29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

GAZA: Rekonstrukce nezačala ani po měsíci

Příměří mezi palestinským teroristickým hnutím Hamás a Izraelem platí už měsíc a boje se skutečně zastavily – Hamás neodpaluje rakety, a když z Gazy dvakrát vylétly, údajně pachatele zatkl. Dodnes však nezačala jeho jednání s Izraelem a v pásmu Gazy nebyl opraven ani jediný ze 17 000 zničených domů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Jež 29.9.2014 0:44

Takže vojenská útočná operace izraelců přinesla výsledky

Přes 2000 mrtvých Palestinců na okupovaných územích, tisíce zbouraných domů, ukradených dalších 400 ha půdy. Bravo Izraelští hrdinové.

L. Křivan 29.9.2014 6:59

Re: Přes 2000 mrtvých Palestinců

Málo, příliš málo !!!!!   To Hamás nebude spokojená, ta stanovila cenu 1 Israelce na 1000 palošů.  Zemřelo 72 Israelců, takže zbývá eliminovat 70 000 arabáčů, aby se splnila hamásacká kvota.

R. Langer 29.9.2014 11:11

Re: Přes 2000 mrtvých Palestinců

Tak tak, chce tady snad někdo bezbožně popírat cenu jednoho muslima! Uřezat hlavu! Hned!

H. Lukešová 29.9.2014 13:37

Re: Přes 2000 mrtvých Palestinců

Pokoušela jsem se s panem Ježem bavit v sobotu a v neděli, bylo to marné, pro antisemitu je svět jednoduchý. Pro něho jsou dobří Židé jen v plynném stavu.

K. Jež 29.9.2014 19:40

Re: Přes 2000 mrtvých Palestinců

To jsem nikde a nikdy neřekl, naopak stále dokola opakuji, že mám židy rád, jen nesouhlasím s politikou Izraele. Zatím, prosím nepište o mě nesmysly. Zkusila jste někdy místo očerňování lidí něco z erotického světa ve dvou ? To je svět hned rúžovější.

K. Jež 29.9.2014 0:39

Izrael si může gratulovat, přes 2000 zavražděných Palestinců

tisíce zbouraných domů, rozbitá infrastruktura. A 400 ha dalšího krádeží nybytého území.

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/israel-claims-400-hectares-in-west-bank-for-state-use-9702112.html

K. Jež 29.9.2014 0:32

Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

Po Palestincích přijdou na řadu další státy. Životního prostoru pro vyvolené není nikdy dost.

T. Czernin 29.9.2014 2:57

Re: Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

Ano, máte pravdu! Také mám strach o osud Aljašky...

B. Volarik 29.9.2014 3:34

Re: Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

Kdepak Aljaška...já mám dojem, že mají zálusk na Grónsko. Možná ale na obojí, čert se v těch Židech vyznej...Ale zase se tolik nebojme. Zatím vždycky, když Arabové prohráli válku, Izrael jim ztracená území skoro celá vrátil...třeba celou Sinaj, a to je něco hlíny!

L. Křivan 29.9.2014 7:06

Re: Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

Ale prý Antarktidu mají Židi pevně v rukou a už ji nepustí !  Ježi, co ty na to ?

K. Jež 29.9.2014 10:41

Re: Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

No máš pravdu, protože člověk s širším záberem, než je ten tvůj ví, že židé ovládali, ovládají světovou ekonomiku.

L. Křivan 29.9.2014 7:05

Re: Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

A ušetřeno nezůstane ani ČR. Komando Mossadu už hledá nějakého Ježe,  ..... jenže Karla Ježe hledá i Hamás, protože on  de billitou svých keců zesměšňuje palestinské araby. Tak jsem zvědav,  zda bude Jež zastřelen, nebo podříznut.

V. Šiška 29.9.2014 7:38

Re: Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

... bude dán do muzea. Kuriozit.

L. Křivan 29.9.2014 10:37

Re: Izrael už hrdlo své oběti nepustí.

Ale vycpanej !  Ne aby tam začal smrdět jako Gottwald ! Už teď zapáchá blbostí víc než je snesitelné !

H. Lukešová 29.9.2014 13:54

Re:Zklamání v Palestině

https://www.youtube.com/watch?v=bNzzkqKzOcA

H. Lukešová 29.9.2014 0:28

Takže vojenská sebeobranná operace Izraelců

proti palestinským teroristům splnila účel a to navzdory řvaní multikulti politkorektníkům (evropským levicovým liberálům). Hamasníci mají strach, odhaduji tak, že jim za 2 nebo za 3 roky znovu otrne a budou terorizovat Izrael raketami a Izrael znovu bude muset bránit zemi (palestinské agrese z let 2008/2009, 2012, 2014). Izraelští chlapci nepadli nadarmo, zachránili svoji milovanou zemi. Ale multikulti politkorektníci (západní levicoví liberálové) postrádají smysl pro sebeobranu. Tereza Spencerová o zavražděných izraelských chlapcích psala jen jako o "kolonistech" ne jako o "dětech" či "chlapcích", jakože to byly děti, v 16 a v 19 letech není člověk dospělý, to ať si multikulti politkorektníci (západní levicoví liberálové) říkají, co chtějí. Židé vědí, že každé slovní násilí od kohokoliv (dnes od multikulti politkorektníků/evropských levicových liberálů) vede k fyzickému násilí, pogromy, holocaust, dnes napadání Židů muslimy a levičáky a vypalování synagog. Před německou policií vyřvávali muslimové s multikulti politkorektníky (evropskými levicovými liberály)" JUDE, JUDE, FEIGES SCWEIN, KOMM HERAUS UND KÄMPF ALLEIN", proč pro Boha německá policie nerozehnala tuto demonstraci, když vyřvávají taková nacistická hesla.

H. Lukešová 29.9.2014 0:39

Re: Takže vojenská sebeobranná operace Izraelců

Jak může demokratická země tohle snášet, jakože Německo je demokratická země, dodává Izraeli moderní ponorky, Angela je oceňována mnohými židovskými i izraelskými osobnostmi, to je spravedlivá a důležitá činnost, ale že dovolí demonstraci takové lůzy. Němci by měli být citliví na projevy takového antisemitismu, koneckonců z jejich země byl naplánován holocaust, masakr 6 milionů Židů (z toho 1,5 milionů židovských dětí) nesmí být nikdy zapomenut. .Taková lůza měla být rozehnána vodními děly a slzným plynem. Když jsem byla v Berlíně, navštívila jsem památník holocaustu, působivé, samozřejmě jeruzalémskému památníku holocaustu.

P. Jakeš 29.9.2014 16:06

Re: Takže vojenská sebeobranná operace Izraelců

Lůza se rozhání klasickými děly a bojovými plyny. To je daleko účinnější.

H. Lukešová 29.9.2014 17:43

Re: Takže vojenská sebeobranná operace Izraelců

Zde video o skutečné mentalitě lidí, kteří si říkají "Palestinci"

https://www.youtube.com/watch?v=bNzzkqKzOcA

Může vůbec Izrael jednat s takovými lidmi?