Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Foto

Paní Lukešová, že vás baví se bavit s touto bandou tupounů. U nich platí, že to největší moře má své břehy, bezbřehá je pouze lidská hloupost a to pro tyto diskutující platí bezvýhradně.“

Foto

Jistěže mě to nebaví, bavit se s antisemity, jenže zlo triumfuje tehdy, když dobří lidé nedělají nic, pane Kindle. To mám nechat antisemitské lži bez reakce, pak by se mohlo stát, že by lidé, kteří by si přečetli diskusni příspěvky, by mohli těm lžím věřit.

LZ

L48u80i90s 54Z84í22d59e75k

1. 7. 2024 15:56

Dělat si z gazanů živé štíty se Hamasu, jak vidět vyplácí ....

Každý dělá, co může. Např. Živé štíty po muslimech používají už jenom Ukrajinci...

KN

Me by zajimalo jestli Zide mohou chybovat, pokud ano, je na to mozne upozornit bez osoceni z antisemitismu?

Že Izraelci Chybují, zejména svojí neustávající Arogancí upozorňuji už dlouho. Od zdejších masových Zabijáků Muslimů si to samozřejmě schytávám. Jakožto Křesťan jsem byl vždy na straně Izraele, ale nyní od něj dávám ruce pryč. Po USA je to 2. nejvíce arogantní stát a stále s tím nic nedělá. ...

MK

Naším nepřítelem, totiž židovsko-křesťanské civilizace,je islám,hamás a ostatní teroristycké skupiny jsou pouze jeho válečné složky.

VP

Mimochodem, kdyby Izrael roku 2005 idiotsky neopustil Gazu, problém by vůbec nevznikl. Jakýkoliv humanismus, natož ústupky, ve vztahu k "palestincům" namají žádný smysl, protože je jen povzbudí k dalším akcím proti Izraeli!

MZ

Mimochodom, keby sionisti idiotsky nezačali už v 19-tom storočí migrovať do Palestíny, tak by problém Gaza tiež nevznikol.

HH

Stejným zpusobem se nacionalistická, protiněmecká media dlouhodobě snaží veřejnosti namluvit, že německá reakce na atentát na říšského ochránce Heydricha byla nepřiměřená. Přitom se jak atentátníci, tak jejich podporovatelé skrývali v kostelech, nemocnicích, mezi civilisty.

VK

Atentát na Heydricha provedlo vojenské komando vyslané z Velké Británie, domácí odboj tím nadšen nebyl.

HH

Stejným zpusob se nacionalistická, protinemecká media dlouhodobě snaží veřejnosti namluvit, že německá reakce na atentát na říšského ochránce Heydfucha byla nepřimeřená. Přitom se jak atentátníci, tak jejich podporovatelé skrývali v kostelech, nemocnicích, mezi civilisty.

IL

I83v34o 41L60y54č90k27a

1. 7. 2024 12:30

Bože, do čehos to duši dal. A asi i volební právo Rv;-(

ME

Kolik z těch civilistů nefandí a nepomáhá Hamasu a protestuje proti protiizralské výchově děti ve školách a kolik a z jakých peněz jsou placení pozůstalí po rtvyych bojjovnících Hamásu. Většině Palestinců situace vyhovuje.

PD

"Nevyhnutelné civilní oběti této operace je nutno přičíst na vrub agresora, který s nimi předem kalkuluje a doslova je vítá, protože naklánějí světové veřejné mínění v jeho prospěch. "

Taky je ještě otázka, kdo z těch "civilních obětí" jsou skutečně civilní oběti. Ti, kterým došlo střelivo a rakety?

Foto

V Gaze nejsou žádní "nevinní civilisté", ale ozbrojení teroristé a civilní zastánci teroru. Drtivá většina Gazanů podporuje Hamás a jeho genocidní pogrom, který spáchal. Izrael jedná příliš mírně kvůli tlakům mezinárodní levice.

Ve skutečnosti platí, že každý stát je zodpovědný pouze za své obyvatelstvo, ne za obyvatele nepřítele. Izrael riskuje životy svých drahocenných vojáků kvůli nějakým islamonacistům a dosáhl něčeho? Stejně ho levičáci nenávidí, předseda ICC navrhl vydat zatykače na Bibiho a Gallanta.

Poučení pro Izrael je, že nezáleží na tom, co dělá, islamo-levice bude Izrael nenávidě vždy a za jakýchkoliv okolností, je zbytečné se snažit, jediné, co Izrael musí, je bojovat až do úplného vítězství, tj. zničení Hamás/ISIS. Na ničem jiném nezáleží.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz