Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

NATO: Zelený tank na baterky

Jistě jste už některou z variant toho provařeného rádoby-vtipu slyšeli. Toho, jak se sejde ruský, německý a americký dirigent.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RM

možná čím víc podivných bláznů ve vedení čehokoliv, tím lépe. aspoň ten konec přijde rychleji--a budou se moct rozdat nové karty---tentokrát s poučením, jak přesně se to nesmí dělat.....je to smutné, ale je to tak. 8-o

0 0
možnosti
VC

Máte samozřejmě pravdu, pokud by se ta Owertonova okna posouvala rychle, lidé by se snad i probudili. Ale asi se pohybují na hraně snesitelnosti pro ty země. Problém je v tom že Skandinávci, Kanaďané, ani ostatní zdá se tento problém nevnímají. Jsou už v jiném světě než my a už se neklepou na čelo. Ti co se na čelo klepou, jsou pak zadupáváni. V každém případě jak Loefena, tak Trudeau si zvolili lidé sami. Měli by šanci vyhrát volby i u nás?

0 0
možnosti
OU
ŠH

Pokud muž narukuje, projde výběrem, jest vycvičen .... dejme tomu bude tři roky ve službě. Kolik dní bude neschopen služby?

Pokud žena narukuje ...... bude schopna být stejný počet dní připravena ....... možná, pokud z ní udělají "skoromuže". Pekar-Adam by se asi po.....

Předpokládám, že po dobu těhotenství (a jiných ženských příhod) nebudou boje a podřezávání protivníka přerušeny ...... ale jsem zvědav, kam to Uršula dotáhla.

Nějak se mi jeví, že žena a muž nejsou fakt totéž.

Zkráceno.

0 0
možnosti
Foto

Asi vám chybí ty správné bruselské brýle, pak byste viděl jinak. Když bude využito ženské lsti, mohou se všichni protivníci jít klouzat, v tom jsou ženy nepřemožitelné.

0 0
možnosti
JS

Nebyly to náhodou právě norské důstojnice, kterým se podařilo poslat ke dnu novou válečnou fregatu které měly tu čest / a fregata smůlu / velet?

0 0
možnosti
RT

Byly..:-)) Chlouba armády.. aúúú.

0 0
možnosti
Foto

A když k něčemu nehezkému dojde, všechny půjdou hlídat děti. Ale v míru služba v armádě dobře sype, tak proč ne.

0 0
možnosti
ŠH

A právě vtip jest v tom, že zdatné matky/hospodyně v zázemí jsou "napůl vyhraná válka".

I Bismarck dbal na to/věděl, že "státy stojí a padají na zdatnosti hospodyň a matek". Docela měl recht.

0 0
možnosti
JP

Nerad bych své jinak oblíbené autorce odporoval, ale musím - právě americké VŠ se v současné době neblaze proslavily segregací, samozřejmě tou "pokrokovou". Viz např. níže rozhovor s Laurou Chen, kanadskou youtuberkou, která v USA studovala - ta tvrdí, že se segregací nikde ve světě (v mládí hodně s rodiči cestovala) nesetkala, dokud ji na koleji neubytovali v křídle, kde byli prakticky pouze Asiaté. Z jiných zdrojů: Černoši američtí rovněž bydlí spolu a nekamarádí se s těmi z Karibiku, latinos jsou rovněž ubytováváni pohromadě... Tohle nejspíš v Rusku neexistuje.

https://www.youtube.com/watch?v=VVoe2au7Jog

0 0
možnosti
VB

co je to "pokroková segregace? Děkuji za vysvětlení.

0 0
možnosti
LS

Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí! :D

0 0
možnosti
PD

Paní Šichtařová zlehčuje a vůbec si neuvědomuje, že v případě války nebude nutno nejprve na nepřátelském území vybudovat elektrické nabíjecí stanice, protože tam již budou mít svoje, takže jenom budeme nabíjet ze zásuvek nepřítele.

Před tím je nutno nejprve vyřešit otázku, kterým směrem vlastně ty tanky pojedou? Ne všude musí mít stejné zásuvky jako jsou ty naše.

0 0
možnosti
TN

No, naši potenciální nepřátelé zelení moc nejsou, takže tam moc tankových nabíjecích stanic nebude, případně by nepříteli stačilo vypnout proud. Blitzkrieg se bez prodlužovaček neobejde.... což mi připomnělo jednu letitou povídku: http://amber.zine.cz/AZOld/Stories/Story/3.htm

0 0
možnosti
JS

Představy o armádě mám asi taky nějak špatně - nedávno jsem zahlédnul článek, že hledají právě dirigenty. Takže jen zbraněmi a strategií se války asi už nevyhrávají.

Ale nasaďte pořádný orchestr, zvyšte počet žen a administrativy a naše armáda bude neporazitelná!

0 0
možnosti
JS

Zeleny tank pohaneny elektrinou skutecne existoval. Kde jinde nez v Nemecku. Navrhl ho znamy priznivec nacizmu, konstrukter Ferdinand Porsche. Vtip byl ovsem v tom, ze zdrojem energie byly dva benzinove motory V-10, ktere pres generator pohanely trakcni elektromotory. Toto reseni vsak bylo natolik komplikovane a poruchove, ze v soutezi vyhral pozdejsi obavany Tiger od fy. Henschel.

0 0
možnosti
Foto

P97e41t37r 93K41o79l15a23r

20. 1. 2020 4:49

Tím pádem zelený nebyl. Jenom částečně elektrický :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz