Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EVROPA: Rasisty nesnášíme stejně jako židy

Musíme si zvyknout. Na to, že jsme sami sobě snažili nalhat, že Evropská unie je spolek dobrotivých andělů, o čemž nás přesvědčoval třeba kníže Schwarzenberg a parta v Repektu. Dnes se EU ukazuje ve skutečné podobě.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MK

14. 11. 2015 7:51
dovolím si malou opravu

Slánský a spol. byli v rozsudku uváděni přímo jako osoby původu židovského".  Viz. mj. známá povídka Oty Pavla.

0 0
možnosti
PL

14. 11. 2015 7:26
Ano, vždy to začíná "zlým Židem".

A není náhoda,  že za nynější nacizací evropských "elit" stojí znovu, tak jako v minulosti, levice, ať si říká jakkoliv.

0 0
možnosti
KK

14. 11. 2015 8:35
Re: Nacizace není to pravé slovo

Nacizace není to pravé slovo, neboť ta se týká nacionálního socialismu. Co dnes ovláda bruselské zmetky  je internacionální socialismus spojený s islámem.  Cílem je likvidace evropské civilizace, likvidace evropských národů a jejich přeměna na hnusnou  negro-arabo-bělošskou směsku.

0 0
možnosti
KN

K. Novák 396

14. 11. 2015 6:51
Myslím, že se mýlíte a Němcům křivdíte.

Muž, který razil heslo „Ein Volk, ein Reich, ein Führer“, nebyl Němec a své myšlenkové postoje si do Německa už přinesl. Motivací Merkelové pro přijímání uprchlíků bylo něco zcela jiného než antisemitismus. A i Stalin dal Slánského popravit z jiných (politických) důvodů, ne proto, že to byl žid. Sionismus byla jen jakási zástěrka.

0 0
možnosti
MK

14. 11. 2015 7:48
Re: Myslím, že se mýlíte a Němcům křivdíte.

Hitler sám sebe vnímal jako Němce a už první světové války se zúčastnil v německé uniformě.

Motivací Merkelové jistě není primárně antisemitismus, ale antisemitismus levičáků je jednou z příčin kritické situace na Blízkém východě, která proud migrantů spustila.

Stalin dal popravit Slánského právě pro jeho židovský původ. Respektive ten rozhodl o tom, že ententýky padlo právě na Slánského, nikoli na Gottwalda (i ten byl ve hře).

0 0
možnosti
JS

14. 11. 2015 4:05
Znaceni zidovskeho zbozi

Kde je odpovednost Ceske vlady? Jasny postoj, ze se prikazy social-fasistu z vedeni Evropske unie pod taktovkou Nemecka nebudeme ridit. Nebo chteji pokracovat v odkazu Hachy a protektoratni vlady, ktera kyvala na rozkazy z Reichu. Meli by si uvedomit i to, jak tito lide skoncili.

0 0
možnosti

14. 11. 2015 15:44
Re: Znaceni zidovskeho zbozi

Prezident Hácha a protektorátní vláda byli v poněkud jiné situaci. A předseda protektorátní vlády, gen. Eliáš, skončil na popravišti. Německém.

0 0
možnosti
JC

J. Cimbalnik

14. 11. 2015 3:51
Pozar v uprchlickem tabore v Calais

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=386395&sId=&mId=

0 0
možnosti
HL

14. 11. 2015 0:50
No zatímco EU řeší, jak diskriminovat Židy,

jak je ponižovat a zesměšňovat, tak muslimové v Paříži zavraždili již přes 60 lidí (a to máme čas 0:51), kdoví kolik mrtvých bude ráno. Ano, islám je ušlechtilé náboženství a "Židé jsou naše neštěstí", jak hlásal jakýsi pan doktor práv Julius Streicher.

0 0
možnosti
JU

14. 11. 2015 2:01
Re: No zatímco EU řeší, jak diskriminovat Židy,

Jo, a máme to tu zase a v hlavách Merkelové, Mogheriniové a imáma Halíka to bude dál, i kdyby uctívači pedofila vyvraždili všechny redakce a koncertní sály Evropy :-( . Pod vedením bruselských a dalších zločinců (z nichž některé jsem vyjmenoval výše) započal nový holocaust.

0 0
možnosti
OZ

14. 11. 2015 0:33
Dobrý a potřebný článek!

Na tomto místě vzpomeňme, jak EU vypustila z evropské ústavy článek o křesťanských kořenech evropské civilizace. Když uvážíme nevhodný rasový původ Svaté rodiny, tak opravdu nemohla jinak!

0 0
možnosti
HL

14. 11. 2015 0:53
Re: Dobrý a potřebný článek!

Ježíš, panna Marie, apoštolové (až na Lukáše), Josef všichni byli původu židovského, takže by jim dneska EU našila žluté hvězdy na kabáty. Co říci? Jenomže na protiizraelskou štvanici doplatí i toluk milovaný "palestinský lid". Izrael tedy přemístí většinu továren do vnitřního Izraele a palestinští dělníci přijdou o práci a zchudnou.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz