Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MIGRACE: Okupovat nevěřící země

Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan ve svém projevu na Valném shromáždění Organizace spojených národů v září 2018 kriticky zaútočil na Evropskou unii. Obvinil EU z toho, že nedokázala dostatečně podpořit uprchlíky, a tvrdil, že EU by měla Turecku zaplatit víc, než slíbené tři miliardy eur.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PL

14. 11. 2018 10:04
Evropští politici

a část "multikulturních" občanů se probudí, až budou řezat hlavy jim.Toto je válka o které mluví imáni naprosto otevřeně, což multikulti blbečkům opravdu dojde až při tom řezání.

0 0
možnosti
KJ

14. 11. 2018 9:03
Je to náboženská válka, hergot. Křesťané nejsou ve víře

lepší, jen civilizovanější v civilním životě... Dzp.

0 0
možnosti
JF

14. 11. 2018 6:39
Souhlas. Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY

Souhlas. Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY otevření hranic a " štědré náruče " imigrantům z Asie a Afriky - tedy za 1) Pracovat do Evropy jich drtivá většina nejde a také je ta většina v Evropě díky svým " schopnostem " a použitelnosti NEPOUŽITELNÁ - tedy je musíme ubytovat a živit. Za 2) Oni se nechtějí do naší křest'anské Západní civilizace INTEGROVAT. Za 3) Oni nás NENÁVIDÍ a přichází nás rozvrátit a OPANOVAT. Za 4) Všem na celém světě pomáhat nelze, jedná se o cca 2 miliardy lidí - ti nejpotřebnější ale k nám NEPŘICHÁZÍ, to nyní již ví snad každý normální člověk..

Tato fakta jsou již dnes zcela jasná, otázka tedy zní - Západ chce spáchat sebevraždu ?

0 0
možnosti
MK

14. 11. 2018 8:19
Re: Souhlas. Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY

už ji páchá a fest - V4 + Rakousko Srbové, Slovinci a Chorvati a balkánské státy + pobaltské republiky + snad i Itálie se musí probrat a společně dát přes držku Merkelbabě, úchylovi Macronovi a celému ÚV EU

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz