17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

GLOSA: … špalírem hanby budeš kráčet

Vážení a milí, před pár dny jsem narazil na následující video, mající necelé čtyři minuty. Zachycuje příchod politika za AfD, Martina Schillera, na radnici města Münsteru. Ten den (19.6.) se mělo hlasovat o tom, zda Münster přijme další běžence.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lepka 27.9.2018 11:05

Re: Krása.

Já mám dojem, že pí Šojdrové na migrantech vůbec nezáleží, jen honí politické bodíky. Ona představa, že se bude muset znovu ohánět v mimopolitickém a dobře placeném životě mimo EU je pro ni asi dost děsivá.

P. Grigar 27.9.2018 16:42

Re: Krása.

.. když nebude znovu zvolena, dostane se jí klíčů od nějaké poradenské trafičky, teplé židle v neziskovce, či něčeho podobného.. ale rozhodně nepůjde tzv.zpět k lopatě.

J. Lambert 27.9.2018 8:43

Co lze jeste ocekavat

od zeme,jejiz dnesni prezident (jeste v roli ministra zahranici) vyhrozoval malemu Svycarsku "kavalerii", jejiz kanclerka byla ideologickou pracovnici svazu komunisticke mladeze a jejiz mistopredsedkyne parlamentu je nepricetna hystericka, ktera nikdy radne nepracovala (a dalo by se jeste dlouho pokracovat)?

J. Novák 27.9.2018 8:24

Němečtí multikulturalisté a neomarxisté se chovají jako nacisté v době ataku na státní struktury ve třicátých letech minulého století.

M. Krátký 27.9.2018 8:12

Německo = stádo blbců vždy a pokaždé

Sybille nám to vysvětlí, že ???

M. Šejna 27.9.2018 8:11

co je na těch demonstrantech hrozného?

jsou zblblí a skandují, ale jsou schopní normálně s tím politikem slušně komunikovat. To je velký rozdíl oproti "českým uvědomělým demonstrantům", kteří házejí na politiky vejce a jiné předměty. Možná by Němce zas překvapilo video, jak létaly vejce, rajčata a jiné předměty na politiky ČSSD, na prezidenta Zemana, nebo naposled na Babiše.

M. Těhanová 27.9.2018 7:55

Běhá mi mráz po zádech.

Co z takhle zmanipulované a zfanatizované mládeže může vyrůst? To synchronizované skandování nahání hrůzu a rozhodně to není z jejich hlav. Německá tupost!!!

S. Netzer 27.9.2018 8:16

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Správně, Těhanová.

Němci jsou tupý a zfanatizovaný národ, jak lze usoudit na základě tohoto jednoho videa. Článek bloggera Kechlibara jste pochopila naprosto správně.

Že jste lumen de lumini, snad nemusím dodávat, to je nade vší pochybnost jasné.

M. Těhanová 27.9.2018 8:48

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Na vás nemám, to chápu. Přece vy víte všechno nejlíp. Hlavně posuzovat a hodnotit lidi.

B. Jelínek 27.9.2018 8:54

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Ten z Afd je taky Němec takže asi všichni ne ale dost “některých” a není to toto jedno video. Levicových demostrací s tzv. “hodinkami nenávisti” je plno. Ale je hezky vidět, že když je to ta “správná” nenávist tak to Vám a všem pokryteckým obráncům “lidských” práv ani trochu nevadí. Halt bojujeme proti nenávisti ale té špatné, tato je ok.

S. Netzer 27.9.2018 9:19

Re: Běhá mi mráz po zádech.

To zde ještě chybělo.

Umně zamíchat do výměny názorů politických protivníků lidská práva.

Samozřejmě jak u vás odpůrců humanrightismu bývá zvykem, v uvozovkách.

B. Jelínek 27.9.2018 9:54

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Takže Vám nenávist evidentně nevadí. Díky - vy nikdy nemáte argumenty.

B. Jelínek 27.9.2018 9:56

Re: Běhá mi mráz po zádech.

A v uvozovkách jsou naprosto oprávněně díky své rozporuplnosti a nekonzistenci. 

S. Netzer 27.9.2018 10:25

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Tak, tak, je to jen "módní ideologie".

J. Ráž 27.9.2018 9:12

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Nedávno uvedla TV dokument o nástupu Hitlera k moci. Zvláště výživné bylo pozorovat pochod zfanatizované mládeže s pochodněmi v rukou. Zatím ti mladí z videa pochodně v rukou nemají, ale z jejich fanatické nenávisti jde strach stejně, jako šel z mladých Němců z třicátých let.

B. Jelínek 27.9.2018 10:15

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Tohle je výtvor státního školství a státní indoktrinace.

P. Aron 27.9.2018 19:04

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Přesně tak.

J. Sedlář 27.9.2018 10:30

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Hele, když se dá na základě jednoho videa (podstatně kratšího) usuzovat o "honech na cizince" tak proč ne ? Nebo ne ? Nebo tamto video je to správné "jedno" video a tohle není ? Nebo jak teda ? Jsem zmaten, na zcestí, naveďte mne "správným" směrem. Díky

J. Lepka 27.9.2018 11:17

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Ó ne, milý jamníku, z jednoho článku nebo videa ne, z historie cca posledních 200 let. Od doby, kdy prapor říše římské národa německého (!) pozvedl Bismarck a spustil řadu evropských a posléze i světových konfliktů, které sice Němci nakonec vždy prohráli, přesto to netrvalo příliš dlouho, nastoupila nová generace zblblá vlastní velikostí a začalo to nanovo. Pokaždé v duchu hesel "ordung must sein" a "befehl ist befehl", tak se nesnažte mlžit.

J. Hovorka 27.9.2018 9:09

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Mně nahání hrůzu, že někdo z tohoto videa může učinit závěry, že:

1. Tamní mládež je zmanipulovaná a zfanatizovaná

2. Skandování není z jejich hlav

3. Jde o německou tupost (bez bližšího určení na které straně, tedy zřejmě všeobecnou, tedy možná rozšířenou i před klávesnici)

S. Netzer 27.9.2018 9:21

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Záměr autora. Chce přesně tyto reakce vyvolat.

B. Jelínek 27.9.2018 10:08

Re: Běhá mi mráz po zádech.

No tak když jedna odpoví na konkrétní otázku nevím a druhý řekne, že všechny musíme “zachránit” tak to je na léčbu. A když by těm lidem řekli ok, tak si je vězměte domů, tak se vsadím, že jich tam zůstane pár a to kdoví jestli. Taková videa už jsme taky viděli .

Za cizí prachy to se dělá “humanita” o 106.

J. Sedlář 27.9.2018 10:38

Re: Běhá mi mráz po zádech.

Měl jste také tak nahnáno z videa o "honech" na cizince v Chemnitz ? Také byly učiněny závěry. Také nechápete jak někdo mohl závěry učinit ?

Hony byly.

Neonacisté byly.

Šlo o rasizmus a xenofobii.

No joo, ale to nebyl jen tak leckdo ten někdo. Anděla může, protože může (zatím).

S. Netzer 27.9.2018 7:12

Psí vysvětlovač Německa, Kechlibar,

se pokouší na základě jednoho videa dokázat, že "v takovém prostředí (tím má zřejmě na mysli celé Německo) je těžké vést nějakou racionální debatu o migraci".

Trapné.

"Racionální debata o migraci" se vede zřejmě tehdy, když premiér kategoricky prohlásí: "Ani jednoho", proto že to by bylo "předstírání humanity".

J. Kombercová 27.9.2018 7:25

Re: Psí vysvětlovač Německa, Kechlibar,

Na základě jednoho černobílého a němého videa jste odsoudili (ano, i vy) lidi z Chemnitz jako extrémní pravičáky a nácky.

A bez debaty!

J. Fialová 27.9.2018 8:18

Re: Tak nějak

Útoky na cizince v Chemnitz - u zpravodajství bývá krátké video Antify, které je třeba na idnes.cz - jako druhé video na stránce https://1url.cz/xMKyo

Je pod ním napsáno "Po vraždě Němce útočil dav v Chemnitzu na cizince". Já tam vidím jen jak se jeden člověk rozběhne proti jinému a žene ho pár metrů před sebou. Pak následuje záběr z výšky na nějaké lidi, někteří kráčí, někteří běží, a naprosto tam není poznat kdo je kdo.

Jestli kvůli zpochybňování informace o útočících davech na cizince na základě tohoto videa musel skončit ve funkci šéf Spolkového úřadu pro ochranu ústavy pan Maaßen...

J. Kombercová 27.9.2018 8:28

Re: Tak nějak

Ano. Chybí začátek i konec. Proč se tak stalo a jak to dopadlo.

J. Sedlář 27.9.2018 10:39

Re: Psí vysvětlovač Německa, Kechlibar,

Ale to bylo "správné" "jedno" video, sakra už to pochopte :)

J. Schwarz 27.9.2018 7:27

Re: Psí vysvětlovač Německa, Kechlibar,

Německý fanatismus se vrací - zase je tu Übermensch, jen tentokrát ne na základě genetickém ale "morálním". Ti mladí jsou Hitlerjugend jako vyšitá. Když nevyšlo ovládnutí Evropy přes pruský militarismus ani přes nacismus, co to tak zkusit prostřednictvím "vysoké morálky"? Ať jde Německo i se svýma prachama do (_!_)!!!

M. Drašner 27.9.2018 8:26

Re: Psí vysvětlovač Německa, Kechlibar,

jen nezapomeňte na fakt, že SA a MNOHEM pozdější hitlerjugend se učili od komunistických aktivistů tzv. "republik rad"!