Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VM

ASI TAKHLE -

kdyby Německo zůstalo rozděleno na 4státy v těch hranicích, jak to bylo po 2.sv. válce pod kontrolou vítězných mocností, dnes by ty současné problémy/starosti nabyly - natož to pozvání v r.2015 dederonskou svazačkou !

Foto

Poláci kydají prasečí hnůj u hranic s Běloruskem, aby zamezili vstup muslimským migrantům do Polska.

Foto

J87a61n 11P21a82l56l27a93s

18. 6. 2024 20:39

Dobrý den, a to je fakt zastaví? Myslel jsem, že nesmějí pouze konzumovat vepřové.

LP

říká nám někdo, kdo je roky jako eu poslanec součástí nejsilnější frakce v EU -lidovci a socani - kteří si to vítání vzali za své a velmi jej prosazují. **A říká někdo, kdo jako součást fialové vlády odsouhlasil to, že přesně totéž, co tady krizuje, dostaneme povinně nakvótované v nemalém množstí. **Zdechovský je hrozný křivák.

KK

Jaké ̈výhody" má islamizace ?

1) odpadnou rozvody, kdy baba za pomoci advokáta svlíkne chlapa do trenýrek. Rozvodoví advokáti pochcípají hlady. 2) Vzniknou nové atrakce pro rodiny s dětmi. V neděli dopoledne bude na Letné kamenování lesbiček, feministek a docentů 72 pohlaví. Odpoledne na Pankráci zase shazování buzinek z desátého patra. 3) Zmizí drobná kriminalita, neboť bude trestána utětím pravé ruky. 4) Atheistická levice bude eliminována. Podříznutím krku. Zůstanou jen každodenní návštěvníci kostelů. a budou platit daň z otroctví. Nevěříte ? Tak si přečtěte korán. Tam to všechno je.

LZ

L78u55i21s 14Z52í60d55e62k

18. 6. 2024 17:29

Toxičtí jsou, Zdechovský, vaši lidovci a celá 5demolice sídlící v tlustém střevě brusele dovážejíci islamisty do Evropy ! To, že Východní Němci neztratili zcela pud sebezáchovy zbytek Německa před chalifátem nezachrání .

KK

AfD je stará dobrá CDU, založená členy CDU, které vyštvala z partaje levicová agentka Stasi (gestapa) Merklová. Je to CDU, jak byla za Konráda Adenauera, a za Helmutha Kohla.

MK

Proto přejme Němcům,ať má ve volbách parlamentních AfD alespoň padesát procent, všichni ostatní tam lžou,stajně jako u nás. A nezapomenou pozdravovat sestru Šojdrovou,zdali pak jí už přešlo zachrańování "dětských" uprchlíků.

ŚS

Není mi jasné, JAK by německá vláda mohla toto řešit. Nechala vyrůst stát ve státě. Každá represe islámu už má potenciál vyvolat náboženskou - občanskou válku.

MK

A proto je třeba tu občanskou válku rozpoutat dokud mají germáni víc smrtelných zbraní nežli čmoudi.

JJ

J24u93r34a 91J16u58r48a43x

18. 6. 2024 13:36

V kontextu současného Německa AfD není toxické uskupení. Spíš uskupení dávající naději na - arciť bolestnou - záchranu. Současná vládnoucí garnitura žádnou naději neskýtá.

A pozor - díky migračnímu paktu neschopnou EU nám vnucenému a bezpáteřnou naší vládou přijatému můžeme být v řádu desetiletí ve stejné situaci jako zamuslimené Německo naprosto neschopné tu zamuslimenost řešit.

Foto

Stále jsem nepochopil, proč Brusel tak urputně pokračuje v islamizaci Evropy. Asi to bude tím, že pracháči mohou mít více manželek. Zná někdo jiný důvod?

MZ

Napríklad: Kalergiho plán - výmena pôvodného európskeho obyvateľstva

Alebo: Ordo ab chao - z chaosu do poriadku - do nového svetového, totalitného poriadku. NWO.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz