Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

RW

Takže desitky let EU, OSN i organizace z USA platí a kryjí Hamás, ale za všechno může Irán???

Irán odmítá Izraelský režim stejně jak EU odmítá režim Maďarský. Nic víc nic míň. Spojovat teroristické útoky v Evropě s Iránem ja prostě podvod na hloupého čtenáře...

JJ

J56u35r73a 50J34u88r46a35x

30. 6. 2024 14:41

Inu, obraz podvolení. Alláh je fakt natolik veliký, nakolik jsme my blbí. A my jsme v tomto punktu blbí opravdu hodně, až grandiózně.

KA

K58r29e12i56d44l 73A89.

30. 6. 2024 10:10

Mimochodem: Pehe se vyznamenal. Za neúspěch českého týmu ve fotbale prý může to, že nechceme přijímat migranty:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Cechum-nejde-fotbal-protoze-odmitaji-migranty-Perla-z-EURO-2024-757703

Já nevím, jestli je to jenom můj dojem, ale mám pocit, že být liberálem znamená prodělat lobotomii.

JN

Co je cílem tohoto článku? Evropa by zřejmě měla vyhlásit válku Íránu, aby v tom nebyl Izrael sám? Tak to snad radši ne.

IL

I48v54o 68L73y81č84k25a

29. 6. 2024 11:34

Jednoduše vystěhovávat agenty z Evropy bez možnosti návratu.

JP

Dokud nebude v Evropě i u nás platit zákon, že každý poslanec a další významný politik musí mít v sobě aspoň "špetku" židovské moudrosti, infiltrace islamizmu v Evropě zůstane. U nás to dávno pochopil demokrat Masaryk a jednal podle toho. Nedivme se, že Česko islamizmus, aspoň zatím, minul.

PH

P65e39t69r 46H66á79k

30. 6. 2024 11:11

To je dobrý R^ Židi jako Herrenvolk daný zákonem ;-D Untermensche už máme, Drang nach Ost taky, ale tohle ještě chybí. A kdy je tady Žid a smí být ve vládě, o tom rozhodnete vy. Rozhodně se nenecháte zmýlit nějakými genetickými tentononc!

VN

Pokud to neuděláme jako sapér Vodička ve Švejkovi, to znamená "vinnej nevinnej, berte to po řadě!", je to všechno ztracené. Oni ti musulmani nás ďaury taky netřídí na horší a ještě horší.

Je to prostě boj o život.

RM

Jako článek pěknej a je dobře, že někdo rozumí vztahům mezi jednotlivými islamistickými a teroristickými organizacemi a hezky to mapuje.

Ale z praktického hlediska, to zas tak důležité není. Z praktického hlediska je potřeba postavit propagaci islámu na úroveň propagace nacismu, komunismu a obecně hnutích potlačujících lidská práva.

Důvody pro to jsou nezpochybnitelné, pro začátek stačí nerovné postavení žen a nerovné postavení nevěřících.

Na toto lze navázat po vzoru potírání propagace nacismu a komunismu spoustou dalších zákonů. Např.:

Zákaz islámských symbolů (stejně jako je zákaz nacistických), samozřejmě včetně těch jejich nikábů atd...

Zákaz různých zaměstnání (po vzoru lustračního zákona, kdy bývalí stbáci taky nemohou dělat všechno) A asi všichni chápou rizika, pokud by islamisti dělali třeba ochranku na letištích.

Islám jako přitěžující okolnost u různých trestných činů, třeba znásilnění (obdobně jako je přitěžující okolností třeba pokud je třeba vražda rasová s nacistickými kořeny), atd...

Tímhle bych asi tak začal. A pak není potřeba zkoumat a dokazovat jak a kým je která organizace na Hamás či Hizballáh a co plánuje nebo neplánuje a co dělá na sociálních sítích a koho nabírá či nenabírá a kolik peněz vybral a kam je posílá... Prostě jste členy islámské skupiny, veřejně tedy propagujete islám, pár let natvrdo a vyhoštění.

HH

Máslo, Máslo, Vy jste hezká ukázka toho, když mužici a lokajové dostanou demokracii a svobodu vyjadřování. Hned by někoho zavírali a potlačovali. Vám nehrozí smrt od Hamásu, ale z nadměrné konzumace knedlíků, škvarků a bránickeho piva.

MH

On ten Korán není zase tak špatný! Po věřících se vyžadují podobná pravidla, jako u křesťanů a je srozumitelnější, než Bible. A u nás by většina politiků už měla useknuté ruce... Docela lákavé!

VN

A ženy by byly takhle malinký, při podezřelém pohledu na souseda - výprask bičem, ještě jednou, tak ukamenovat. Totéž s dcerami.

Děkuji, nechci.

RL

Nemusíme chodit daleko - jak vnímají Hamás naše veřejnoprávní média:

Agentura ČTK ustoupila od označování Hamásu za „teroristické hnutí“

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-agentura-ctk-ustoupila-od-oznacovani-hamasu-za-teroristickou-organizaci-40477931 ;-€

MZ

ČTK je veřejnoprávní subjekt, nezávislý na státu.

Vynutit označování Hamásu nejde nařídit, muselo by se na to přes soudy. To stojí peníze a nikdo to asi dělat nebude. Dá se o tom jenom psát:-(.

Foto

Není divu, že Německo je pro Hamás bezpečná země. Jak čtu v článku vedle, tak „Essen se chystá na sjezd AfD. Čeká až 100 tisíc odpůrců, vyvěsil duhové vlajky“. Aha. Takže ti "správně smýšlející" vyvěšují duhové vlajky, kdežto ti špatní nechtějí do země pouštět m.j. i členy Hamásu.

Je dobře, že na vlajce mají i světle zelenou. Ještě upravit její odstín a naučit se chápat smysl fanatického řvaní "Allahu Akbar!" Až ty „správně smýšlející“ budou házet ze střech, líp se jim poletí, když budou chápat, že v principu je to stejné jako v dobách, kdy se v Německu vyřvávalo "Heil Hitler!"

KF

Islámští radikálové nesnáší LGBT komunitu.V Iráku je schazovi ze střech duhové. Nechápu ty duhové vlajky. Afd se vůči gayům nevymezuje.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz