22.4.2021 | Svátek má Evženie


Diskuse k článku

GLOSA: Spasitel světa?

Noviny nemají politikům fandit, mají je kritizovat, česky hodnotit. Je to známá poučka. Ale i když si ji našinec opakuje, stejně je mu nastupujícího prezidenta Joea Bidena až trochu líto. Ne

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 22.1.2021 8:35

A nejen Amerika...;-€

J. Ganaur 22.1.2021 9:12

Možná ne vše, ale i to bude stačit.Koneckonců to rozdělení udělali ponejvíce dnešní vládci.A asi je dobře, že mají i Senát, aspoň bude lépe vidět, co jsou zač!Jen uklízet po nich bude fuška.:-(

P. Brich 22.1.2021 15:05

Jestli se toho dočkají. U nás to trvalo přes 40 let!!

V. Braun 22.1.2021 0:48

"Po Bidenovi se chce, aby zjednal spravedlnost a napravil veškeré zlo napáchané prezidentem Trumpem, jinými slovy aby trestal."

Docela by mne zajímalo kde autor vzal názor, že napravování zla v politice rovná se trestání. Dle mého názoru je to zejména změna politiky formou zákonů, případně nařízení. A přesně to začal Biden dělat, viz například návrat do WHO.

J. Hruška 22.1.2021 8:42

Návrat,? Kdepak, nákup alibi z cizích peněz. Systém, - Já nic, to oni ve VHO, vždyť je za to platím. A návrat k "Pařížské výzvě" o klimatu je to samé. A zrušení sankcí na stavbu plynovodu z Ruska do Německa a odmítnutí podpory stavby plynovodu z Aljašky do USA, to je politika sjednocení národa, aha??

M. Ih 22.1.2021 15:52

Ano, velmi výborný váš "například"! Biden podepsal návrat k WHO? K té skvělé organizaci, kterou zcela ovládá Čína svými nastrčenci, a do které US platily víc než polovičku jejích nákladů. Kouzelná logika ochrany US majetku! A taky návrat k Pařížské dohodě už podepsal (nebo má v plánu podepsat, nevím teď přesně). Přitom Trump z logiky věci požadoval jako bezpodmínečnou podmínku návratu US k Paříži i zodpovědnou účast Číny v tomto projektu. Tak už tam Čína je? Nebo to Biden podepíše "jen tak"? A smrdět to bude až v Pekingu a sem to nedovoní?