25.2.2020 | Svátek má Liliana


Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 6, poslední: 14.2. 2020 19:14, přehled diskusí

P. Smetana 14.2.2020 15:55

Poznámka na okraj. Autor nám tu sděluje jak "sprostá" Nancy Pelosi roztrhala manuskript Donalda Trumpa. Kdo viděl záznam tohoto incidentu ví, že to tak černobílé nebylo. Trump ukončil projev, podal manuskript Nancy Pelosiové. Ta ho převzala, poděkovala a podala Trumpovi ruku. Ten se ostentativně otočil a ruku ji nepodal. Jako reakci na to Pelosiová projev roztrhla. Kdo je větší sprosťák nechť posoudí každý sám. Jen ve světle takového způsobu argumentace musím posuzovat celý autorův článek.

J. Krynický 14.2.2020 16:23

A nekecáte takhle náhodou trochu? Trochu dost?

Ty papíry dostala ještě před projevem, roztrhala je na jeho konci. Tedy asi tak o tři čtvrtě hodiny později. A opravdu nevidím důvod, proč by jí měl třást pařátem, zatímco ona ty papíry měla založit do archivu.

J. Krynický 14.2.2020 16:23

https://www.msn.com/en-us/weather/other/trump-snubs-pelosi-she-tears-up-his-speech/vi-BBZFrDD

P. Smetana 14.2.2020 17:21

A v čem kecám? Že jsem nenapsal, že jí nepodal ruku před projevem a že dokument roztrhala po projevu? No, viděl jsem ten incident včera a posloupnost jsem neměl v paměti. A není to v principu jedno? Tím se nezastávám Pelosiové a jejího trhání. Tím chci jen naznačit, že nic není tak černobílé, jak to vykládá autor. Byla to akce a reakce.

J. Krynický 14.2.2020 18:20

Dovolte mi, abych vám připomněl, co jste napsal. "Trump ukončil projev, podal manuskript Nancy Pelosiové. Ta ho převzala, poděkovala a podala Trumpovi ruku. Ten se ostentativně otočil a ruku ji nepodal. Jako reakci na to Pelosiová projev roztrhla."

Tedy Trump nepodal Pelosiové desky s papíry po dokončení projevu, ale před projevem a stejně tak před projevem ignoroval její ruku. Tvrdit tedy, že roztrhání onoho projevu, ke kterému došlo o 45 minut později, bylo reakcí na nepodání ruky je ... zajímavé.

J. Sinnreich 14.2.2020 18:00

Jednalo se statni dokument, ktery se archivuje. Pelosiudelala nejenom neuveritelnou sprostarnu (v souladu s celou politikou Dem. strany), ale v podste spachala kriminalni cin.