Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

J57a27n 98Č24e89r36n32ý

28. 6. 2024 20:14

Židé se rozhodli podporovat banderovce na Ukrajině.

OR

Jojo, na Ukrajině, kam se člověk podívá - samý nacista :-/ viďte? Svět je pro vás asi jednoduchý, ale jste úplně mimo.

KK

Auto to krásně napsal. Dnes. Já to samé píši už od 7.10. Ne tolika slovy ale pár větami.

Kdo podporuje teroristy zbraněmi, potravinami, penězi, demonstracemi, slovy, nebo jinou pomocí, .... s tím zmetkem musí být naloženo jako s teroristou. Jiná pomoc, to bylo i věznění unesených.

Tři rukojmí – Almog Meir Jan, Andrey Kozlov a Šlomi Zia – byli vězněni v Pásmu Gazy v bytě palestinského ́novináře ́ Abdalláha Al-Džamala, který pracoval pro neziskovou organizaci registrovanou v USA provozující palestinský on-line deník The Palestine Chronicle a jako tiskový mluvčí ministerstva práce Hamásu.

Ta americká neziskovka by měla být zlikvodována.

„Všichni v sousedství o tom věděli. Všichni sousedé věděli, kdo je tam vězněn a všichni jsou spoluviníky zločinů Hamásu.“

V pásmu Gazy neexistuje "nevinný civilista".

HH

Němci také zatočili s civilními zmetky mezi židovským civilním obyvatelstvem v Sovětském svazu, které potravinami, ukrýváním, zbraněmi, sympatičtí podporovali partyzány a rudé komisaře. A někdy je jim to dodnes vyčítáno.

PS

Původně jsem napsal několik vět jak nás EU manipuluje když mluví o migraci. Jak naše média s ČT v čele neustále lžou když mluví o migraci a multikultimarasmu. Pak jsem to vše shrnul do jedné poučky.

Pokud mluví EU o migraci tak lže.

Foto

Dovolím si zpochybnit prohlášení Raylanda Givense o tom, že po dnešku (osvobození izraelských rukojmí) nejsou v pásmu Gazy nevinní civilisté. Vždyť mnoho lidí dobře vědělo a dodnes ví, že do útoku na Izrael se zúčastnilo mnoho a dobrovolně mnoho obyvatel pásma Gazy. A když Izrael zahájil operaci na osvobození rukojmí, muselo být každému, kdo používá zdravý rozum jasné, že Hamas používá civilisty (ty samé, co se tak radostně zúčastnili útoku na Izrael) jako lidské štíty. A kdyby Hamás nekladl vojenský odpor při izraelské operaci, bylo by obětí mnohem méně. Ale někteří pisálci se na tu "správnou" stranu dají až poté, že zvítězí.

HH

Ono kdyby Židé a zejména židovští civilisté nekladli odpor během povstání ve Varšavskem ghettu, tak by těch židovských obětí bylo také mnohem méně.

FN

Pravidelně se zde dozvídáme o zločinech, které páchá Hamás nebo Hizballáh vůči Izraeli. Ale zřídkakdy se dočteme o zločinech, které páchal Islámský stát a jeho klony (u nás nazývané demokratická opozice) v Sýrii nebo o zločinech, které spáchali islámští teroristé v Kosovu nebo v Bosně.

Foto

Pravdou je, že propalestinští zastánci chtějí vidět Židy pouze mrtvé. Jak si kdokoliv může vůbec dovolit kritizovat izraelskou akci na záchranu svých rukojmí? Proč? Povinností každého země je chránit především své lidi a ne ohlížet se na nepřátelské obyvatele, kteří jim usilují o život? Každý zachráněný izraelský život má cenu, ať to stojí, co to stojí. Navíc v Gaze nejsou žádní nevinní civilisté, ale ozbrojení teroristé a civilní zastánci teroru.

MK

Hlavní zlo, které pochází i z Evropy je současná a celá EU, jejímž členem je i ČR - jaké je tedy řešení ??? vystoupit z EU a řídit se vlastním rozumem !!!!!!

HH

Palestinci a odbojové hnutí Hamás se chovají podobně jako Židé na Ukrajině za WWII. Židovští komisaři a partyzáni se skrývali v ghettech. Dělali si z obyčejných

Židů lidské štíty a vyvolali tím Babi Jar a další masově zabíjení Židů. Mnozí si za to podobně jako Palestinci mohli sami, protože ze sebe nechali delat lidské štíty, ukrývali partyzány, kteří bojovali proti okupaci a politicky s nimi sympatizovali.

LD

Od té zvěře, jejichž mozky řídí satan Alláh, není možno očekávat cokoliv dobrého. Ovšem tohle stále nevědí pomatenci z Brusele, kteří té zvěři opakovaně posílají (také i naše) peníze na podporu její zločinné činnosti ! !

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz