19.10.2021 | Svátek má Michaela


Diskuse k článku

MIGRACE: Pašování lidí, s.r.o.

V posledních letech je Evropa cílem jedné z nejvýznamnějších migračních krizí v historii. Populace Německa a Švédska se během jediného roku 2015 zvýšila o 2 %.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vaňura 1.10.2017 19:16

Toto je třeba neustále opakovat, zejména DĚLNÍKŮM

Příliš mnoho lidí TOTO NEVÍ!

J. Schwarz 1.10.2017 19:15

Re: Takový nápad

Taky bych navrhoval podpořit oficiálně "Defend Europe" namísto například "Člověka v tísni" nebo "Lékařů bez hranic". Ti mají od Sorose a mezinárodního byznysu prachů dost.

P. Vaňura 1.10.2017 19:14

Hitlere omlouvám se Ti, určitě jsi nebyl tou největší

pohromou, která potkala Evropu...

P. Szirotný 1.10.2017 18:45

Takový nápad

A co takhle spolu s parlamentními volbami uspořádat něco jako referendum. Na "volebním" lístku by mohly být neziskovky spolu se stručným popisem své činnosti. Ty které by dosáhly na 5% hlasů (stejné číslo jako je vstup do Sněmovny u poslanců) by nějaké peníze dostaly. Ostatní nic. Bylo by to vrcholně demokratické. A jelikož stát dává nyní neziskovkám 12 miliard ročně, myslím že by 10 miliard ušetřil. A politici by mohli zvýšit platy "učitelům, hasičům či zdravotním sestřičkám". A ministři by ani nemuseli hledat miliardy po skříních na ministerstvech. Kde někdy není ani koruna a po pár dnech se tam nějaké miliardy "najdou".

P. Szirotný 1.10.2017 18:35

...

Neziskovky jsou mor a zkáza jak v naší republice tak v celé EU. Stačilo by zavřít státní penězovody těmto organizacím a problémy by byly poloviční. Nehledě na to, že firmy by najednou měly dostatek pracovních sil, když by všichni ti zaměstanci zcela zbytečných organizací najednou ztratili práci a museli by si najít nějakou jinou, smysluplnou. A co se týká migrantů, plujících přes středozemní moře ... dočetl jsem se, že podle mezinárodního práva je loď povinná poskytnout pomoc trosečníkům v nouzi. Ok. Ale to se týká běžných obchodních či soukromých lodí, plujících odněkud někam. Ale neexistuje žádné mezinárodní právo, které by ukládalo lodím všemožných neziskovek brázdit pobřeží Lybie, lovit tam migranty a vozit je do Itálie. A když už je chtějí lovit a zachraňovat, tak ok. Ale ať je bezpečně dopraví zpět na nejbližší pevninu - tedy do Lybie.

J. Kanioková 1.10.2017 13:38

Re:

"Podstatou švédského státu je kolektivní smrt." Hymmelriket

http://jdem.cz/df9q84

Enoch Powell včas varuje před masovou migrací - https://www.welt.de/debatte/kolumnen/Weltlage/article153780196/Enoch-Powells-fruehe-Warnung-vor-der-Massenmigration.html

https://en.wikiquote.org/wiki/Enoch_Powell

J. Kanioková 1.10.2017 13:03

„Defend Europe“ jsem i já finančně podpořila

a zuřím, že je jim bráněno v činnosti. Tahle invaze ilegálů do Evropy je naprosto nepřijatelná, odsouzeníhodná. Sprostá!

Nechápu, co se děje s mentalitou evropské věrchušky, když jedná PROTI zájmům vlastních lidí ? Tak se projevuje "svobodomyslnost"?

Evropa, kontinent vzdělaných?... Stačí tento titulek a obrací se mi žaludek - "Metro ve švédském Stockholmu zaskočilo cestující – vystavuje „menstruační umění“ - http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/82195/metro-ve-svedskem-stockholmu-zaskocilo-cestujici-vystavuje-menstruacni-umeni.html

Taková Evropa nemá pro naši civilizaci budoucnost.. !

Z. Rychlý 1.10.2017 8:36

Re: Ani kačku "neziskovkám"

Berou dostatek podpory od států.

J. Novak 30.9.2017 22:53

Ani kačku "neziskovkám"

Necť se nikdo nezlobí, ale ve světle událostí nemohou žádné "neziskovky" očekávat žádné dobrovolné příspěvkyvod rozumně uvažujících občanů. Ke škodě těch, které jsou neziskovkami prospěšnými.

R. Neveselý 30.9.2017 18:22

Co na to Rudolf a Netzer?

Nic, dělají mrtvé brouky.

P. Lenc 30.9.2017 13:19

Je úsměvné

když je s velkou slávou zadržen pašerák pašující pár imigrantů v autě, ale tyto "lidskoprávní" gengy mají oficiální podporu.Děkujeme ti, ó ty tak "lidská"EU.