Sobota 8. listopadu 2025, svátek má Bohumír
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

INDIE: Některé podivnosti indické

Maharádža z Gwalioru měl zejména záliby technického zaměření. Například jeho elektrický vláček rozvážel hodovníkům brandy kolem stolu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

FH

F. Houžňák

13. 3. 2018 20:34
Klempýři, to je pěkný, něco jako

upýři. To si musím zapamatovat.

0 0
možnosti
AA

A. Alda

13. 3. 2018 14:41
On těm Indům prostě ještě nikdo dostatečně nevysvětlil,

že my jimi v zásadě pohrdáme všemi bez ohledu na kastu. V Česko-Slovensku, Polsku a Maďarsku nemůže být žádný Ind společensky úspěšný. Leda tak mezi Cikány či Romy, jak se jim dnes říká. A tisíckrát si můžeme říkat, že nejsme rasisti - jsme! Ani velmi bohatý a doma sevevíce uznávaný brahmín není u nás více než cikánský gajda.

0 0
možnosti
JF

13. 3. 2018 15:59
Re: On těm Indům prostě ještě nikdo dostatečně nevysvětlil,

To se tedy nepovedlo.. Znáte alespoň v náznaku historii Indie - jejich kulturu a civilizaci a významné filozofy ?

0 0
možnosti
JT

J. Tachovský

13. 3. 2018 10:10
Ten posledni odstavec nechapu

Nevidim duvod, proc by se do sebe nemohli zamilovat lide, ktere seznami jejich rodice. V cem se to lisi od toho vyhlednout si divku na diskotece nebo na spolecnem setkani 2 rodin.

0 0
možnosti
OU

13. 3. 2018 11:07
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
JF

13. 3. 2018 6:32
Velmi zajímavý příspěvek o nám málo známé

Velmi zajímavý příspěvek o nám málo známé obrovské zemi Indii - je to země budoucnosti.. Díky.

0 0
možnosti
PL

13. 3. 2018 14:24
Re: Velmi zajímavý příspěvek o nám málo známé

Ano, dík.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz