Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KATASTROFA: Boží přímluva nepomohla

Zabránit protržení přehradní hráze měl pravoslavný kněz, kterého si pozvali místní, aby modlitbou odvrátil katastrofu. Nějak se to však nepovedlo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ono se neví, kdo první používal pozdrav Slava Ukrajiny ?

0 0
možnosti

Boží přímluva nepomohla... nikdy na Zemi nebude... Boží Ráj... Ten je až po smrti... AŽ v NEBI. Je třeba nesnadné pochopit... mystiku...

Kardinál Tomáš Špidlík třeba říká ve své knize: "Na druhém břehu," že ani kazatelé si nevědí rady, jak Panna Marie při nanebevzetí přešla do nebe s duší i s tělem... Lidé se nedovedou vymanit z takové "dětské" představivosti...

Zkrátka: pokud jsme na Zemi, tak naše představivost je pořád... jen lidská..., není nikdy... BOŽSKÁ... Atd....

0 0
možnosti
JG

J48. 23G47a13n53a98u27r

12. 4. 2024 18:00

Dobře jim tak!To maj za tu Kachovku!;-D!!!!!!

0 0
možnosti
LS

Gaunere, nevíš co tě čeká zítra. Navíc nevíš, co se s Kachovskou přehradou stalo. Zatím to vypadá, že ji zničila Ukrajina. Ukrajina je na teroristické akty přeborník.

0 0
možnosti
JP

Všude je nějaký bordel, v Omsku místní guvernér neudržoval sypanou hráz a ta se protrhla. V Praze magoři pirátský kašlali na údržbu mostů a městská doprava aby najmula převozníky přes Vltavu.

0 0
možnosti
VC

Já teda nevím proč čteme tolik zpráv o Rusku. Tam záplavy, tam teroristé, tam rozkrádání. Že se píše o Ukrajině o válce tam a ruských okupantech chápu. Jsme jenich spojence. Co je nám ale do života těch okupantů. Máme se radovat nebo být smutní z jejich neštěstí? Že je v Rusku korupce a totalita snad někdo dokázat potřebuje ale přírodní katastrofy jsou leckde. Pokud jsou našimi přáteli a můžem nějak pomoct OK.

Rusko, pokud nejde o válku nám má myslím být ukradené.

0 0
možnosti

Stejně tak i Ukrajina a současná říše zla USA..

0 0
možnosti
VK

V72. 48K52u62h67a17j

12. 4. 2024 13:14

V jakém stavu jsou USA, kterým po nárazu lodi do mostního pilíře spadlo devět desetin mostu?!

0 0
možnosti

O tom napíše pan Ziegler zase Jindy. A kdy tedy? No na svatého Dyndy...;-D

0 0
možnosti

No, Rusko není v katastrofálním stavu jak nám zapěl Kadet Biegler Ziegler. Na frontě vítězí fest a v ekonomice se díky sankcím propracovalo loni na 5 místo a letos možná na 4 té místo...

0 0
možnosti
VC

Jasně v Rusku asi nikdy nikdo nebyl a nečetl o něm.

Že je tam neskutečný binec, korupce, klientelismus, ale mají hodně surovin. Z toho pak platí armádu,která není tak dobrá, jak se čekalo ale ani tak špatná jak se zdálo. Mají konzervativní bankovnictví s malým dluhem a kamaráda Čínu Irána KLDR. Sankce pak moc nefungují. Muselo by se udělit sankce i Číně a pohlídat/sankcionovat země jako Kazachstán o s Ruskem kšeftují.

Rusko je na suroviny bohatá země. Jak by se měli mnohem líp kdyby Rusové místo válče ní stavěli svoji ekonomiku a věnovali se demokracii!

0 0
možnosti
MH

Naprostý souhlas, dokaz je ten že nikde jinde se takové maléry nedějí, ještě schází aby např, nějaká kontejnerová loď někde v Russssku narazila do mostu . Zřícení dálničního mostu v Italském Janově je taky typicky Russssské. A tak dále a tak podobně. Podobných Russsssských malérů je na 10 stránek.

0 0
možnosti
RL

A vy nevíte, že za všechno špatné může Putin? I za volby v USA? ;-D

0 0
možnosti
VH

Článek p. Zieglera naprosto přesně vystihuje situaci, výborný článek!!! Děkuju i za vtipnost článku - za totáče jsme úroveň Ruska a SSSR znali, ale nesměli o ní mluvit. Sláva Ukrajině - v případě řeky Ural sama příroda do Ruska vrátila zlo, kde povstalo právě v něm. Rusko je říše zla.

0 0
možnosti
OK

Vaše informace vypadají, že jsou z první ruky. Vy žijete v Rusku nebo v Bohnicích?

0 0
možnosti
VP

Pane Zieglere, o charakteru režimu v Rusku nepanují žádné pochybnosti, ale jaký je smysl tohoto článku? Je totiž k Rusku tak nějak prvoplánově negativní. Až na tu zmínku o Ukrajině. Ta se moc nepovedla.

0 0
možnosti
VC

Ožná to má být pro pitomce jako Čermák ale ten to stejně nečte a nechápe.

Takže souhlas, k čemu článek o našem starém zaostalém nepříteli?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz