5.12.2023 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

IZRAEL: Lynč ruského Žida

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
bob 3.11.2007 8:47

Re: Re: Izrael to popřel.

celá vaše debata nemá smysl, nebot vycházíte jen z hodnocení současných událosí a postojů bez nahlédnutí k historickým událostem.tím myslím tisíce let dozadu.talmud, následné šulchan aruch apod. svaté knihy židů , to jsou zákoníky určující denní chování a myslení vyvolených.k naší škodě. přečtěte a zamyslete se. potom debatujte.

thx 4.10.2007 23:18

Re: Rasismus z Prahy

No ty jsi dobrý debil

A. 3.10.2007 21:20

Re: Re: Nějak mi uniká

Také máte problémy se čtením? Nebo jen pochopením napsaného? Já jsem někde zdůvodňoval jakýkoli lynč? Můžete mi ukázat kdy a kde? Pořád se jen snažím dostat odpověď na prostou otázku, proč se má mluvit jen o obětech z řad Židů a současně zamlčovat desetinásobný počet obětí, na nichž se Židé významou měrou podíleli.

Až přestanete mluvit o chudácích Židech, kterým ubližují nežidé, přestanu mluvit o zvěrstvech, kterých se dopustili Židé. Myslím, že gauneři jsou na obou stranách a tohle přehazování viny nic neřeší. A to nemluvím jako pozorovatel - teoretik ale jako člověk, kterému zcela konkrétní židé vymordovali více než polovinu rodiny. Konkrétně mého otce poslal na šibenici major Gončaruk, jeho původní jméno neznám, v roce 1945 komandant města Humpolec. A to jen proto, aby se zmocnil otcovy cenné sbírky obrazů.

A. 3.10.2007 21:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Pořád to ale není víc než 10% počtu obětí mezi Rusy, Ukrajinci, Bělorusy a dalšími. Takže 6 mega obětí je důležitých, zatím co 60 mega jiných obětí nestojí za řeč? Zvláštní logika!

čtenář 3.10.2007 20:22

Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Mně 6 milionů obětí jenom z posledního óbepogromu jako málo nepřipadá. Ještě, že nejsou spočítány obětí všech pogromů. To by bylo číslo !

Kurt 3.10.2007 11:47

Re: Nějak mi uniká

To A: Vážený,  zdůvodnit lynč dvou mladých bezbranných chlapců hnusným jednáním bolševických fanatiků je demagogie. Možná, byste měl vyhledat pomoc psychiatra, jste nemocný.

V Cesku jsem takove blbce nepo 3.10.2007 7:57

Re: Re: Re: Re: Nějak mi uniká

ten ctenar je obycejny vul

A 2.10.2007 21:22

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nějak mi uniká

Proč by měl Sojuz svéprávným lidem zajišťovat nějaké volby? Poradci NKVD sem přišli až v důsledku voleb roku 1946, kdy si je sem pozval komunistický ministr vnitra. Nepleťte si příčiny a následky.

A 2.10.2007 21:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Nechci být puntičkář ale Chruščov nebyl Rus anobrž Ukrajinec.:-)

A 2.10.2007 21:12

Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Nevím o tom, že bych stavěl jedny oběti proti druhým. Jen mi vadí, když se stále vystavují jen ty menší oběti na straně jedné a programově zamlčují mnohonásobně větší oběti na straně druhé.  K nápravě je nezbytné přiznání minulosti, její pochopení, poučení se a vzájemné odpuštění. Deformací historie a vědomým lhaním to ale nejde.

kopretina 2.10.2007 16:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

:-)

čtenář 2.10.2007 16:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Tůdle !  Jsem.  :-)  Kovanej.

kopretina 2.10.2007 15:05

Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Čtenář není Žid.

kopretina 2.10.2007 15:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Za celé dějiny si toho vytrpěli nejvíce Židé.

K bolševikům se nepřidávali jen Židé, ale bohužel i my Češi, kteří jsme si komunisty roku 1946 zvolili, Slováci, Rusové (vždyť Chrusčov i Brežněv byli Rusové...). Odpovím Vám na otázku, vražda jakéhokoliv člověka, ať již Čecha, Žida, Rusa, Ukrajince je zločin. A nedělila bych lidi na Židy a Nežidy, ale na zlé a dobré lidi. V každém národě byli a jsou zločinci.

A. 2.10.2007 14:43

Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Konečně jasná odpověď! Pak se ale nedivte, že vás lidé nemají rádi.

A. 2.10.2007 14:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Nevšiml jsem si, že bych někdy někde schvaloval zabíjení Židů. Není pravda, že si Židé vytrpěli víc než jiné národy. Už proto že Rusů bylo v lágrech zamordováno zhruba 10x víc než Židů.

A pořád čekám odpověď na prostou otázku, položenou v úvodu:Nějak mi uniká, proč je tak špatné, když arabská lůza zabije jednoho nebo několik Židů ale současně je v nejlepším pořádku, když vzdělaní a kultivovaní Židé vyvraždí desítky milionů Rusů, ukrajinců, Kozáků a dalších národů. Nebo má život Žida, co příslušníka vyvoleného národa, větší hodnotu než životy ostatních lidí?

Co s tím mají společného BL nebo jakýkoli institut? Statistická čísla a údaje, potvrzující to co jsem napsal lze najív ve stovkách nezávislých zdrojů. Ale prosil bych srozumitelnou a jasnou odpověď na jednoduchou otázku. Ano nebo ne. Co nadto jest, od ďábla jest.

wednesday 2.10.2007 12:57

Re: Re: Re: k dokreslení:

Ano má. Než ten Váš zcela určitě...

chetgar 2.10.2007 11:03

drsná story

s tím dalším nevím - "vjet náhodou do palestinského města" a zrovna do Džanínu :o) každopádně měl štěstí, že narazil na dobrého policajta

kopretina 2.10.2007 9:36

Re: Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

"Britské listy" ani "národně vzdělávací institut_" nejsou seriózní zdroje. Proto cítíte takovou nenávist k Židům. Vždyť od roku 1880-1926 kvůli antisemitismu a pogromům (nejkrvavější v Kišiněvě, při kterém bylo zabito několik set Židů) emigrovalo přes 2 000 000 Židů do USA a další tisíce do Svaté země, Británie a Francie.A nacisté vymlátili 6 000 000 Židů, 2/3 evropské židovské populace. To tolik žízníte po židovské krvi. Já si myslím, že si toho Židé vytrpěli jako nikdo jiný.Žádný jiný národ netrpěl tolik jako národ židovský. A Vy tady schvalujete zabíjení Židů.

čtenář 2.10.2007 7:49

Re: Re: Re: k dokreslení:

Rád ti odpovím bambulusi.

Protože to je špatné za všech okolnostá a obzvlášť za okolností, které to provázely a mají velikou vypovídací hodnotu. Chtě nechtě se pak znovu vrací vzpomínka na těch 6 mil. zavražděných Židů v v časovém rozsahu menším, než malém. Od toho se okamžitě odrazí vědomí o 2000 let v diaspoře a všemožných pogromech na všech koncích světa.

A taky hned mnoho lidí naštve, když se pokoušíš jedny oběti stavět proti druhým obětem a s klidem vypichuješ z celé té násilnické bandy bolševiků jenom některé. A to jenom proto, že jsi antisemi.

F. Adamec 2.10.2007 7:08

Rasismus z Prahy

Rasismus z hraduKlaus, puvodem Pruzinsky z Halice, Komarkuv komunisticky prognostik, podespal komunisticke zlocinecke a rasisticke zakony. Jeho nacionalisti, bolshevici, rasisti a vyznavaci kultu nasili mohou ziskavat osobni udaje nasilim:

a) snimat daktyloskopicke otisky, b) zjistovat telesne znaky, c) provadet mereni tela,

d) porizovat obrazove, zvukove a obdobne zaznamy, nebo e) odebirat biologicke vzorky umoznujici ziskani informaci o genetickem vybaveni.

Frantisek BUBLAN, exministr vnitra  - Staci, kdyz jeden policista ho pridrzi a druhy provede tento ukon. To neni zadne velke nasili. 29. cervna 2007 Policie CR informovala o dokonceni odberu 15 000 biologickych stop. Jsou veznice v czesku plne tech nejtezsich zlocincu? Policie CR odebira DNA bez obvineni, nasilim a kopanci do ledvin, cloveku na zemi s pouty na rukou za zady. Je to moje osobni zkusenost z horkeho leta 2007.

Rasisti, zejmena nacionalisti, socialisti a bolshevici zneuzivaji genocidu a uzbrojuji sve ekonomiky. Kradou cizi pudu energeticke a prirodni zdroje lidem, kteri se nepovazuji za nadrazenou a militantni rasu/narod. Nacionalisti, socialisti a komunisti si casto vymenuji sve stranicke prukazy a identity, osobni udaje jinych osob, stranicke milenky stridaji za sve manzelky. Tvrdi, ze IQ jejich deti je vysoke, zneuzivaji mlade i starsi lidi k otrocke praci za minimalni mzdu, okradaji, znasilnuji a zabijeji bezence, snizuji porodnost, zvysuji potraty a zadluzeni rodin s detmi v regionech. www.adamec.cz

F. Adamec 2.10.2007 1:40

Kralovství České, rasisti a bolshevici analyzují DNA

Klaus, puvodem Pruzinsky z Halice, Komarkuv komunisticky prognostik a jeho bolshevici a rasisti mohou ziskat osobni udaje nasilim.

a) snimat daktyloskopicke otisky, b) zjistovat telesne znaky, c) provadet mereni tela,

d) porizovat obrazove, zvukove a obdobne zaznamy, nebo e) odebirat biologicke vzorky umoznujici ziskani informaci o genetickem vybaveni. Frantisek BUBLAN, exministr vnitra  - Staci, kdyz jeden policista ho pridrzi a druhy provede tento ukon. To neni zadne velke nasili. 29. cervna 2007 Policie ČR informovala o dokončení odběru 15 000 biologických stop. Jsou veznice v ČR plne tech nejtezsich zlocincu? Policie CR odebira DNA bez obvineni, nasilim a kopanci do ledvin, cloveku na zemi s pouty na rukou za zady. Je to moje osobni zkusenost z léta 2007. Mam rad lidi, svetle a tmavsi pleti, umi se bavit, zpivat a tancovat, nekradou vice nez komunisti. Nemam rad rasisty, zejmena socialisty a bolsheviky, monitory cistokrevnych semitu a antisemitu, zlodeje bolsheviky a zabijaky komunisty, co se stale vymlouvaji na holokaust a uzbrojuji sve ekonomiky. Bolshevici semiti dosud okradaji a vrazdi verici semity, kradou cizi pudu a prirodni zdroje lidem, kteri se nepovazuji za nejakou nadrazenou nebo militantni rasu. Bolshevici a socialisti si casto vymenuji sve stranicke prukazy a identity, osobni udaje jinych osob, stranicke milenky stridaji za sve manzelky. Tvrdi, ze IQ jejich deti je vysoke.

 

www.adamec.cz

F. Adamec 2.10.2007 0:44

Může být vyvolený žid rasista, sadista a tunelář?

Ústavní zločinec, schvalovat komunistické totalitní zákony a kandidovat na prezitenta ČR?

F. Adamec 2.10.2007 0:33

Může žid věřit ve vítězství marxismu a komunismu?

Nadřazovat se nad jiné lidi, ozborovat děti, národy a státy, provozovat lichvu, používat beztresně jaderné zbraně a zabíjet lidi, přivlasťnovat si přírodní zákony a zdroje...?

A 2.10.2007 0:12

Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Jasně. Mně osobně je sympatičtější, když zloděje odsoudí a zavřou než když se celá vláda klepe strachy aby se ti naši Kožení a další uprchlíci nedejbože nevrátili. To by prasklo věcí!

A 2.10.2007 0:09

Re: Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Jo a k doplnění všeobecného rozhledu vřele doporučuji článek v BL: http://www.blisty.cz/2007/10/1/art36456.html;-)

A 2.10.2007 0:05

Re: Re: Re: Re: k dokreslení:

Děkuji za opravdu věcné argumenty. Jen msím skromně pootknout, že národně vzdělávací institut opravdu není můj:-). Ostatně publikuje jen dokumenty převzaté nebo přeložené odjinud. Ale na mou konkrétní otázku pořád žádná odpověď? Tak se někdo zkuste pochlapit!

PetrH 1.10.2007 23:50

Re: Re: Re: k dokreslení:

Tohle je taky blábol. Ten váš "národně vzdělávací institut" je pitomá žumpa. Prolhaná k tomu.(Y)

A 1.10.2007 23:42

Re: Re: k dokreslení:

Hezky to zakecáváte;-) Nicméně mi pořád ještě nikdo nedokázal odpovědět na otázku položenou v úvodu, srabi:

Nějak mi uniká, proč je tak špatné, když arabská lůza zabije jednoho nebo několik Židů ale současně je v nejlepším pořádku, když vzdělaní a kultivovaní Židé vyvraždí desítky milionů Rusů, ukrajinců, Kozáků a dalších národů. Nebo má život Žida, co příslušníka vyvoleného národa, větší hodnotu než životy ostatních lidí?

pbla4024 1.10.2007 23:42

Re: Re: Re: k dokreslení:

A tomu se říká "právní stát".