9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

GLOSA: Pud sebezáchovy

Německo často slouží jako zkumavka. Co se prosazuje tam, dříve či později zazní i ve „zbytku Evropy“. Takže když se Německo rozhodlo očkovat ohrožené skupiny třetí dávkou a podpořit vakcinaci dětí, je to jistý signál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Stys 6.8.2021 6:11

Pokud by bylo bývalo nutné se očkovat každý rok, už jsme vymřeli. Protože to trvalo více než rok než se začalo očkovat. Očkování, které vydrží půl roku a to kdoví jestli, to ani není žádné očkovaání...

Už i Václav Hořejší uznává, že imunita po prodělání choroby je totéž jako imunita získaná očkováním a že jsme nejspíš kolektivně imunní. Kdyby se byl býval držel poznatků ze své učebnice, mohl vahou své autority způsobit, že by se očkovali jen skutečně neimunní. A mohli jsme mít tolik nových poznatků, že mohl do své učebnice napsat další slavnou kapitolu.

Stačilo projednou přestat panáčkovat před světovými autoritami a držet se vlastních experimentů. Mohli jsme zachránit možná i 30 000 lidí. Pamatujete jak nám to pěkně fungovalo na jaře 2020?

H. Rybnická 6.8.2021 2:46

Pane autore, ráda se zabývám genealogií, právě mám zase takový dlouhodobější záchvat, štourám se v matrikách 17 a 18 století, bohužel někdy i v těch úmrtních. Jednoho popadne i závrat když vidí, co malých děcek zemřelo než ti profesoři vynalezli očkování. Ponejvíce na záškrt. Když vidím ten strohý zápis že umřelo šestileté děcko, tak mi vyvstane před očima ta neznámá máma před dvěmi sty lety, kolik asi probděla nocí u postýlky, ač musela brzy ráno na polní práce nebo do chlíva. Nic pane autore. Pokud to bude nutné, bude se očkovat. I každý rok.