20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

MIGRACE: Okupovat nevěřící země

Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan ve svém projevu na Valném shromáždění Organizace spojených národů v září 2018 kriticky zaútočil na Evropskou unii. Obvinil EU z toho, že nedokázala dostatečně podpořit uprchlíky, a tvrdil, že EU by měla Turecku zaplatit víc, než slíbené tři miliardy eur.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 14.11.2018 10:04

Evropští politici

a část "multikulturních" občanů se probudí, až budou řezat hlavy jim.Toto je válka o které mluví imáni naprosto otevřeně, což multikulti blbečkům opravdu dojde až při tom řezání.

K. Janyška 14.11.2018 9:03

Je to náboženská válka, hergot. Křesťané nejsou ve víře

lepší, jen civilizovanější v civilním životě... Dzp.

J. Fridrich 14.11.2018 6:39

Souhlas. Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY

Souhlas. Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY otevření hranic a " štědré náruče " imigrantům z Asie a Afriky - tedy za 1) Pracovat do Evropy jich drtivá většina nejde a také je ta většina v Evropě díky svým " schopnostem " a použitelnosti NEPOUŽITELNÁ - tedy je musíme ubytovat a živit. Za 2) Oni se nechtějí do naší křest'anské Západní civilizace INTEGROVAT. Za 3) Oni nás NENÁVIDÍ a přichází nás rozvrátit a OPANOVAT. Za 4) Všem na celém světě pomáhat nelze, jedná se o cca 2 miliardy lidí - ti nejpotřebnější ale k nám NEPŘICHÁZÍ, to nyní již ví snad každý normální člověk..

Tato fakta jsou již dnes zcela jasná, otázka tedy zní - Západ chce spáchat sebevraždu ?

M. Krátký 14.11.2018 8:19

Re: Souhlas. Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY

už ji páchá a fest - V4 + Rakousko Srbové, Slovinci a Chorvati a balkánské státy + pobaltské republiky + snad i Itálie se musí probrat a společně dát přes držku Merkelbabě, úchylovi Macronovi a celému ÚV EU

P. Lenc 14.11.2018 10:07

Re: Souhlas. Myslím, že je již možné shrnout KLADY a ZÁPORY

Západ Evropy je již ztracený,jediná možnost je vytvoření pevnosti Evropa.Což při připosranosti politiků se jeví takřka nemožné.