Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: Hnutí LGBTsílí

Ve svých předchozích textech v NP jsem se vyjadřoval zejména o rostoucím fenoménu útisku (a zároveň emancipace) LGBT minority v zemích ovlivněných křesťanstvím a islámem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

28. 6. 2015 17:31
No... pitomci povýšili LGBT na důkaz demokratizace

Dokud s tím nezačli takto šílet, už dávno v naší civilizaci byla dost převažující tolerance k této menšině. Rozumní lidi dávno pochopili, že je to genetická záležitost, ne zvrácenost. Gay parády jsou akce, které tomuto tématu spíš ubližují..

To ale Politická Korektnost je zrůdnost !!! To ona je semeništěm všelijakých debilit..

0 0
možnosti

J. Škodák

27. 6. 2015 19:01
Homosexualita není perverze!

Již v roce 1988 jsem na univerzitě  Angelicum v Římě napsal práci na téma Homosexualita z hlediska židovsko-křesťanského. Civilizace starověku,středověku a novověku měly různé postoje k sexualitě. V antice byla dokonce tělesná krása záležitostí mužů,tzv.kalokagathie. Židovství a zvláště křesťanství uznává jen sexuální aktivity za účelem plození. Vývoj ve východních náboženstvích popisuje dobře autor článku. Na základě vývoje medicíny,

psychologie...se přišlo na to,že homosex.není nemoc ale ani perverze! Nemá cenu tak diskutovat s těmi,kteří trpí homofóbií. Tzv.100% heterosex. jsou však problémem. Svoji sexualitu nezvládají a jsou často netolerantní a agresivní. Je známo,že problém zneužívání mladistvých není ani tak záležitostí pedofilů,ze 100% případů mají na svědomí asi 15%. Tedy asi 85% připadá na tzv.normální heterosex. Psychologové říkají,že je to nezvládnutá sexualita,která se projevuje ponižováním,agresí a perverzí. Kdo je tedy perverzní?

0 0
možnosti
ŠM

27. 6. 2015 19:35
Re: Homosexualita není perverze!

S tím bych souhlasil.

Ale prapodivné jsou vaše počty. Jestliže 4% populace páchá 15% trestné činnosti pohlavního zneužívání, nějak mně nepřijde, že by to bylo vyrovnané.

To je jako s našim nejmenovaným etnikem. Přibližně polovinu násilné a pouliční kriminality páchají právě tito etničané. Když vím, že jich je v populaci také asi 4% mohu snad říct, že je to ve srovnání s většinovou populací s touto kriminalitou fifty-fifty ?

0 0
možnosti
JL

J. Lepka

27. 6. 2015 12:47
Položil si někdo otázku :

zda tak často frekventovaná suma 4%, je statisticky ověřitelná v historii nebo je to už dnes překročená veličina. Mám totiž dojem, že současný růst preferencí odráží skutečný nárůst % a je to jen další tah matky přírody, jak omezit naši poněkud přemnoženou populaci.

0 0
možnosti
KJ

27. 6. 2015 11:14
Je na vzestupu všude. Lidí užnevědí, co roupama za prasárny

dělat... Dzp.

0 0
možnosti
JL

J. Lepka

27. 6. 2015 12:33
Re: Je na vzestupu všude. Lidí užnevědí, co roupama za prasárny

Zdá se, že s tímto fenoménem se lidstvo potkává po celou dobu své existence, byť důkazy máme pouze za posledních asi 5000 let. Přesto to váš oblíbenec jaksi pozapomněl zakomponovat do své spontánní lidské interakce, o kompozitivní teorii ani nemluvě.

Možná byste si měl nejprve utřídit myšlenky, když už tak podléháte své obsedantní touze oblažovat nás svými komentáři ke každé blbosti.

0 0
možnosti
PS

27. 6. 2015 2:28
Co delat, sexualni perverse je vrozena,

dotycni za to nemohou. Lecit jako tubera se to neda a amputovat jako sesty prst take ne. Neni se ale z cim chlubit, to je totiz zase jina prverse, chlubit se nejakym nedostatkem ci chybou. Nebudu hrdy na to, ze trpim zvysenou plynatosti, ze mi smrdi z huby ci ze mam hrb. Tomuhle ovsem buzici nerozumeni, takze maji -li nektere zeme proti propagaci teto perverse nejake zakony, nelzxe se divit. Ja jsem znal v praci asi 4 buziky, byli to fajn kluci, ale na ty hnusne parady ''hrdosti'' nechodil ani jeden z nich, do te miry neztratili soudnost. Vedi dobre, ze cim vice se budou drati kupredu, tim vetsi odpor dosud tolerantni verejnost bude projevovat, ona ta predstava kopulujicuch chlapu neni povzbuzujici, spise odporna.

0 0
možnosti
JK

28. 6. 2015 19:41
Přesně,

taky jich pár znám, a všichni do jednoho tyhle "parády" odsuzují..

0 0
možnosti
JD

27. 6. 2015 1:54
Dotaz ....

... a Vy také račte býti buzerant, že máte situaci tak zmapovanou?

0 0
možnosti
PD

P. Dvořák

27. 6. 2015 2:34
Re: Nezlehčujte.

Myslíte si, že zaměstnanci (nebo tzv. "aktivisté") těch našich asi padesáti agentur pro začleňování, kteří mají přesně zmapováno koho, odkud, kam, jak, za kolik a za čí peníze začlenit, jsou zároveň osoby začleňované? Osobně si myslím, že někteří z nich nikdy v životě ani nevidělo živého "začleňovaného" a ani nebyli v předmětných lokalitách.

I když na druhou stranu abych řekl pravdu, je nepochybně zajímavé a poučné se dovědět, že téma gay aktivismu začíná jitřit (s jistým zpožděním za Západem) politicko-kulturní scénu v zemích hinduistických a buddhistických.

:-))

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz