Diskuse
GLOSA: Aladin varuje
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V34i66k29i 92H90u44m63b35l49e
To ze se resi ze nekdo pred x lety vzl kostym ktery muze dnes nejakeho vysinuteho jedince pobourit jen ukazuje kolik je blbcu na svete.
M11i91c12h32a72l 16A14d13l18e13r
Jen stručně zopakuji můj předcházející příspěvek. Trudeauovo chování se kvalifikuje jako hrubě rasistické podle jeho vlastních politicky korektních názorů a postojů, které z mocenské pozice uvaluje na ostatní. Ozřejmit jeho pokrytectví měsíc před federálními volbami neuškodí. Tak že ti, kteří to zveřejnili, nejsou tak docela blbci. Ve skutečnosti jejich názor, zda jde či nejde o rasismus, se ani nemusí moc lišit od Vašeho. Ale o to tu vůbec nejde!
E39l32i 65M95a50l11á
Tak mi napadlo, že jsem svým vnoučatům koupila čelenky s ušima Mickeyho mouse. Jediná jistota je, že myšky protestovat nebudou :-D...
J45a88n 10K45r47y61n96i44c92k65ý
Ale oni obvykle neprotestují ti "apropriovaní", ale bílí rozmazlení libtardní magoři, protože co kdyby to náhodou někoho urazilo, že?
A39l58e73x 60A95l65d17a
Z celého srdce to Trudóovi a Kanaďanům přeju.
V95á33c57l12a39v 49K18a93i53n
Velice toho lituji a hluboce omlouvám s touto poslední větou se upřímně rozplakal
J22a81r36o62s68l69a78v 90P55a55v62e88l12k49a
To by bylo pochopitelné, pokud by Aladin byl záporná postava..takhle to postrádá logiku..
T94o66m39á16š 75H54r38a57j
Logiku?!? Fuj, že se nestydíte! Ohánět se v korektní, bezpečné a angažované diskusi takovými white-male-supremasist výrazy!
A co se Aladin týče, sice byl kladná postava, ale to nic nemění na tom, že by se mohli jeho potomci a etničtí soukmenovci urazit (vždyť na to mají nezadatelné lidské právo). Nebo by se mohly urazit naopak záporné postavy (kvůli protěžování těch kladných). Ty přeci musí mít také svá práva. Ba měly by mít ještě větší práva, vždyť jistě jsou kvůli své zápornosti předmětem útlaku.
M16a73r25c69e72l92a 98M15o48r91a51v93c48o24v17á
Trudeau je především vůl, že si sype popel na hlavu. Kam až lidé hodlají těm fanatickým debilním morálním "policajtům" ustupovat?
J40i96n68d79ř82i14c50h 12A28n93d82ě62l
Bohužel, na hlavu si před volbami sypal popel i Trump, když vyšly na světlo jeho nahrávky, jak se neuctivě vyjadřuje o nějaké ženě. A zafungovalo to.
Kdo by to byl řekl, že na obou stranách politických pólů uvidíme totéž.
M44a10r43c41e49l24a 63M75o61r46a97v96c84o90v50á
Čeština je jazyk vtipný:
Trudeaumyslnost... (M.Macek)
R16o70s46t18i10s79l58a98v 18M17e73i55š52n64e71r
...svět se prostě zbláznil,---momentálně v čele peletonu Trudeau.
T95o74m88á40š 63H15r14a59j
Ten je v čele již hezky dlouho. Zdá se, že už to někoho začalo štvát.
J12a78r84o48m55i92r 97L71u94k90a63v43s40k80y
"používat arabské číslice" no ty číslice ale jsou původem z Indie, Arabové je převzali a my od nich. Jinak už se těším, až Julii bude zpívat Afroameričan, 150 kg živé váhy, homosexuál, HIV pozitivní... aby to bylo naprosto korektní. Atd. atp.
B85o82h81u84m10i34l 34M74i68c20h20a89l
Přesně. Chci vidět autora, jak si překontroluje účet napsaný arabskými číslicemi, pokud částka bude obsahovat i něco jiného, než 1 a 9.
J54i37n44d12ř20i44c38h 25A40n13d16ě20l
Mně to nepřipadá jako "rasismus", nýbrž jako (též odporné) posilování stereotypů. Chápete - Aladin byl tmavší, Vinetou nosil čelenku, princezna byla žena, kovboj muž.... rozumíte? To není jen o začerněné tváři. Celý karneval je špatně. Něco jako cirkus. Karneval je přehlídka podpory stereotypů, protože chcete-li "vypadat" jako někdo jiný, musíte zvolit nějaké stereotypní atributy.
J44i78n63d88ř30i40c25h 87A16n57d77ě14l
Ono bohužel i samo transgender hnutí trpí tímto nešvarem posedlosti stereotypy, jako jsou třeba sekundární či primární pohlavní znaky. Ale tak ono se to časem podaří vymýtit. Vždyť hned po záchraně planety je to nejdůležitější téma pro lidstvo.
K79a35r37e20l 73P37a64v52l74i63k
Toto se blbe diskutuje. Trudeau nemam rad (to je strasne mekke slovo) ale to ze sel na maskarni ples s cernou hubou mu nevycitam - vycitam mu mnoho jinych veci mnohem podstatnejsich.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz