30.11.2023 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

HOMOFOBIE 2013: Zpráva o stavu světa

Opět se blíží Mezinárodní den proti homofobii, datum, které se stále více etabluje v řadě států. Jedná se o připomínku politicky kontroverzní. Na jedné straně správně zdůrazňuje, že homosexuálové jsou v řadě států pronásledováni (v sedmi zemích se udílí za homosexualitu dokonce trest smrti).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 10.5.2013 12:59

Užiteční idioti

Homosexuální aktivisté jsou jenom "užitečnými idioty", kteří mají přispět k destrukci (křesťanského) demokratického kapitalismu. Mohou si být jisti, že budou spolu se slušnými homosexuály nemilosrdně obětováni sílícím spojencům muslimským (těch nebude jenom 5%). Kdybych byl homosexuál, tajil bych to víc než za totality.

V. Ondys 8.5.2013 14:16

Re: :)))))))) Vždycky mne nesmírně pobaví jejich tolerance

:))))))))) Pak se ale nabízí otázka, jestli všichni nejpříkladnější levičáci se nestydí přiznat svou skutečnou sexuální orientaci a nebuzerují nás s tak neuvěřitelnou přehnaností kvůli nedokonalosti jenom ze své nemužné zbabělosti?

L. David 8.5.2013 13:27

Heterosexuálové všech zemí spojte se

pro záchranu života ne Zemi, než nám ji uchvátí perverzní buzeranti a lesbičky.

M. Kosejk 8.5.2013 10:52

Re: :)))))))) Vždycky mne nesmírně pobaví jejich tolerance

No, ženským je dnes zase vnucován ideál čistotného nervově labilního ženo-chlapa, co se vyžívá ve věšení prádla a přebalování děcek... Prostě je jim vnucován jako ideál typ chlapa, kterého si v reálu žádná ženská stejně neváží. :))

V. Ondys 8.5.2013 10:44

Re: :)))))))) Vždycky mne nesmírně pobaví jejich tolerance

:))))))))))) Nám to přece musí být jasný, pane Kosejku, taky jim nikdy ve svý nedokonalosti nevnucujeme :))))))) kozatý muský s nádherně klenutejma bokama do postele!

M. Kosejk 8.5.2013 10:15

Re: :)))))))) Vždycky mne nesmírně pobaví jejich tolerance

Tak tohle je možná trefa do černého. Zrovna včera v hospodě jsme řešili módní ideál dnešní ženské krásy. A když se 99% chlapů (různého věku, vzdělání i sociální třídy) shodne, že to, co vídáváme na obálkách módních časáků, nás moc nerajcuje, je vidět, že něco nehraje.

A nedávno vyšla zajímavá data o sledování pornostránek  - jasná a tvrdá data o tom, co chlapi skutečně preferují -  a anorektické vyzábliny to rozhodně nejsou. :))

L. Křivan 8.5.2013 10:04

Pronásledování úchylek (odchylek)

je přírodní zákon.  U mnoha druhů zvířat jsou například albíni nebo jedinci s vrozenou vadou  zabíjeni.  Lidi nejsou zvířata, ale přesto se tak některé druhy lidí chovají.  Až Evropu převezme islám, skončí homosexuálové jako v Teheránu. S oprátkou na krku.

L. Křivan 8.5.2013 9:46

Homosexualita je genetický defekt.

Potrefený za něj nemůže. Může ale za pitomé vystavování na obdiv, za požádování nepřirozených práv, která mu příroda tímto defektem upřela.

Eduard Cupák byl taky homosexual, nevystavoval tento defekt na obdiv, ale žil svůj život v naprostém soukromí.  Měl jako skvělý herec můj obdiv. Buzzny z loveparade mají moje opovržení.

V. Ondys 8.5.2013 9:44

:)))))))) Vždycky mne nesmírně pobaví jejich tolerance

s jakou módní návrháři potrefení jejich sexuální orientací ze své :)))))) moci vnucují normálním mužům vyzáblé hrůzy (s ňadry i boky jako symboly plodnosti zapomenutými v šatně), které nestydatě připomínají zženštilé puberťáky, jako společensky příkladnou oslavu :)))))))))) ženské krásy. To bychom se asi jako odporně normální ve své :))))) nedokonalosti ještě dočkali buzerace, kdyby všechno podobně vzali do ruky.

M. Kosejk 8.5.2013 9:44

Re: Pokud mají buzny svůj den

Ale to, co jste s panem Schwarzem napsali, přece nepopírá ani větu z mého příspěvku. Dnešní oficiální euroamerický přístup k homosexualitě je jedna věc.Dějiny perzekuce homosexuality jsou zase druhou věcí. A třetí věc je, že když se hovoří o perzekuci homosexuality v minulém čase, tak to platí maximálně pro Evropu, USA a jen pár dalších států světa. Např. v muslimském světě perzekuce homosexuálů probíhají pořád (a drsněji než v euroamerickém světě minulosti). Je to MEZINÁRODNÍ den boje proti homofóbii - tak prosím, nepaušalizovat naši evropskou zkušenost na celý svět, a nezapomínat na oběti těchto perzekucí (minulých i dnešních ve světě).

P. Lenc 8.5.2013 9:17

Re: Pokud mají buzny svůj den

Pane Kosejku, máte pravdu, svět není černobílý.Patřil jsem k těm, kteří před mnoha léty homosexuály vždy obhajoval.A miním v tom pokračovat i nadále.Je tu bohužel jisté ALE.V okamžiku, kdy homosexuálové dosáhli vě většině civilizovaných zemí uznání, začaly jejich požadavky narůstat, často militantním způsobem.A to je naprosto konraproduktivní a společnost začíná být často znovu netolerantní.To, co se dělo ve Francii je pouhá špička ledovce a mám obavu, že to je jen začátek.

J. Schwarz 8.5.2013 9:11

Re: Pokud mají buzny svůj den

Ano, v minulosti, to nikdo nepopírá, ale dnešní adorace "LGBT scény" je idiotská. Dnes nikdo homosexuály neponižuje ale nemůžete taky nikoho nutit, aby se nad nimi rozplýval a rozněžńoval. Vždyť si mohou všechno zařídit právně i bez manželství. Dědictví - napíší závěť ve prospěch partnera, info v případě nemoci - plnou moc, stejně i se společným vlastnictvím bytu. Vždyť dnes i spousta heterosexuálních partnerů raději neuzavírá manželství, když se mohou tvářit jako svobodná matka a její "známý" - neboť stát to tak finančně honoruje. jeví se mi to opravdu jako plánovitá snaha pokrokářů všech barev tradiční instituci rodiny zničit jednak finančním zvýhodňováním nezávazných partnerských vztahů, jednak kladením na roveň rodiny různých jiných svazků / nakonec třeba skončíme i u toho, že manželstvím budeme nazývat i soužití s ovcí /. Potom  se dá čekat, že nikdo normální už nebude chtít být za manžele považován a dobrovolně zvolí pro svůj svazek jiný název. Že by to byl účel "LGBT agendy"?

M. Kosejk 8.5.2013 9:01

Re: Pokud mají buzny svůj den

Vážený pane, svět není černobílý. A má smysl si připomínat osudy takových lidí, jako byl třeba Alan Turing, který měl zásadní podíl na porážce nacismu - a stejně skončil jako ponížený vykastrovaný homosexuál.

A mimochodem - také mám pocit, že dnes je homosexualita až glorifikována, ale to nic moc nemění na tom, že v minulosti byla perzekuována poměrně drsně.

H. Grúbr 8.5.2013 7:05

Pokud mají buzny svůj den

mohou ho mít také nekrofilové, pedofilové, zoofilové a další filové, stejně jako slepci (ti ho už asi mají), monoplegici, biplegici, kvadroplegici a paraplegici, jakož i ti co mají chřipku, svrab a neštovice.

Z. Kulhánková 8.5.2013 6:28

Plnohodnotná forma manželství

je manželství, z kterého se rodí děti. A to homosexuálové mít nemůžou, ani kdyby si to stokrát uzákonili a upochodovali se.

P. Sulc 8.5.2013 2:18

Myslim, ze nasilnosti na hemosexualech

jsou, alespon v zapadnich zemich , reakce na jejich odpornych ''''pruvodech hrdosti'''' I to slovo hrdost je zde velice zneuzito, hrdy mohu byt jen na neco positivniho, co vzniklo mym vlastnim usilim, nikoliv perverse, za kterou nemohu a se kterou jsem se narodil. Pretoze politici deklaruji homosexualitu jako normalni sex, vetsina lidi vi, ze to je defekt, jako je defekt hrbatost, hluchota ci barvoslepost. Vrtsina lidi je ochotna tuto perversi tolerovat, pokud se nebude zduraznovat, nejakym chlubenim. Nicmene homosexualove nam chteji vnutit, ze tato perversita je zcela rovnocena sexualni normalnosti a za homosexualni ''''rodina'''' je zcela rovnocena te rodine normalni..  A to je hlavni duvod, proc dosti lidi se stavi k homosexualum az i krajne negativne, tak, ze je nekdy zmlati ci i zamorduji jako nejakou skodnou. Ona ta snaha o nejaka ta ''''zvlastni prava'''' nevede k pozadovanemu cili. Nazor lidi bylo videt v posledni dobe ve Francii, pro ne perverse zustava perversi, at uz si politici rikaji co chteji.