Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

NATO: 454. den invaze

Cílem operací je zejména dělostřelectvo protivníka. V květnu zničily ukrajinské síly agresorovi nejvíce dělostřeleckých prostředků od začátku invaze. Během víkendu se Kyjev stal opět terčem dalších náletů. K útoku na ukrajinskou metropoli bylo použito 20 dronů převážně íránské výroby (Šáhid). Všechny bezpilotní letouny byly sestřeleny. Vzdušný poplach hlásí i ze Žitomyrské, Rovenské, Chmelnycké, Černihivské, Dněpropetrovské, Poltavské, Charkovské nebo Záporožské oblasti. Situace v Bachmutu je kritická, i když obránci stále kontrolují určité zóny v této oblasti.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

Propagandisté vyzývají Rusy, aby po práci vyráběli náboje. Podnikatelé chtějí šestidenní pracovní týden

Moskva zvažuje zavedení šestidenního pracovního týdne. Píše o tom ruský deník Izvestija. Prodloužení pracovní doby navrhují podnikatelé sdružení ve svazu Avanti a jejich žádost už obdržel kremelský ministr práce Anton Koťakov. Podle zaměstnavatelů lze tímto krokem čelit dopadu mezinárodních sankcí, které na Rusko uvalil Západ ...

https://zahranicni.hn.cz/c1-67207550-rusti-podnikatele-chteji-sestidenni-pracovni-tyden-za-valky-se-take-vyrabelo-bez-oddychu-rikaji

Vstavaj strana ogromnaja, vstavaj na smertnyj boj! Nu, vopros koněčno v tom, kto načal etot boj? ;-)Rv

0 0
možnosti
JF

Zahnali jsme sabotéry z Belgorodska zpět na Ukrajinu, tvrdí Rusko

Ruské ministerstvo obrany tvrdí, že vytlačilo „sabotérské“ síly, které údajně zaútočily v Belgorodské oblasti zpět na Ukrajinu, sedmdesát jejich příslušníků podle úřadu padlo.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-belgorod-ukrajina-saboteri-boje-valka.A230523_134440_zahranicni_jhr

Ještě že jsou Rusové rozvážní, respektují státní hranice. a ty sabotéry nepronásledovali zničit až na území Ukrajiny! ;-)

0 0
možnosti
MH

Celý "demokratický" svět podporuje statečné ukrajinské hrdiny seč mu síly stačí, zbraní nám zbylo tak málo, že by se pomalu Černochová ani neměla čím zastřelit, peníze přitékají Zelenskému ze všech stran a výsledek je jediný - obdržel jsem nehorázný nedoplatek za odběr plynu. Nebyl by lepší nápad ty dva blbouny přinutit k jednání? A zelenému somrákovi by se mělo vysvětlit, že sice statečně žebrá v americkém životním zájmu, ale že je USA stejně ztracená existence? Putin se nám stejně jenom směje!

0 0
možnosti
PV

putin to řekl jasně:

a/ jednat budeme po splnění úkolů SVO

b/ jednat budeme pouze s pány/majitely ukrajiny

0 0
možnosti
JF

Útok na Rusko způsobil v zemi pozdvižení a vlnu dezinformací

Pondělní incident navíc Kreml využije k tomu, aby mohl propagandisticky tvrdit, že se Rusko stalo obětí války,

https://www.tydenikhrot.cz/clanek/utok-na-rusko-zpusobil-v-zemi-pozdvizeni-a-vlnu-dezinformaci

Samozřejmě že jsou obětí útočné války azovbanderonarkonacisatanistické Kijevské kliky, a to už od 24.2.2021! :-(

0 0
možnosti
JF

Solovjov skrývá milenku a děti s americkým občanstvím

„Ukazuje se, že Solovjov, hlavní vlastenec a obránce tradičních hodnot, vzal svou milenku, americkou občanku, do USA, aby jejich děti získaly americké občanství,“ říká člen Navalného týmu ve zveřejněném videu. Navalného tým také vypátral vilu v luxusní čtvrti ruského letoviska Soči v odhadované hodnotě 500 milionů rublů (přes 138 milionů korun). Podle oficiálního rejstříku byla původně jako majitel uváděna Abrosimovová. Nyní je však vlastník budovy tajný, vila tak formálně patří „Ruské federaci“. Oficiálně utajená jsou i jména prominentních sousedů - manželky Sergeje Surovikina, ruského generála velícího silám na Ukrajině, syna tajemníka ruské bezpečnostní rady Nikolaje Patruševa či Sergeje Šišina, viceprezidenta VTB Bank.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-solovjov-skryva-milenku-a-deti-s-americkym-obcanstvim-hlasi-navalneho-fond-40432357

Ani goebbelsozrůdě se někdy nevyhne láska - nebo jde o tradiční vych*canost bolševicky lhát, kapitalisticky žrát? ;-)

0 0
možnosti
Foto

Bachmut padl, je to jen zbořeniště, ale prý v Rusku propuká občanská válka...

https://www.tydenikhrot.cz/clanek/v-rusku-zacala-obcanska-valka

0 0
možnosti
FDW

Ukrajinské pohádky 1000 a jedné noci v podání našich vypravěčů.

0 0
možnosti
JF

Zprávy z bojiště: Bachmut padl.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-zpravy-z-bojiste-bachmut-padl-vagnerovci-maji-dobrou-sanci-odejit-231347

Jak se Rusko připravuje na prohru. Noty pro propagandisty se ostře mění

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ceka-nas-osud-komancu-noty-pro-ruske-propagandisty-se-ostre/r~2a835f06f87d11ed8980ac1f6b220ee8/

Jako příklad může posloužit i diskusní pořad Vladimira Solovjova, vrchního propagandisty ruského prezidenta Vladimira Putina. "Naše politické elity si to musí uvědomit. Měli bychom si začít připouštět, že nejde jen o speciální vojenskou operaci, ale o skutečnou válku. Pokud tuto válku prohrajeme, zmizíme jako Čejeni, Dakotové, Komančové a další úžasné kmeny, které prostě zmizely. Žádné slitování nebude," tvrdil nedávno ve sledované debatě ruský filmař Karen Šachnazarov.

Žádná prohra, ruští molodci už bleskově dobyli Bachmut, a teď se zastaví až v Kijevě! A defétisty od Solovjova, o kterých píše desinformační plátek Aktuálně, by mělo Rusko přísně trestat - nejméně tak jako dosud ty velezrádce, co pomlouvačně mluví o jakési neexistující válce na Ukrajině, když tam probíhá jen blesková SpecVojOper! :-(Rv

0 0
možnosti
JP

Tak jsme se z opravdoláskových médyjí dozvěděli, že v Rusku začala občanská válka a v Bachmutu zažijí Rusové peklo. Vypadá to, že propagandistické děvky zachvátilo šílenství.

0 0
možnosti
JF

Vypadá to pane Pšeničko na námel ... ;-)

0 0
možnosti
PV

"G 7: Rusko musí ukončit válku na Ukrajině. Skupina dále vyzvala Čínu, aby vyvinula na Moskvu tlak k ukončení konfliktu..."

Putin vzkázal jasně, že konflikt skončí až SVO dosáhne svých cílů. Pakliže, dle mnoha vojenských analytiků, bez západní finanční a vojenské pomoci ukrajina padne do 2 dnů, nechápu, co G7 brání tento konflikt ukončit do 2 dnů...

0 0
možnosti
IS

Možná proto, že si nejen G7 nepřeje, aby Putin příliš snadno dosáhl svých cílů. S jídlem totiž roste chuť. Chápu, že Putinovo cíle jsou i Vašimi cíli. Vy soudruzi to takhle prostě máte tak nějak od přírody. Případně od politruka.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz