Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EVROPA: Vyhazov z EU

Pan vyučený knihkupec, který nebyl schopen dokončit pro chabé studijní výsledky ani gymnázium, jinak také bývalý šéf europarlamentu, toho času předseda německé SPD známý i pod jménem Martin Schulz, uráží suverénní evropské státy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DB

18. 12. 2017 23:13
Schulz je vyšší level..

Tak jako Lenin byl vyšší level Marxe, chce být Schulz bojovnější Spinelliho. Již vidí své jméno na jednom z "chrámů bruselské demokracie".

Čím větší kretén, tím vyšší cíl. To se v historii lidstva již nejednou potvrdilo!

0 0
možnosti
PA

18. 12. 2017 22:20
Ty kvóty

Pro čistotu argumentace jednu poznámku k větě "Co kdyby třeba Češi vyhrožovali Německu, že bude vyraženo z EU, pokud bude pořád prudit s těmi kvótami?" Bohužel ty kvóty schválila většina ministrů zahraničí členských států, čímž dostaly v EU legitimitu.

0 0
možnosti
JS

18. 12. 2017 21:02
Taky si myslím

že nechat se vyhodit je mnohem lepší varianta než vystupovat...

0 0
možnosti
MG

18. 12. 2017 20:31
No, jestli je polská a maďarská realita podle Šichtařové OK,

pak já musím její příspěvek již tradičně označit za blábol. Nic na tom nemění, že Schulz žvaní kraviny. To, koneckonců, dělá Šichtařová stále, takže si nemají co vyčítat.

0 0
možnosti
MP

18. 12. 2017 21:01
Re: No, jestli je polská a maďarská realita podle Šichtařové OK,

Třeba ji jen nechápete.

0 0
možnosti
FN

18. 12. 2017 19:25
Tak vydírání ?

EU se často vyčítá že málo hájí svoje zájmy. Teď to dělá (i v našem zájmu) a zase je to špatně. Nic nového, na EU je třeba nadávat za všech okolností.

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

18. 12. 2017 19:54
Re: Tak vydírání ?

Ehm ... EU nehájí své zájmy, EU hájí zájmy svých politických špiček, pak Německa a trochu Francie. A to rozhodně nečiní v našem zájmu, ale spíš proti němu. Soudíte, že zájmem EU je stát se Evropskou federací (spíš Svazem evropských socialistických republik a království - zkratka SESRAK - nebo čtvrtou říší)? Kdo za tu EU vyjadřuje tento zájem - kromě jejích rudozelených politických špiček?

A že EU nehájí skutečné zájmy svých členů - inu, ani své hranice bránit proti invazi připrchlíků neumí a nechce, dokonce Maďary, co se o to pouhým plotem pokusili, nevybíravě sprdla, připrchlíky vozí už od libyjských břehů - to je zájem EU nebo jenom blbů, co ji vedou? A myslíte, že je zájmem občanů naší republiky globálně oteplovačně šílet a mít kvůli zeleným euroblbům dražší elektřinu a dražší, zato horší naftu?

Nakonec vzpomeňte, když druhdy Kanaďané kvůli našim cikánům uvalili na ČR vízovou povinnost, jak vehementně se za nás EU vzala - nehla ani prstem a dělala mrtvého brouka.

A soudíte, že je v našem zájmu z rozkazu EU si nechat zamuslimit republiku, když státy tzv. Západu už zamuslimeny jsou a slovutná EU v punktu migrace po§rala co mohla a séře to dál, neboť to jinak neumí?

Ano, nic nového, na EU je možno právem nadávat prakticky furt.

0 0
možnosti

18. 12. 2017 17:32
No,jeden knihkupec,

myslím že z Karových Varů u nás v 39 roce taky něci mektal o vyhnání Čechů z Řiše a pak byl pověšen !!

0 0
možnosti
DP

18. 12. 2017 16:56
Právě že je to knihkupec,

což znamená humanitní vzdělání a takoví jsou vždy nebezpeční.

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

18. 12. 2017 19:12
Re: Právě že je to knihkupec,

No, humanitní - záleží, čeho tam bylo víc, jestli knih nebo kupce; vzdělání kupecké bych do humanitního neřadil ... :-)

0 0
možnosti
MM

M. Mikulec

18. 12. 2017 15:58
Mluví mi z duše

paní Šichtařová. Sleduji zblízka brexit a je to jen nekonečná řada podrazů z Bruselu. Samostatnost je vysoká forma nekázně a musí být ztrestána, aby si ostatní státy, co by chtěly ven z žaláře národů, ten krok rozmyslely. Schulz hraje na domácí scéně velkého fuhrera, ne? Snaží se zalíbit Němcům, co nemohou zapomenout, že mohli být pány světa?

0 0
možnosti
SN

18. 12. 2017 16:13
Re: Mluví mi z duše

:-))))

0 0
možnosti
VL

V. Lunák

18. 12. 2017 15:51
opět to nedává smysl

Jeden z hlavních argumentů, demokratické rozhodování v EU, je pojat zcela zavádějícím způsobem. Nejde v první řadě vůbec o rovinu Německo - Česko, ale o státy, které budou pro federalizaci a ty, které budou proti. Pokud bude první skupina silnější,měla by dle vámi standardně uplatňované selské demokracie druhou skupinu převálcovat, tedy případně z budoucí federace vyloučit.

Dále, přístup na vnitřní trh EU není volný, proto na něm nenajdeme např. Burundi. Požadavky kladené na Británii jsou plně v souladu s dávno existujícím právním vymezením vnitřního trhu.

0 0
možnosti
VN

18. 12. 2017 16:24
O žádné "vylučování" nejde.

Pokud se pár států rozhodne, že vytvoří federaci, tak jim do toho jiné státy nemají co kafrat. Pokud - samozřejmě - nebudou do té federace nuceny vstoupit, což snad nehrozí.

A ty, které se rozhodnou nevstoupit, nikdo vyhazovat nebude, není odkud.

Jen jim možná nebude v budoucnosti vstup nabídnut...

0 0
možnosti
SN

18. 12. 2017 13:31
Dnešní

denní dávka Schulze - dva články.

Schulz - dezinformační evergreen.

0 0
možnosti
VN

18. 12. 2017 14:01
Re: Dnešní

Schulz přece vůbec neexistuje!

Schulz je výmysl rusácko-trumpovsko-zemanovsko-asadovské propagandy a kdo tvrdí něco jiného, je proruský propagandista, troll a přítel diktátorů!!

Jako každý, kdo se zmínil o zvěrstvech džihádistů v Sýrii!!!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz