28.9.2023 | Den české státnosti


Diskuse k článku

IZRAEL: Kdo skutečně praktikuje apartheid?

V současnosti Izrael nečelí pouze násilnému krvavému palestinskému terorismu, ale také nepřátelské desinformační kampani různých krajně levicových nevládních organizací, řady mainstreamových médií, OSN a některých politiků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Koenig 26.6.2023 17:00

Agresivnější proizraelsky canc jsem dlouho nečetl. Pardon ale obviňovat AI z antisemitismu je víc než absurdní,tady se jasně a opět ukazuje že jakákoliv kritika Izraele je označována za antisemitismus.Už to ani není vtipné. Taktéž mě zaujalo tvrzení že to co AI zveřejnilo nikomu nepomůže.Nechapu proč by mělo,oni nejsou politici ale pozorovatelé. A konstatování že židovský stát je jen jeden? To by jich jako mělo být víc? Upřímně Izrael z mého pohledu nemá právo na existenci.Po staletí na území Palestiny Židé a Arabove spolu koexistovali víceméně v míru až vznik Izraele způsobil tohle šílenství.Bylo to naprosto zbytečné.Nemluve o tom že nechápu proč by Židé měli mít svůj vlastní stát.Kvuli tomu že jsou menšina?Nebo snad proto že to bylo kdysi jejich území? V tom případě, když použiji hodně nadnesené přirovnání, můžou přijít na České území potomci keltského kmene bojů a nárokovat si Moravu.A pokud jde o utlačovanou menšinu, Romové taky nemají vlastní stát,a takhle bych mohl pokračovat. Ať tak či onak vznik Izraele byla velká chyba a následky na blízkém východě všichni pociťují dodnes. Btw pokud by mě chtěl někdo tradičně nařknout z antisemitismu,nejsem antisemita,naopak, navíc jsem po otci poloviční Žid

L. Novák 7.6.2023 12:30

Tohle je sice mimo téma článku, ale vás by to mohlo zajímat. Přišel jsem na ten film náhodou, byla o něm zmínka, že se jedná o soudní proces:

Hrací skříňka - Music Box (1989) https://www.csfd.cz/film/1740-hraci-skrinka/

Na fastshare.cz je slušná kopie v orig. znění (USA) s kvalitními českými titulky (4,7 GB), na Uloz.to a Webshare je i kvalitnější obraz s českým dabingem 8,1 GB.

;-)

H. Lukešová 7.6.2023 12:48

Díky. Hodnocení má film výborný, což o to... Ovšem 4,1 GB či 8,1 GB se bude stahovat hodně dlouho, ale film si stáhnu a zhlédnu, nu což, smazat ho později můžu vždy... :-)

O holocaustu a nacistických válečných zločinech jsem viděla spousty dokumentů z Primy Zoom a ČT2, nedělají mi moc dobře, ovšem byla to hrozná historie, a je nutné ji znát a nikdy nezapomenout.

H. Lukešová 7.6.2023 13:06

-výborné-

L. Novák 7.6.2023 17:34

Najdete i pod 1 GB, ale já si raději stáhnu ty nekvalitnější.

A. Dudík 7.6.2023 3:55

DOBŘE NAPSÁNO !!!!R^

H. Kotaz 7.6.2023 5:59

R^