4.12.2021 | Svátek má Barbora


Diskuse k článku

IZRAEL: Uzavření terminálu do Gazy

Izrael uzavřel „do odvolání“ Kerem šalom, jediný terminál pro přepravu zboží do Pásma Gazy. Opatření podle sdělení izraelské televize nařídilo izraelské ministerstvo obrany jako reakci Izraele na nový sobotní raketový útok na Izrael.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 7.11.2014 21:10

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

To jsou takoví zločinci. Ale je dobře vědět, že i v Německu se najdou rozumní lidi. Mělo by se najít mnoho odvážných lidí a říci, co si doopravdy myslí, myslíte že Politkorektnické multikulturní Gestapo zničí úplně všechny kritiky islámu? Asi ano.

H. Lukešová 7.11.2014 21:07

Re: Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

Tomu věřím. Turci by byli velmi schopní lidi, kdyby se ovšem osvobodili od islámu. Islám člověka svazuje, dělá z něho otroka. Je nutné podporovat lidi, aby opustili islám. Běloši se odsuzují za zločiny otrokářství, bylo hnusné, jenomže otrokářství praktikovali i Arabové a v mnohem krutější formě, zvěrstva jižanských otrokářů byla mnohem menší, nežli zvěrstva arabská. Arabové otroky kastrovali a když nemohli makat, tak je zabili. V Arábii nenajdete černocha, protože jsou zlikvidovaní. Je správné, že se běloši omlouvají za otrokářství, držet někoho v otroctví jenom kvůli původu. Ovšem jižanské otrokářství bledne vůči arabskému otrokářství.

R. Brzák 7.11.2014 20:49

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

No, já sice teroristu Atu nijak nestudoval - ale jestliže se připravoval na atentát, je dost možné, že také šířil nenávist (ať už v souladu, nebo v nesouladu s Islámem) - a takový skutek proti lásce by mohl být dobrým důvodem k tomu, abych zvažoval jeho preventivní vykázání z naší společnosti. Samozřejmě, skutek proti lásce, je dost těžko uchopitelná věc. Nemusí být ale na škodu, v případě, že někdo v naší společnosti chce využívat výhod, jež mu nabízí a zároveň proklamuje nenávist k jejím základům, vyhrožuje jejím zničením apod, když takovýto potenciální "činitel skutku proti lásce" bude konfrontován s našimi pravidly soužití a tolerance, nejlépe prostřednictvím člověka, který s touto zprávou za ním přijde jako za svým bližním, nikoliv jako za nenáviděným nepřítelem. Ten druhý případ totiž nedává žádnou možnost porozumění ani z jedné strany a vytváří tak předpoklad pro akceleraci konfliktu.

Že je v Evropě mnoho tisíc lidí, kteří ze strachu (a jeho derivátu - nenávisti) jsou schopni terorismu či jiných děsivých věcí, mne opravdu nepřekvapuje. Ale nejsou jenom na straně Islámu, to je Vám snad také jasné.

L. Křivan 7.11.2014 20:24

Re: Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

Nic proti těm, kteří se vys..li na islám. Chodila ke mně na matematiku turkyně, docela hezká, tričko zásadně bez podprsenky, a minisukni centimetr pod bobra. Ta asi už muslimka nebyla. :-)))  Chytrá holka, docela ji to šlo. Turkyně jsou mnohem chytřejší než jejich bráchové.

L. Křivan 7.11.2014 20:13

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

Zkuste v Německu říct veřejně něco neuctivého na adresu islámu.  Politicky korektní Gestapo vás zhafte, ani nestačíte mrknout. Proto jsou Němci tak pos..ní a bojí se říct, co si myslí.

L. Křivan 7.11.2014 20:06

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

I Ata  byl "muslim, který se nijak neprovinil proti životu, zdraví, majetku, svobodě a lásce...."  až do 11.9.2001. A takových je v Evropě hodně. Víc, než jste ochoten si přiznat. Rozhodně bych si je rád držel od těla. Nejlépe pár tisíc kilometrů.

L. Křivan 7.11.2014 19:54

Re: Co jsem viděl fotky tunelů.

tak bych tu šířku odhadl pod metr. Opravdu velice úzké.  Takže i těch 6 metrů ... to by šlo.

L. Křivan 7.11.2014 19:50

Re: Němci jsou stádo poslušných ovcí.

Trvá to dlouho, než se odváží "přiznat barvu", ale když poznají vaše názory, že nemusí mít strach, že je udáte, tak to z nich jen pryští.

H. Lukešová 7.11.2014 19:48

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

Tak byl tam incident, kdy šariátská policie zasahovala. A nechte si prosím ty nadávky, to zrovna není ad rem, ale ad hominem...rozčilujete se nad panem Prokopem, ale sama tak činíte.

H. Lukešová 7.11.2014 19:46

Re: Krásnou větu jsem našel:

Multikulti politkorektní levičáci běsnili, redaktoři naši České televize žádali ministra zahraničí, aby vyslovil izraelskému velvyslanci "kategorický protest" nad jednání izraelských vojáků. Že je hanba nefackuje. Zle zde na Neviditelném psu o této tragické protiizraelské mediální blamáži bylo hodně článků. Multikulti proislámská politkorektní levice vždy bude podporovat palestinské teroristy, vždy a za jakýchkoliv okolností, hlavně že v Německu muslimové s levičáky vyřvávají “Allahu akbar – Jude, Jude, feiges Schwein, komm heraus und kämpf allein!”, takové hezké milé multikulturní pohlazení.

S. Netzer 7.11.2014 19:43

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

Netušila jsem, že jste tak blbá.

R. Brzák 7.11.2014 19:36

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

Jestli ten pokrok není v tom, že začínáte chápat, co vlastně píši. Nic z toho, co jsem napsal nyní ani dříve,není v rozporu, naopak je přímo vyvozeno, z jednoduchého "miluj bližního svého jako sebe samého".

Ano, já Vás neodsuzuji - dokážete-li si vybírat, kdo je Vaším bližním. Pro mne to není záležitost osobního výběru- a tak si nevybírám. Ať chcete,nebo ne, jste můj bližní. Když půjdete přes hranice, které Vám jasně ozřejmím, hranice v jednání proti životu, zdraví, majetku, svobodě a lásce, v naší společnosti (nejen v Africe, nejen v Asii) a budete chtít řekněme usmrtit muslima, který se nijak neproviní proti životu, zdraví, majetku, svobodě a lásce, budete jako můj bližní stejně tak stát před vlastním rozhodnutím, zda se o mou obranu zničíte, nebo od svého jednání upustíte. Samozřejmě, chápu, že tak činit nechcete - a jsem tomu rád, neb Vás jakožto svého bližního miluji, jako sebe samého (no, aspoň se snažím...).

L. Křivan 7.11.2014 19:34

Re: Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

Ano, jsou vyjímky, potvrzující pravidlo. Btw, z Lidovek: 

Armáda USA doporučuje oslovovat afroamerické vojáky „negr“  :-))))))

Konvertiti by měli být přinejmenším odsunuti do pouště bez možnosti návratu do Evropy. Nic proti odpadlíkům od islámu. Ti by měli být "odsunuti do Evropy bez možnosti návratu do pouště".

L. Křivan 7.11.2014 19:28

Krásnou větu jsem našel:

"Izrael je podle smluv uzavřených s Organizací pro osvobození

Palestiny v Oslu v roce 1994 povinen zachovávat námořní blokádu Pásma

Gazy a bránit tak pašování zbraní."

Nerozčilovalo se tu nedávno jedno přiblblo nad tím krásným zásahem Israele proti turecké lodi ?

H. Lukešová 7.11.2014 19:26

Pane Křivane, i mnozí "negři", kteří se s islámem setkávají,

mají daleko realističtější pohled na islám, nežli někteří běloši... Zde můžete číst vyjádření krásného, milého, blonďatého chlapce, etnického Evropana, muslima...Chlapec, který obhajuje chalifát...

http://pavlicekmartin.blog.idnes.cz/c/433276/Navrat-kalifatu-II-duvody-pro-a-proti-1-cast.html

Taková "negřice" Ayaan Hirsi Ali, R.Wiliams a další, jsou rozhodně větším přínosem pro naši civilizaci nežli někteří bílí Evropané.

B. Veltrubský 7.11.2014 19:16

No nevím

Asi budu za padoucha, ale 11 km hranic je 11 000 metrů a když to vydělím 1 800,- tunely vyjde mi 6,11 metru s periodou na jeden tunel. Neznám šírku jednotlivého tunelu, ale nemůžu se zbavit dojmu, že jsem považován za ťuňtu (blbce). Nezdá se Vám trochu hloupé ?

H. Lukešová 7.11.2014 19:15

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

A také v Německu působí šariátská policie...

H. Lukešová 7.11.2014 19:14

Dav v Pákistánu zaživa upálil křesťanský pár

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/352579-dav-v-pakistanu-upalil-zaziva-krestansky-par.html

Takové multikulturní obohacení. Vždyť i v Německu působí šariátská policie...

H. Lukešová 7.11.2014 19:10

Re: Vivat

dějin...

H. Lukešová 7.11.2014 19:07

Re: že by?

Tady o výrazivu multikulti politkorektníků

http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/432977/Odjinud-Argumentacni-manual-pro-jednani-s-islamofoby.html

I ten ožrala Zeman je proti nim slušňák...

H. Lukešová 7.11.2014 19:04

Re: že by?

Islám podporují submisivní ženy, silné a sebevědomé nikoliv. Subinky fascinuje síla, agresivita, dominance, evropští chlapi jsou pro submisivní ženské takové měkoty, bačkory.

Tady si pročtěte, jak jednají a mluví multikulti politkorektníci

Tady pohled islám a ženy...

http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/433212/Depese-z-Pekla-Souad-Al-Shammary.html

Nás pan docent Konvička rozumí islámu daleko lépe, nežli celý Orientální ústav, kteří se živí pozitivním líčením islámu.

H. Lukešová 7.11.2014 19:00

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

A myslíte, že názory odporující multikulti politkorektní propagandě sdílí více Němců nežli Vy? U nás v České republice máme organizaci "Islám v ČR nechceme", která má nyní 83,827 sympatizantů, aktivních členů přes 70,000. Facebookové stránky...

https://www.facebook.com/ivcrn

V Německu asi budete sám...

L. Křivan 7.11.2014 18:54

Re: že by?

"  jsou-li to ženské tak skončí v sexuálním otroctví",...   jsou-li to ošklivé ženské, jako rudá baronka, tak skončí s pytlem přes hlavu v záplavě kamenů.  :-))

L. Křivan 7.11.2014 18:51

Re: ad. pan Křivan :Halík řekl: "islám je jen jiná cesta k bohu"

1) Prokousal jsem se tou záplavou slov,  a myslím, že myslíte správným směrem.  Jen tak dál. Je vidět pokrok.

2) "všichni jsme děti boží..." obávám se, že to z nás ještě bratry a sestry nedělá. :-((

3) "..jací jsou mí bližní - ale já si je nevybírám.."   Já si své bližní vybírám.

H. Lukešová 7.11.2014 18:37

Re: Vivat

Paní Netzer, já píši články o levicovém antisionismu, vlastně takové apologetické (obhajobné) články a články z historického pohledu, něco z ději, pročítám knížky, internet, časopisy a novniny. Na to nemusím v Izraeli žít, abych pochopila míru protižidovské nenávisti ze strany levičáků. Někdy se do Izraele podívám, plánuji to, ale v Izraeli je draho a já si peníze také netisknu doma na tiskárně. Jakási Spencer/ová je kráva k pohledání, fanaticky propalestinská. S touto ženskou mě nesrovnávejte, ta je jak ten Volter Stwora, akorát je o dost chytřejší.

H. Lukešová 7.11.2014 18:32

Re: Vivat

Jenže to je nerealistické, protože byste musel vystřílet mnoho mnoho EUpolitiků, podporovatelů palestinských teroristů. A oni by se dobrovolně zastřelit nenechali, i potkan se dobrovolně nenechá zabít, moje kočička, když přišla domů se vrátila s obrovským otokem na krku, jeli jsme s ní k veterináři a ten řekl, že ji pravděpodobně někde pohryzal potkan,uf, jakýto hnus. Tak musela mít operaci a nasadili ji velmi silná antibiotika a takto vztekle koušou i multikulti politkorektníci, koušou ty, kdo dovolí nesouhlasit, někdy je i zavraždí.

S. Netzer 7.11.2014 18:29

Re: Vivat

Kopretino, vy jste stejná znalkyně situace, jako ta z opačné strany spektra, "Spencer /ová".

Ta má ale oproti vám tu výhodu, že tam kdysi pobývala. Vy ale nemáte nic jiného, než váš fanatismus.

J. Urban 7.11.2014 18:24

Re: Vivat

Přesně!

L. Křivan 7.11.2014 18:11

Re: Vivat

Kdo finančně podporuje teroristy je prachobyčejný sprostý terorista a plně zasluhuje kulku. I kdyby byl členem Evropské Komise.

R. Brzák 7.11.2014 17:24

Re: A pak se diví, že na genocidu

Douglas Adams je skvělý spisovatel a jeho sérii jsem četl několikrát. Já se jednoduše necítím dost informovaný, abych o odpovědi na takovouto otázku neměl pochybnosti.