19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

HOLANDSKO: Limity tolerance

N., jehož jméno zde nemohu uvést, je už starý pán, konkrétně ročník 1937. Narodil se v československé židovské komunitě právě v okamžiku, kdy časy kolem temněly. Holocaust přežil, následný stalinismus přežil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 25.3.2017 13:15

Re: Prokope, uvažujete chybně

Inu, i to je možné. Ale nepravděpodobné. Od EU nelze v tomto punktu čekat nic rozumného, ale spíš nějakou zhovadilost. Pitrysové si to v bruseli odhlasují a nám to dají rozkazem, neplnění se trestá. Našich necelých 2,8 europoslanců je nám tam ku hownu; slouží jen jako stafáž "demokracie" eurodemokracie. Nebylo by to poprvé.

A existuje pojem salámová metoda. Jak jezinky, jen prstíček - 400 imigrantů - nikdo nevznesl požadavek, že, zatím, pak ho vznese, naše hrdinná eurohujerská věrchuška ho s krajním nesouhlasem a hlasitými protesty (aby jí voličové nenakopali pod záda) servilně ukloněná k bruseli a hlavně k Německu bez odporu přijme - a budem v perdeli ... :-)

A mimoto - proč nám sem probůh násilím cpou čtyři stovky, když jich mají statisíce, ba jednotky miliónů (záleží, jak se to počítá)? Ty čtyři stovky je přece nevytrhnou, stojí jim to za ten humbuk a vytváření protiEU nálad? To je přece netaktická hovadina - ne že by v bruseli nebyli hovadin schopni, ale přece jenom - pokud se tím nesleduje eskalace dodávání další moslemínů. A testování poslušnosti remcající gubernie.

J. Jurax 25.3.2017 14:01

Re: Prokope, uvažujete chybně

Oprava - necelých 2,8 PROCENTA europoslanců ... máme jich tam 21 celých kusů ...

J. Kanioková 25.3.2017 15:11

:)))))))

J. Vintr 25.3.2017 11:07

Re: Pane Kechlibare, lžete!

Naše hranice s Německem a Rakouskem je zcela otevřená. Pokud ti vetřelci usoudí (nebo jim to jejich imámové nařídí), že chtějí k nám, tak jich tady můžeme mít za pár hodin plno...

T. Krystlík 25.3.2017 11:21

Re: Pane Kechlibare, lžete!

Proč by tak měli usoudit, když veškeří jejich známí a příbuzní jsou usídleni na západ od cz-hranic? Proč by jim imámové měli nařídit odchod ze Západu do ČR, takovou pravomoc nemají, to by muselo být v koránu.

J. Hrbek 25.3.2017 12:18

Re: Pane Kechlibare, lžete!

„Usoudit“ by mohli, pokud by se třeba „harmonizovali“ dávky pro migranty v Evropě ;-)

J. Jurax 25.3.2017 13:30

Re: Pane Kechlibare, lžete!

Možné je leccos - od nařízení EU po drastické omezení dávek, drastické omezení práv, vláda a la Wilders nebo Le Penová, která se nezakecá a začne plnit sliby - a můžeme tu mít docela slušnou vlnu.

Mimoto imámové nemají pravomoc, ale mají moc masově oblbovat až k sebezničení, pakliže je to ve jménu Alláha. A muslimové jsou díky své hluboce žité víře k oblbení velice vhodní. Patřičný citát v koránu či hadísách se jistě najde - svaté knihy obsahují citáty vhodné na cokoliv i opak toho cokoliv, proto jsou svaté, jen to správně vyložit.

Nebo Erdogan použije zbraně šílenou Andělou úslužně mu do rukou vložené a otevře stavidla - uprchlíků tam má cca tři milióny, možná víc, a zatím je opatrně upouští na Řecko ...

A to záměrně neuvažuji drastické scénáře eskalace násilí z obou stran a občanské války - moslemínů jen v Německu je výrazně víc než vojáků bundeswehru, a obdobně je tomu i ve Francii ...

L. Křivan 25.3.2017 11:29

Re: Nyní se česká hysterie točí kolem 400 migrantů

Každý muslimský immigrant je jeden muslim PŘÍLIŠ !

400 muslimských immigrantů je 400 muslimů PŘÍLIŠ !

T. Krystlík 25.3.2017 12:37

Re: Nyní se česká hysterie točí kolem 400 migrantů

To je řádově stejný počet jako počet přestoupení na islám z ryze domácího obyvatelstva!

J. Jurax 25.3.2017 13:44

Re: Nyní se česká hysterie točí kolem 400 migrantů

No právě. Ještě tu pořádně ani moslemíny nemáme a už tu máme stovky oblbených tuzemců, co vlezou do islámu ... :-)

Podle http://www.stoplusjednicka.cz/budoucnost-svetovych-nabozenstvi-pocet-muslimu-v-evrope-se-zdvojnasobi cituji: "V České republice je počet muslimů v podstatě zanedbatelný, při posledním sčítání lidu, domů a bytů se k islámu přihlásilo pouhých 1 921 lidí. Toto číslo ale může být nepřesné, neboť uvádění náboženské příslušnosti je dobrovolné. Kvalifikované odhady počtu muslimů v ČR oscilují mezi 10 až 20 tisíci." - konec citátu.

L. Křivan 25.3.2017 13:55

Re: Konseqent není hysterie.

Copak, přestoupit na islám se ti holoubku zachtělo ? Přejít k nepříteli ? Ale jo, my jsme demokrati, příští letadlo k aláhovi letí zítra dopoledne. Do Riadu. Tak si obstarej vizum,...

J. Kraus 25.3.2017 9:25

Spolužáka a kolegy dcera

odešla kdysi jako ópérka do Holandska a už tam zůstala. Narazil si ji tam americký Indián v Holandsku žijící, ale jejich poslední dítě se jmenuje Jamal a jméno předchozího ve mně taky vyvolalo spíš nějaké arabské asociace. On zřejmě nezaměstnaný, ona v Holandsku vystudovaná fotografka, marně ovšem hledající práci v oboru, ale to by bylo na jiné povídání. Na zimu jezdí do Španělska. Proč to píšu. Vypráví kolega, jak jeho dcera prskala a ohrnovala ret, když při její návštěvě přišla řeč i na to, jak kolega, už důchodce, platí činži, elektriku a podobně. Pro ni naprosté neuvěření, v jaké podělané zemi to žijeme. V Holandsku prý nic takového neznají, tam jsou lidé svobodní a takhle tyranisovat by se nenechali.

J. Jurax 25.3.2017 14:10

Re: Spolužáka a kolegy dcera

Hm, a z čeho tam žíjí? Ze socdávek na úkor jiných? Parazitující luza ... svobodná a netyranirovaná ...

Když tohle čtu, mám tendenci říkat kdo nepracuje, ať nejí a hlady třeba chcípne, pokud nemá našetřeno nebo důchod prací zasloužený; neplatí pro fyzicky či mentálně handicapované.

Tulení nemoc - ručičky dozadu, vy dělat nebudete - není uznatelný fyzický ani mentální handicap.

Nezvládnutá humanita plodí parazity.

F. Navrátil 25.3.2017 8:44

Segregace není řešením

Jak se ukázalo v Jihoafrické republice, segregace není řešením. Nakonec to dopadne tak, že ta pracovitá a vzdělaná část obyvatestva má dvě alternativy. Podřídit se jako pronásledovaná menšina nebo se odstěhovat. Ale kam?

V. Kříž 25.3.2017 10:38

Re: Segregace není řešením

v JAR ovšem bílí od sebe odstrkovali černé, tady se barevní segregují sami a rádi, ony jim totiž ty naše zvyky a chování nevyhovuje. pokud jim tedy dobře platíme za to, že nás - zatím - ne-zabijí

J. Vintr 25.3.2017 11:09

Re: Segregace není řešením

V Jihoafrické republice se naopak ukázalo, že řešením není zrušení segregace ...

J. Jurax 25.3.2017 13:58

Re: Segregace není řešením

No, tam se spíš ukázalo, že segregace nebyla řekněme řešením, ale její zrušení rozhodně nebylo řešením taky.

J. Karlík 25.3.2017 7:47

Kolektivní chyba,

je jako kolektivní vina? Někdo rozhodne špatně a ostatní to sliznou? Ani voliči CSSD by asi nesouhlasili s kvotami, ale nevýrazný premiér je jako had. Jedině referendum by dalo odpověď na otázku kvót. Ale výsledek může být teoreticky velmi těsný, potom ale nelze mluvit o kolektivní vině. Referendem budou i letošní parl. volby. Nová strana "Realiste" nabízí v hlavních otázkách jasné odpovědi, tah na branku, žádné tanečky v zákulisí, pokud uspějí, nebudou hlasy dolních 10 mil. přehlíženy

S. Rehulka 25.3.2017 7:05

Mně bolí.....

...když čtu, jak je vedení EU trnem v oku nynější vlada ve Varšavě a v Budapešti já s Poláky a Madary souhlasím ! Ptáte se mě, co mě bolí ? Že se v té řadě už nemluví o vládách v Praze a Bratislavě ! To znamená, že už dva články pevného Viszegrad 4 povolily a to je ostuda ! Proč ? Vždyt jste plnoprávní členové NATO, vždyt žádný zaprodanec Muslimů by Vám násilně nemohl kvoty vnutit, tak proč ? Řeknete, tobě se to mluví, Australane, ale křivdíte mi, my máme (ted) vládu také připodělanou, v zemi 4% Muslimů, za humny muslimskou 300milionovou Indonesii a o kus dál komunistickou Čínu !

Z. Lapil 25.3.2017 9:16

Re: Mně bolí.....

Jak tak čtu váš příspěvek, začínám se ptát, KDO tady chodí hlavou dolů. Obávám se, že odpověď se mi nebude líbit.

O tom, že nám kvóty nemohou násilně vnutit, si skoro dovolím pochybovat. Určitě totiž platí, že nařízení Evropské komise (čti: vládní vyhláška EU) jsou členské země povinny implementovat (čti: učinit z nich své zákony). Dokonce mi bylo nedávno tvrzeno, že neprojde-li nařízení do určité doby parlamentem, začne platit v původním znění. Rozhodně se nedávno řešilo, že když se něco nestihne přijmout, bude pokuta.

Což se mi nechce zdát, ale EU-papaláši si už vypěstovali takovou pověst (apoň u mě), že čím větší nesmysl a lumpárna, tím spíš tomu věřím.

V. Kříž 25.3.2017 10:44

Re: Mně bolí.....

asi máte pravdu, ale když to neimplementujem, tak co? nedají nám dotace? ať si je zastrčí do patřičného otvoru. vyženou nás? byli jsme před nimi, budem po nich. v Belgii jeden region odmítne podepsat a obchodní smlouva mezi EU,USA a Kanadou nemůže platit a my se z nich poděláme? vždycky jsme byli jako národ za sraby,měli bychom už zvednout konečně hlavu a šprajcnout se. i za tu cenu, že bude o něco hůř

Z. Lapil 25.3.2017 11:10

Re: Mně bolí.....

Taky to tak nějak vidím. Mám jedinou námitku: jakýkoliv šprajc nebo dokonce vystoupení znamená výrazné komplikace, a to - řekl bych - pro každého jednotlivce, kdyby o fronty na hranicích mělo jít. Proto lze takovou věc udělat jedině tehdy, je-li pro výrazná většina; dovedu si představit referendum s nutným výsledkem třeba 75%. Jinak je z 51% během půl roku 49% a nové volby a nová vláda s úkolem lézti do p... ke křížku. A horší varianta mě nenapadá.

B. Rybák 25.3.2017 19:17

Re: Mně bolí.....

Sdílím postoje a obavy pana Rehulky i pana Kříže. Podobně jako Vy se ale obávám, že naše vzpoura proti EU-kracii teď nepřichází v úvahu, protože by z nás udělala exemplární příklad pro odstrašení ostatních "buřičů".

Nešlo by tedy pouze o krátkodobé potíže, ale o likvidaci našeho státu (možná i národa). Jsme německou montovnou téměř zcela ovládanou zahraničním kapitálem, který ovládá i všechna důležitá masmédia!

Musíme se bránit všemi zbývajícími prostředky do doby než vznikne neřešitelný rozkol uvnitř EU!

J. Fridrich 25.3.2017 6:06

" Byl to rodilý Brit, Holand'an a pod. " - toto

" Byl to rodilý Brit, Holand'an a pod. " - toto vyjádření je výsledkem páchání sebevraždy Evropských zemí vedených šílenými levicovými multi-kulti experimentátory.. Experimenty se ale mají dělat na myších a ne na lidech....

Řešení pro Evropské země není ve vystupování z EU a její destrukce, ale v její obnově s jinými lidmi v čele a na jiných základech... - třeba i návratem k rozumnému stavu před cca 20-30 léty..

A. Reček 25.3.2017 6:51

Re: " Byl to rodilý Brit, Holand'an a pod. " - toto

Je to tak. Jenže nynější multikulturní vedení EU v Bruselu to nechce pochopit. Proto je jim trnem v oku nynější vláda ve Varšavě a Budapešti. Reformě se EU nevyhne a to bude dobře.

P. Maleček 25.3.2017 6:06

Islám je rakovinou jakékoliv jiné civilizace.

Vysvětlení je zcela jednoduché. Islám není obvyklé náboženství pečující hlavně o duši, ale vše, i civilní i politický život dirigující, v brutálním starověku ukotvená totalita. A hlavně jakékoliv přizpůsobení se jinému, či jen již vlažnou víru považuje za zradu, trestanou krutou smrtí.

A jen neislámská společnost se sebevražednými sklony připustí, aby se v jejím těle usídlily islámské komunity. Stanou se rakovinovými metastázami a pak je jen otázkou času kdy svůj hostitelský organismus ovládnou a zlikvidují vše co není islámské.

Čehož je většina států EU ukázkovým příkladem. Přitom řešení je jednoduché. Okamžitě zastavit veškerou islámskou imigraci a zakázat s výjimkou duchovního života veškerou vnější aplikaci islámských zvyků a pravidel. Porušení = propadnutí majetku a okamžité vyhoštění a to celé rodiny.

Ano bude to bolet a bude to krvavé. Avšak čím dřív se s tím začne tím to bude humánnější - tedy tím méně bude týraných a mrtvých.

Cokoliv jiného je jen ohnutí hřbetu před islámem a souhlas s totální islamizací.

P. Kmoníček 25.3.2017 8:32

Re: Islám je rakovinou jakékoliv jiné civilizace.

Malečku,co vyznávají čeští Cikáni?Žádný islám,ale problém je stejný.

P. Maleček 25.3.2017 8:53

Re: Islám je rakovinou jakékoliv jiné civilizace.

No to bych neřek - nevím o žádném cigánu co by vraždil ve jménu cigánského boha s cílem krvavě pocigánštit celou společnost -ostatně kdo by pak na ně makal.

J. Fridrich 25.3.2017 10:31

Re: Islám je rakovinou jakékoliv jiné civilizace.

Souhlas pane Maleček, je nejvyšší čas tyto kroky k záchraně Evropy začít provádět - Amerika díky Bohu tuto cestu nastupuje, v některých zemích Evropy je náznak probouzení se z toho šíleného multi-kulti experimentu.... Jenže kde vzít cca 30 Trumpů a desítky milionů rozumných voličů ?

J. Jurax 25.3.2017 13:47

Re: Islám je rakovinou jakékoliv jiné civilizace.

No, cikání jsou vesměs křesťané - leckdy i praktikující ...