a ucte se trochu historie.cha,cha,cha!shalom!

vratislav II 19.12.2009 15:37

Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

OPRAVA...NEDOKLEP..eine alte goldene deutsche stadt...cha,cha,cha!shalom!

B. Hampl 17.12.2009 21:57

Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

Zcela k věci...R^

SW 17.12.2009 21:58

Re: „Palestinská společnost ještě není zralá pro přijetí občas kritického hlasu,“ říká Amira.

R^

hardcore devo 17.12.2009 15:15

pochvala pro NP

příjemné překvapení najít na psu i článek s lidským rozměrem :-)

Standa 17.12.2009 13:56

Jedna

jediná žena-novinářka. Izraelci jsou na tom velmi špatně. Nemají novináře a Česko také ne.

Baghíra 17.12.2009 6:20

Tahle dáma je tak nalevo,

že se sám pan Lahav ztrácí v dálkách temné pravice. Pamatuji si ji z Haaaretzu - extrémní salónní palestinofilka. Ostatně: kdo jiný by mohl dostat Novináře roku?

oscar 17.12.2009 10:16

Re: Tahle dáma je tak nalevo,

Ano,také vím, že není objektivní.

Jarda 17.12.2009 1:05

Pane Lahave

 Mohl by jste mi prosim vysvetlit jak mohla matka cernohorska partyzanka porodit nejmene 11 let po sve smrti. Dekuji. Nebo se pani novinarka narodila 1946 misto 1956?

Jarda 17.12.2009 1:08

Re: Pane Lahave

 Omlouvam se, uniklo mi : odvlekli. Precetl jsem si to jeste jednou.

vratislav II 17.12.2009 13:32

Re: Pane Lahave

ja si myslim,ze ten bergen-belsen prezila.velice dojemna a srdcervouci story,placu dojetim do kalvesnice.cha,cha,cha!shalom!

Jakub S. 17.12.2009 16:45

Re: Pane Lahave

Boleslávku, drž laskavě hubu - ! Jsi nevýslovně trapný... s tím věčným stařeckým artikulovaným "smíchem" a tím "shalom".

vratisla II 19.12.2009 14:58

Re: Pane Lahave

tak vy se snazite ziskat misto cenzora?dalsi chytrolinek zaBECEL?napsal jsem vam nekdy neco podobneho?co mate nebo nemate psat?nelibi se?nectete.autiocenzura,ajnstajn!!!cha,cha,cha!shalom!

Harpyje 17.12.2009 16:52

Re: Pane Lahave

No, to je tedy opravdu síla. Vy se překonáváte v nechutnostech, boleslave. Vaší manželce z Vás bylo asi stejně špatně.

vratislav II 19.12.2009 15:17

Re: Pane Lahave

co je na tom nechutneho?nelibilo by se radsi neco k veci?treba?kopretine-vy jste se zaregistrovala?vidim,ze tam na lidovkach maji v diskuzi uplne PREPLNENO,nechci se vnucovati.ale byl jsem vzdy proti vsem formam cenzury.nelibi se?nectete-autocenzura!!!.cha,cha,cha!shalom!

kopretina 17.12.2009 17:36

Re: Pane Lahave

boleslave, proč si měníte nick? A co děláte zde? Proč se nejdete registrovat na lidovky? Vy jste antisemita a chcete rozšiřovat svou nenávist zde na Psu. A velice jste mě zklamal, vysmívat se utrpení Židů.

kocour 18.12.2009 3:20

Re: Pane Lahave

jak vidno ste se nezaregystrovaly, soudrusky, a stese sesly ve stejny staji.Moje babicka mnela taki dvje takovy. Jedna se menovala Straka, druha Malina.A slama je dobra, a je ji dost ? A nejni vlchka ?

A spolecnymi silami jste se pustily do Parteigenosse Himlera. Jako za starych dobrych casu v Lidovkach.

kopretina 18.12.2009 10:08

Re: Pane Lahave

No soudruhu, ty jsi se také nezaregistroval. Jak víš, psala jsem zde na Psu některé články. Tys říkal, že píšeš vědecké články, že si inteligentní a vzdělanej soudruh. Tak mi pošli odkaz na tvoje články, zajímají mě.a poznámka na závěr, ty se zastáváš antisemitismus boleslava (nyní vratislava II)?