17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 7.6.2010 3:43

Nejhezčí góly jsou ty, které si dá soupeř sám.

Slyšel jste někdy o překládce na rejdě? Co ? Ne? Vždy si rozmyslete, než někomu řeknete vůl. To musí sedět, víme? Protože pak můžete být  hezky za pitomce.To zaprvé, za druhé, když to tedy byla PR pro Palestince, protože  podle Vás něměli kde přistát a dodat tak "kontraband" Hamásu, takže se ptám, stálo to za to, ta akce? V případě že byste měl pravdu, na vteřinu to připustím, byl takový zásah za tu cenu přijatelný? Nebylo napácháno více škody, než užitku ?  Podpořené ještě nepřijatelným chováním Izraele k novinářům ? Mám takový dojem, že co Izrael přijal  několik vln  skupin ruských židů po 85 roce, jde to s Izraelskou politikou postupně do kopru. Ale to je můj dojem, soudím tak podle znalosti chování Povolžských němců v Německu. Naštěstí jich je maličko, v porovnání s přistěhovalectvím do  Izraele . Asi máte  hezky "zaděláno". Jisté bolševické tendence se dají vypozorovat, viz chování k novinářům. Nakonec, Golda s Mošem byli komouši par exelanc, naštěstí je sami koumouši zahnali do kouta a oni z  větší části prozřeli. Jinak to dnes mohlo být obráceně, levicový Izrael a pravicoví Palestinci. To jsou věci, co ?

S. Prosek 7.6.2010 4:14

mistre Johne a kde je ta rejda, ze jsem tak smelej :o))

Clovece proberte se, tyhle pitomosti vam nezbasti uz ani Culik :o)))

Cim vic pisete tim vice se reflektujete jako vul.

Nezpomente si roztahnout tepisek a na vyvolavani muzeina smer Mekka NE Starbucks, tam je moka vy agitatore :o))

R. John 7.6.2010 10:48

Něco konkretního k tematu by nebylo ?

Asi ne, když když píšete kraviny o "tepisku".

H. Lukešová 7.6.2010 9:50

Re: Co mají Izraelci dělat,

když dav zdivočelých teroristických bestií na ne zaútočili. Mají se podle Vás nechat Izraelci zabít? A chování k novinářům? Když novináři podporují teroristy, tak se nemají čemu divit. Nacističtí novináři byli také oběšeni. Mrzí mě, že čeští novináři podporují teroristickou lůzu.

R. John 7.6.2010 11:10

Re: Co mají Izraelci dělat,

Jak to víte , že podporují palestince ? Ale hned byste je věšela jako nácky. Jste normální? Víte kolik novinářů přijde o život, když chtějí informovat z obou stran konfliktu ? A vy byste je hned věšela.A odkud Vy máte informace ? To jezdíte po světě a koukáte se vlastníma očima ? Nechte toho blbého  žvatlání.  

H. Lukešová 7.6.2010 11:25

Re: Co mají Izraelci dělat,

Ne, NIKOHO nechci věšet, ale znám informace z nezaujatých zdrojů, tak. např. Neviditelný pes, lidovky píší celkem objektivně, na rozdíl od MfD. Vemte si příklady. Příklad tzv. Janinského masakru, média pod vlivem palestinské propagandy líčila, že Izrael zavraždil 500 palestinců, na konec se ukázalo, že mrtvých bylo 49 a jen 7 civilistů. Za druhé příklad Tuvieho Grosnama, média líčila, že zbitý Tuvie byl Palestinec zbitý izraelskou armádou a ukázalo se, že se jednalo i amerického židovského chlapce zbitého fanatickým davem palestinských arabů. A za dlaší příklad palestinského chlapce Mohamada Al Doura, kterého měli zabít Izraelci a ukázalo se, že ho omylem zastřelili vlastní lidé. Proč média tak lžou? Já dokáži prohlédnout mediální clonu a najít si skutečné nezaujaté zprávy.

S. Netzer 7.6.2010 6:13

Re: Hergot, co je to za kecy.

Co to jsou za kecy?

Kdybyste četl israelské noviny, tak byste to věděl, příteli Palestiny.

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=36575&p=1&rid=2

S. Prosek 7.6.2010 6:35

Re: Hergot, co je to za kecy.

to mate zbytecny, mistr Johan to ma primo od zdroje ze do toho zamotal i "povolzsky nemce" .... divim se ze nezacal "chazarama" :o))) Stacil pohled na ty mamlase co skandovali v Praze protiizraelsky hesla a litali tam s nejakym pyzamem na hlave asi jako neboztik Arafat, jehoz manzelce nebylo dost 100 tisic USD na mesic pro pobyt v Parizi :o)))

Tahle parta nositelu spravedliveho islamu po Evrope by mela byt odsunuta okamzite do Jemenu atd aby poznali co to je Islam .... bulici!

R. John 7.6.2010 11:24

No, nepochopil jste,ale není divu, při Vašem stupni intelektu.

Já se s Arafatem neobjímal, jako někdo. A je také zajímavé, že o Arafatově rodině se nepsalo do té doby, než šel Arafat na věčnost. Do té doby ani čárečka. Jinak bych Vám mohl ukázat, jak se chovají Povolžtí němci, viděl byste co je to zač. I v druhé generaci, rozené již v německu. A něco takového máte v Izraeli , hezkých pár set tisíc,  ne ?

R. John 7.6.2010 11:13

Re: Hergot, co je to za kecy.

Jsem smutný, fakt, proboha popřemýšlejte.

S. Netzer 7.6.2010 12:56

Re: Hergot, co je to za kecy.

Pane Johne, pokud věříte v lidskou dobrotu a idealistické pohnutky organizátorů "humanitární" pomoci strádajícím obyvatelům Hamastánu, tak jste buďto trestuhodně naivní, anebo tragicky neinformovaný. O povaze turecké "humanitární" organizace IHH a o užitečných idiotech z Free Gaza movement existuje nespočet informací, takže není co řešit.

O oprávněnosti israelského zásahu rovněž, ale pokud se spoléháte na informace těch krakášků z České televize, tak Vám skutečně nezbývá nic jiného, než tento zásah odsoudit a nazvat ho pirátstvím. Nechci být jedovatá, ale oprávnění k vedení rekreačního plavidla ve vnitrozemských vodních cestách a s ním spojené úspěšně absolvované zkoušky nejsou kvalifikací pro právní pousouzení tohoto zásahu. Je to totiž právnická rovnice s mnoha neznámými.

R. John 7.6.2010 14:10

Re: Hergot, co je to za kecy.

Klidně jedovatá buďte,mě to nevadí, za 40 let jsem si zvykl na nejednu nadávku či zlomyslnost, jen to od určitých lidí , jako Vy  mrzí .Jen dodám , že nejen k vnitrozemské plavbě,ale to je jedno. Kdybych přistoupil na Vaši argumentaci, nemohl bych se vyjadřovat k ničemu, musel bych být jak tupec stáda, co bučí vděk, když dostane silážní meny. Z toho jsem ale vyrostl , nejpozději v patnácti letech. Na moji osobu se vykašlete, argumentujte k problému, snad se někam diskuzí  pohneme, nebo ne ?  Dnes již nebudu mít tolik času,ale máte na mne mejla, tak to můžeme probrat, mám se co držet, abych některé věci tady nenapsal. A nebo vůbec nejlepší bude , pokud máte zájem, spojit se přes Skype,Jirka má adresu,tak není problém, naopak, přeci jen, jsem lopata a nepíši jak sekretářka deseti prsty. bylo by to pro mne pohodlnější. Nebo to necháme na později a proberem to od "Adama". Ještě jednu poznámku, právo není rovnice o mnoha neznámých, právo je jednou dané,ale dá se různě kroutit, přesně tak, jak se nám to tady nelíbí, když je to tak  praktikováno, rozum zůstává stát , vztek vzrustá, srdce pláče , ale "odborníci" se smějí a říkají, to je "právo" ,tak co chcete. Takové jste měla na mysly v tomto případě? Čekat na vyjádření překrucovačů ? Trošičku málo , zase rozum dostává na frak.

S. Netzer 7.6.2010 15:21

Re: Hergot, co je to za kecy.

Ráda.

S. Netzer 7.6.2010 6:30

Re: Hergot, co je to za kecy.

http://www.jpost.com/Israel/Article.aspx?id=177445

T. Kočí 7.6.2010 6:38

Re: Hergot, co je to za kecy.

Závěr diskuze?R.John je opravdu Vůl.

V. Kain 7.6.2010 9:06

Re: Hergot, co je to za kecy.

Je vidět,že pán je odborník na slovo vzatý.Jsem přesvědčen,že byste smrděl ještě 14 dní po incidentu kdybyste tam byl, jak byste byl podělaný.Ty vaše rozbory se nedají číst.Je to krásné počtení jak ten voják sundal šest těch primitivních kousků.Stačí si vzpomenout na 11.září jak se tato muslimská pakáž po celém světě radovala když šly dolů dvojčata a tisíce lidí umíralo v nepředstavitelných podmínkách.Jak to tak vidím,tak střet s muslimy je nevyhnutelný.

R. John 7.6.2010 11:34

Re: Hergot, co je to za kecy.

Tak to nečtěte, stejně nic neřeknete k tématu, jen  čtěte si pana Stejskala,  v  tomto jeho případě "Šolochova" Izraele. I propaganda se musí umět , né si odporovat pomalu v každé větě.

H. Lukešová 7.6.2010 9:54

Re: Pane Johne

tvrdíte, že jste přítel Izraele, ale nepíše tak. Izraelci zakročili jen proti teroristické lůze. Teroristická lůza řvala: "Židé vraťte se do Osvětimi a do pecí". Nechápu, proč se takových lidí zastáváte. Faktem je, že izraelští vojáci byli přepadeni a jen se bránili. Vy byste se pane Johne nechal zabít? Já rozhodně ne.

R. John 7.6.2010 11:40

Re: Pane Johne

Aha, tak to mě ušlo, díky Vám to již vím, v mezinárodních vodách palestinci a jejich novinářští noschledi podnikli výsadek z Tureckých lodí na vrtulníky Izraele a ti se jen bránili.Ale bdělé oko spravedlnosti zasáhlo a agresor dostal co zasloužil.  Dík, to jsem fakt nevěděl.