3.6.2024 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
. 11.1.2009 12:59

IRONIÍ arabsko-izraelského konfliktu

je to, že všechny snahy tento obtížný problém vyřešit, z něj činí problém neřešitelný. Židé usilují o uznání vlasti založené na biblickém nároku a o symbolický konec 2000 let trvajícího pronásledování, které vyvrcholilo holokaustem. Pro Araby a Palestince zvláště se izraelské cíle jeví jako požadavek , aby se smířili s amputací vlastního kulturního, náboženského a územního dědictví. Takto definovaný konflikt se málokdy řeší kompromisem a obyčejně končí materiálním a duchovním vyčerpáním. Nejrealističtější návrh (Clinton, Barak, Arafat) je definovat způsob koexistence. Jak k ní dospět - vyjednáváním nebo ...?

Elvíra 11.1.2009 13:43

Re: IRONIÍ arabsko-izraelského konfliktu

;-DTo by pomalu nesměl nic...židé mají nějaký podíl skoro na všem.Za každým výrobkem hledej žida;-)

M. 11.1.2009 12:19

Ještě k šaškecymu, Topolánkovi a vystoupení z EU

Opustit EU - přesněji tu EU, kde jsou s námi dhimmi-vilájety jako Francie, Belgie nebo třeba Švédsko - je čím dál nutnější, neboť EU je nedemokratický spolek (NL, B, A: dehonestace a vyhošťování poslanců) spějící k tyranii exekutivy (B, D: svévolné rozhánění pokojných demonstrací),  lezoucí do zadnic té nejhorší islamistické svoloči (UK: plíživé zavádění šárie do občanského a rodinného práva), neschopný držet slovo (jednání starých zemí vůči novým, Pakt stability), zkorumpovaný (nadrženost "nových zemí" na fiktivní dotace) a zbabělý až hrůza (reakce "starých zemí" na události v Gaze).

Opustit tenhle cirkusový spolek (a založit, spolu s dalšími ne-dhimmizovanými zeměmi, spolek nový) se stává otázkou nejen fyzického přežití, ale i elementární hrdosti.

Je ale dobře, že tomu předsedáme. Pokud je pravda, jak jsem se dočetl níže, že šaškécy Topolánka při misi v Levantě "předběhl", měl se Topolánek zachovat jako správný šéf, vytahat toho nepovedeného francouzského seladona za ty heho odstávající uši a poučit ho o "vzácné příležitosti mlčet".

SmokingKoala 11.1.2009 12:42

Re: Ještě k šaškecymu, Topolánkovi a vystoupení z EU

bohuzel mas pravdu.

Glock 11.1.2009 11:54

Re: hlavně ty mírumilovné protesty

"... I wept, I wept ..."

To je masakr. :-D

R.J. 11.1.2009 13:10

Re: Izrael a jeho fašističtí soukmenovci

Ovšem to "zkoumání " náboženství byla jen záminka.On je rafinovanej. 

R.J. 11.1.2009 13:11

Re: Izrael a jeho fašističtí soukmenovci

Patří to jinam na vlákně, nějak se to psunulo.

Harpyje 11.1.2009 11:30

Myslím,

že nejsem jediná, která už nemůže vidět tu záplavu přímo obscéních obrazů utrpení žen a dětí z Gazy. Zároveň postrádám od samého začátku konfliktu záběry zraněných, nebo mrtvých "bojovníků" Hamasu. Čím to asi bude? Třeba by mi to mohl vysvětlit polyglott mokiemori, který se, podle vlastních slov, informuje v mezinárodních médiích. V této souvislosti bych ráda připomněla heslo "Green Helmet Man" a jiné produkty palestinské propagandy.

A.S. Pergill 11.1.2009 11:12

Kdyby Izrael chtěl pásmo Gazy vyhladit,

stačily by mu dvě tři taktické jaderné hlavice. Nebo nasazení standardní munice, jakou používali Spojenci za WW2 při bombardování německých měst.

Vše by přišlo výrazně levněji než sofistikovaná ("inteligentní") munice, jejímž použitím se snaží maximálně omezit počet nezúčastněných obětí. Nicméně pokud se terorista zbaběle (po vzoru Mohameda) kryje mezi malými dětmi, tak i tahle munice nezaručí přežití těch okolo.

IMHO je třeba pásmo Gazy dobýt, obyvatele přebrat kus po kuse, příslušníky Hamásu fyzicky zlikvidovat a území dát pod vládu Fatáhu.

SmokingKoala 11.1.2009 11:21

Re: Kdyby Izrael chtěl pásmo Gazy vyhladit,

*LOL* prebirat asi tak, jak se prebirali komanci po sametu ha ha ha .....

R.J. 11.1.2009 11:29

Re: Kdyby Izrael chtěl pásmo Gazy vyhladit,

To by bylo z bláta do louže, jedině mez. jednotky, ovšem s absolutními  pravomocemi, nezprznit to jako v Iráku. Civilní odborníci pomalu zavedou správu a výrobu,  kterou předají až za několik let, až doroste nezasažená generace tím náboženským fanatizmem. Pod kterým se většinou skrývá obyčejné prospěchářství, které jak známo z historie,ale i současnosti, je akorát fanatičtější, než samo náboženství. V kmenovém společenství je to však větší problém, než v normálně strukturovaných společnostech. Ani v nich to nejde tak snadno, jak víme z vlastní zkušenosti.

SmokingKoala 11.1.2009 11:43

Re: Kdyby Izrael chtěl pásmo Gazy vyhladit,

prirodovedecka fakulta university v colchesteru provedla pred lety experiment s lidoopy v ruande. vedecti pracovnici, kteri s lidoopy leta pracovali, jim v jejich vlastnim biotopu zridili z biodreva male mestecko, skolku, kramky, misto na hrani. lidoopi byli nadmiru vdecni. hrali si, chodili do "krámku" pro banany a slunicko na to vseckno svitilo. po dvou tydnech si lidoopi vzpomneli, jakou roli jim darwin ve sve theóryji prisoudil, rozmetali mestecko pracne s revolucnim elanem vedeckymi spolupracovniky renomovane burzoazni university pro ne zbudovane a zmizeli v lese. vedecti spolupracovnici byli velmi smutni ......

R.J. 11.1.2009 12:47

Re: Kdyby Izrael chtěl pásmo Gazy vyhladit,

No, některá zvířata po výcviku zvládají drezuru bravurně, ovšem krotitel dohlíží s bejkovcem a pamlskem. I to nejtupější zvíře rádo panáčkuje.Osvědčená methoda, tak říkajíc přímo vědecká, ovšem multikulti nekorektní, vím, ovšem to je pro ní to nejlepší vysvědčení a doporučení

SmokingKoala 11.1.2009 13:14

Re: Kdyby Izrael chtěl pásmo Gazy vyhladit,

:-D bejkovec a pamlsek to je stara skola, nácci i komanci to ovladali dokonale. a koho si predstavujes jako krotitele tech mutujicich opic, ktore sa zovu palestýncami? ahmadinerada? aby ses nesek ..... 

Jimmy 11.1.2009 10:56

Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

jediní, kdo na to právo mají jsou muslimští muži. Myslí na to i ve

chvíli, když jim před sebevražedným výbuchem připevňují kolem těl

výbušniny. ;-D

R.J. 11.1.2009 11:13

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

Ano , Aláh tak povidala, vy mlčet, platila na mé pět manželka a dvanáct děti k tomu, vembloud jedna, on móc papala, víc než manželka, ja peníze nemít, to ne spravedlnost, pana žadna, vy rasist, vy nechtěla platila mě ten špinavá peníz, fuj, nespravedlnost, můj kamarad  mokiemori pravda haji dobřže, on pšítel palestina, on pravda, ty lež. Ty mě poslat peníz, boj draha a jedna panna nafukovací, já nečekat na raj, ja chtela panna hned. Vy poslat posledně tu krejčovska,to provokace a urážka .Tak pamatovat ty pes,poslala semtex, peníz a pannu na ten luft. A huba držet, nebo revoluce pšijít rychle k vam, psi neveřitcí.

Pedro 11.1.2009 11:23

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

Zmlkni, hlupáku. Tady stačí jeden il-ablah (mokiemori).

SmokingKoala 11.1.2009 11:27

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

aha. chapu to rozhorceni! panna krejczowska byla sovjecke vyroby, zn.: "´zestoka picza" .... no dráma ... jasne ;-D 

R.J. 11.1.2009 11:34

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

Pedro mě chce nechat zavřít, přinejmenším. ;-D

SmokingKoala 11.1.2009 11:55

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

to by mohl byt zajimavy experiment! ty a par rucnikaru v jedny cele .... hmm .... dobrovolne se hlasim, ze to budu pro OSN monitorovat, 24/7, peclive a bezemocyjonálne :-D:-D:-D

Pedro 11.1.2009 12:03

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

Kolik idiotů tady nechápe, že mokiemori jenom provokuje. Zdůrazňuje jenom jednu stránku věci (civilní oběti v řadách civilního obyvatelstva Gazy), zamlčuje (sebevražedné atentátníky opásané výbušninou v izraelských autobusech, kavárnách, diskotékách) nebo zlehčuje (rakety Hamásu "obsahují chemickou močovinu, cukr , alkohol a tuky a špetku střelného prachu, proto nejsou explozivní") ale co hlavního - vyjadřuje se maximálně sprostým způsobem ("jsem však moc rád, že tady nasírám pár lidí, vy Češi to potřebujete, jinak byste shnili ve svých duševních fekáliích" nebo "R.J. ty jsi cunt (najdi si, co to je), jedna velka, hnisajici cunt, bez vzdělání a informací ... ". S takovýmto duševním invalidou chcete diskutovat? Neoplácet mu jeho urážky, ignorovat ho, bojkotovat, nevšímat si. Takto jako on soucit pro Palestince nezíská. Je nutno ho jedině politovat. A soucit někdy pálí víc než pár facek, to mi věřte.

R.J. 11.1.2009 12:39

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

 Pedro, já se nerozčiluji, jenom si z něj dělám legraci, to je to jediné co s ním jde, ale jinak máš pravdu , totální ignorace.

Pedro 11.1.2009 12:40

Re: Izraelci nemají právo zabíjet muslimské ženy a děti. Fuj !!!

R^. Ignorovat, protože nejhorší havárie na světě je srážka s blbcem.

vládík 11.1.2009 10:21

ČEŠI JSOU NÁSILNÍCI A TERORISTÉ

FANOUŠCI FOTBALOVÝCH A HOKEJOVÝCH KLUBŮ SE RVOU A NIČÍ VAGONY A  AUTOBUSY. NOSÍ ZBRANĚ (BASETBALOVÉ PÁLKY). ČECHŮM NEJDE O SVOBODU SLOVA.

Toť logika autora blogu.

SmokingKoala 11.1.2009 9:28

Demokracie

Demokracie zapadniho razeni nemaji moznost se proti terorismu, jak ho uplatnuje hamas, vubec prosadit. Svoloc jako tzv. palestýnci do Evropy nepatri, protoze je evropskemu cloveku geneticky, etnicky, mentalne i fyziologicky na hony vzdalena a nehodla asimilovat. Kdo videl na BBC posledni "hardtalk", kde stephen saccur interviewoval hamaskeho rezidenta v bejrutu, ktery si rika osama hamdan, tak se tomu, co dnes mame na strednim vychode nebo ve francii vubec nedivi. Predstava evropskych placek, ze kdyz je budou krmit a poskytovat jim utulek, tak daji pokoj, je nejen smesna, ale primo naivni. Nezbyva nez doufat, ze incident v oslo otevre verejnosti i politice oci.

. 11.1.2009 10:03

Otevřel jsem oči

a zjistil jsem, že příspěvek je opsán z návodu na konečné řešení jisté otázky 3.říše a slovo ŽID je nahrazeno slovem PALESTINEC.

SmokingKoala 11.1.2009 10:24

Re: Otevřel jsem oči

*LOL* to svedci pouze o tom, ze nevite, co "konecne reseni" bylo. vnucuje se dojem, ze prave mozecky jako vy, svou odzbrojujici naivitou a radobyhumannimi zblepty soucasnou situaci, ktera je tragicka nejen pro evropu, ale i pro rucknikare, zapricinily a udrzuji. musi pro to byt nejaky duvod ...........

. 11.1.2009 10:35

Tak mi OTEVŘENÉ OČI vypíchněte