14.10.2019 | Svátek má Agáta



DISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Konečně v bezpečí!



Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 21.5. 2019 10:54, přehled diskusí

Co je to islám řekl ajatoláh Chomejní, a ten to přece veděl:
Autor: V. Petr Datum: 20.5.2019 13:54

"Islám stanovuje pro všechny dospělé muže, nejsou-li neschopní nebo nezpůsobilí, povinnost připravit se na dobývání (ostatních) zemí, aby nařízení islámu byla nastolena ve všech státech světa...Ale ti, kdo studují islámskou svatou válku, chápou, proč chce islám dobýt celý svět...Ti, kteří o něm nevědí nic, předstírají, že se islám staví proti válce. Ti (kteří toto říkají) jsou hloupí. Islám říká: Zabíjejte nevěřící, tak jako by oni zabili vásǃ Znamená to, že by muslimové měli nečinně sedět do té doby, než je pohltí (nevěřící)? Islám říká: Zabíjejte je (nemuslimy), taste na ně meč a rozprašte (jejich armády). Znamená to nečinně sedět, dokud nás (nemuslimové) nepřemůžou? Islám říká: Zabíjejte ve službě Alláhovi ty, kteří by mohli chtít zabít vásǃ Znamená to, že bychom se měli vzdát (nepříteli)? Islám říká: Vše, co je zde dobré, existuje díky meči a ve stínu mečeǃ Lidi nelze přivést k poslušnosti ničim jiným než mečemǃ Meč je klíčem k Ráji, který může být otevřen jen pro Svaté bojovníkyǃ Jsou stovky dalších (koránských) žalmů a hadís (rčení Proroka), které pobízejí k válce a boji. Znamená toto všechno, že islám je náboženství, které zabraňuje lidem vést válku? Plivu na ty hloupé duše, které něco takového tvrdí"

To nejsou křesťané, ale:
Autor: I. Schlägel Datum: 20.5.2019 12:12

uctívači Velikonoc, jak dobře ví každý moderní pseudoliberál.

Ne-:
Autor: K. Janyška Datum: 20.5.2019 9:13

kácím se z toho... Dzp.

:
Autor: L. Zach Datum: 21.5.2019 7:55

Já z toho mám radost. Každá duše vyrvaná ze spárů fanatiků (ať už si říkají jakkoliv) potěší! Možná bude moci i odložit burku...

Habeas corpus:
Autor: J. Lukavsky Datum: 20.5.2019 7:32

No řekl bych, že pořádný kus ostudy si uřízla Anglie, která jí asyl odmítla s tím "že by to popudilo anglické muslimy". S kdekterým lumpem se Evropa mazlí jako s plyšáčkem a nevinnému člověku odmítneme pomoc. Habeas corpus holt platí jenom pro vrahy a ničemy, nevinní se musí starat sami. J.L.

Řeči o pronásledování Židů v Německu jsou propagandou.:
Autor: V. Petr Datum: 20.5.2019 13:56

Neville Chamberlain, 1938!

Re: Habeas corpus:
Autor: A. Pakosta Datum: 21.5.2019 10:54

Je ovšem dost dobře možné, že Velká Británie neposkytla té ženě azyl z trošku jiného, pochopitelného důvodu - popudilo by to britské muslimy, kteří by tu nešťastnici promptně zavraždili, v horším případě umučili. Takový důvod ovšem, uznejte, nelze prezentovat na diplomatické půdě - ovšem, chytrému napověz...

no jo, autore, modlení jim:
Autor: R. Gramblička Datum: 20.5.2019 6:50

setsakremensky pomůže :-P

Jinak případ hezky dokumentuje "mírumilovnost" islámu. Jak řekl diktátor Erdogan, není žádný radikální a umírněný islám. Islám je jen jeden.

Re: no jo, autore, modlení jim:
Autor: Z. Rychlý Datum: 20.5.2019 9:50

Předběhl jste mě. To co píše autor přece nemůže být pravda, vždyť islám je náboženství míru a snášenlivosti !!!