Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JAPANORAMA: Za Šinzó Abem (politický nekrolog)

V pondělí se totiž Šinzó Abe v krátkém časovém rozmezí podrobil již druhé zdravotní prohlídce na klinice Keió University. Kvůli ní pak byl novinářstvem grilován, anžto veřejnost si dělá starosti o zdravotní stav milovaného premiéra, který zhruba touto dobou trhl japonský rekord v politické životnosti premiéra.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Stay home - ještě mi to chybí v japonštině. Hodlám to totiž využít, až do mne opět narazí japonský dřevák na Jungfraujoch v hale Jungfraubahn. S výronem jsem se šoural při zdi a ten turista měl k disposici zbytek průřezu chodby. Trefil se do mne. Zmohl jsem se jen na ve střední Evropě dost rozšířené Arschloch. Nemyslím, že mi rozuměl.

0 0
možnosti
Foto

A byl ten aršloch skutečně z Japonska? Šikmé oči často šálí..

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz