Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EVROPA: Rasisty nesnášíme stejně jako židy

Musíme si zvyknout. Na to, že jsme sami sobě snažili nalhat, že Evropská unie je spolek dobrotivých andělů, o čemž nás přesvědčoval třeba kníže Schwarzenberg a parta v Repektu. Dnes se EU ukazuje ve skutečné podobě.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PV

14. 11. 2015 16:51
Řekl bych, že poptávka po Hitlerovi existuje úplně jinde

Každému je totiž jasné, že Hitler by si s ilegály snadno poradil. Je tu poptávka po diktatuře, nikoliv nacistické či komunistické, ale zcela určitě protiimigrantské a protiislámské!

0 0
možnosti
JS

14. 11. 2015 20:23
Re: Řekl bych, že poptávka po Hitlerovi existuje úplně jinde

K tomu, abychom si poradili s ilegály netřeba diktatury - naopak, je třeba aby současná diktatura politické korektnosti a levičáckých "ctnosttí" maskovaných za "evropské hodnoty"  konečně skončila. Jedině v diktatuře je možné,  aby se praktikovala politika lezoucí na nervy minimálně 70% obyvatel a ve vysokých pozicích seděli magoři typu Dienstbiera či Šabatové.

0 0
možnosti
MK

14. 11. 2015 16:05
Jak to vidí Němci?

Pan Vlk má pravdu,do podniku nám dorazila kontrola"ekologické kvality" z Německa,jen z toho důvodu,že s ním obchodujeme s běžnými produkty.Dobrý postřeh pana Vlka je ten ekolgismu už za Hitlera-je to skutečnost.Zelení a jiní podobní mají tedy známé původce a jsou v podstatě identičtí svým fanatismem a vírou.Ale k věci: zděšení"kontrolní" Němci nám potvrdili,že oni a velká část"vyvoleného" národa rozhodně nekonvenuje s politikou madem Merkel,nechápou ji a nerozumí.Maximální trvanlivost EU vidí tk na 5 let.Naše zděšení bylo dovršeno tím,že se jim více líbí v ČR a chtěli by zde žít a podnikat raději než u nich!Gott mit uns!

0 0
možnosti
KW

14. 11. 2015 16:45
Re: Jak to vidí Němci?

tomu se rika zdvorilost;-))))

0 0
možnosti
JU

14. 11. 2015 15:44
Ve světle posledních událostí: jakákoli

obhajoba islámu a uctívačů pedofila je pliváním do tváře mrtvým z Paříže. Euroho-wada dále podporují Palestince, USA se kamarádí se Saudy, Rusové s čečenskými zločinci a vrahy. Ptejme se: čím to, že stát, který poskytl možná nejvíce prostoru, asylu a svobody muslimům, nyní musí takto platit? Jistě, jakákoli slušnost vůči muslimům bude vyložena jako slabost a patřičně zneužita! Merkel - máma nové Auschwitz, na jejiž stavbu si tentokrát zve musulmany a myslí si snad, že ti za to Němce ušetří.

0 0
možnosti
HL

14. 11. 2015 15:49
Re: Ve světle posledních událostí: jakákoli

Máte naprostou pravdu. Zatímco EU chce označovat a šikanovat Židy a jejich výrobky, tak ve Francii muslimové zabili 153 lidí a všechno ok, okamžitě levičáci z blicích listů vyrojili přehršel článků, jak s tímto zločinem nemá islám nic společného, ale má a všechno.

0 0
možnosti
HL

14. 11. 2015 15:38
A to samé, co udělali muslimové v Patříži

dělají lokální Arabové, co si říkají "Palestinci" v Izraeli. Po masové vraždě v Paříži, jsme zděšeni a to právem, když jsem se o zprávě dočetla, tak mi úplně zatrnulo, ale když to samé, dělají palestinští a izraelští Arabové Židům, tak o tom média většinou nemluví. Dobrý Žid, mrtvý Žid, heslo levicového sluníčkáře.

0 0
možnosti
KW

14. 11. 2015 13:34
Vlk - neseriozni pisalek!!!

Kdyz ctu takove zvrhlosti jako pise tenhle pisalek ,tak touzim po zelezne opone a nebo prinejmensim o rozpadu EU a pristi EU bez novych naplav!!.Takhle stvat clen naroda,ktery se dosud ani trochu neumel vyporadat ze stejne krutou diktaturou jako je ta fasisticka,to znamena se socialismem/komunismem,bude soudit Nemce,kteri se se svou minulosti prikladne vyrovnali!!!  Vysmech1!!A Nemci to dokazuji kazdym dnem ,stejne jako Cesi a jejich predstavitele dokazuji kazdym dnem ,jak tu minulost maji v sobe!!Fuj a hanba za takovyto hecirsky a lzivy clanek.

0 0
možnosti
FP

14. 11. 2015 15:01
Re: Vlk - neseriozni pisalek!!!

Herr Wimmer, nemusíte takové články číst. A když už píšete do Čech, navíc stejně zarputile jako to vyčítáte panu Vlkovi, tak si opatřte aspoň klávesnici sčeským písmem. Jinak se prokazujete zase jen jako ÜBERMENSCH. To vás samozřejmě nešlechtí.

0 0
možnosti

J. Škodák

14. 11. 2015 11:39
Vlk st.šíří nenávist!!!

Toho si přece ten Vlk st.musí být vědom! Vašimi články pane Vlku podněcujte pochybnými argumenty Vy k nenávisti proti národu,.... S takovými lidmi se v Evropě nedá spolupracovat!

0 0
možnosti
KK

14. 11. 2015 11:56
Re: Vlk st.šíří nenávist!!!

Proti kterému národu ?

0 0
možnosti
JP

J. Pražák

14. 11. 2015 11:07
Nejvyšší čas pro

postavení plotu okolo ČR. Až Němci začnou vracet imigranty do sousedních zemí, tak bude pozdě.

Až budou naši potomci hodnotit minulé vládce Evropy (Paříž, Berlín, Moskva Brusel) tak asi Brusel nevyjde ze srovnání nejlépe.....

0 0
možnosti
RS

R. Szewczyk

14. 11. 2015 10:10
hm

je zajímavé , že kdo je rasista, ví prakticky každý, no dobře, pokusím se definovat, a to z logiky věci , opačnost, tedy negaci , tedy kdo je nerasista,

Nerasista je ten , že když před něho postavíme žlutého, červeného a černého muže, vidí muže správně tři, multikulturně tři , správně zaváhá , když je doplníme eskymákem , semitou , austrálcem, nicméně je zařadí mezi multikulti, nerasista správně označí čecha za rasistu, páč je si jistý tím , že když je čech rasista, tak musí existovat česká rasa, no a když existuje česká rasa , tak přeciv musí existovati i rasa cikánská, moderně rasa romská, z toho vyplývá zcela logicky  , že rasistický čech si uvědomuje , že je českým rasistou, protože patří k české rase, a protože nerasista to s chladnou logikou chápe takhle, což vede k to mu, že nerasista chcá nepatřit k žádné rase, pak ovšem opět z logiky věci vyplývá , zda příslušník nerasy, patří mezi lidi, nebo zvířata, ale to je chladná logika, jinak všichni lidí patří do zvířat,abych tto zhrnul do kupy, tedy nerasista je nečlověk, nezvíře, ale za to multikulti.

0 0
možnosti
KK

14. 11. 2015 8:26
Mně rasisti nevadí.

Rasismus říká, že JSOU velké a důležité rozdíly, které statistika dokáže popsat. Že rovnostářské kecy jsou jen sprostá a hloupá lež.  Rasismus vzniká ze zkušenosti. Rasismus je opatrnost. Rasista dává přednost svým lidem. Já taky.

0 0
možnosti
OZ

14. 11. 2015 9:21
Re: Mně rasisti nevadí.

Mohu si všimnout, že příslušníci jedné rasy jsou např. častěji chytřejší, šikovnější, krutější, štíhlejší, zrzavější, nadanější k té a té disciplině atd., a v praxi na to brát jistý zřetel. To je ale vždy jen obecný rámec - častěji, ne vždy!. Rasistou jsem tehdy, když odsoudím člověka či skupinu podle jejich "příslušnosti" a nehledím na jejich povahu a skutky. Není jen rasismus etnický, ale také sociální (vzpomeňme na komunistické upřednostňování "dělnického" původu a pronásledování aristokracie - ale také na dnešní český termín "socka"  - to vše patří do rasismu). Vím, kam Vaše poznámka mířila. Ale to, že  se budeme mít ještě více na pozoru před jednou skupinou světové populace, neznamená, že začneme lidstvo "třídit" a dělit podle jednoduchých měřítek, která jsou nespolehlivá. 2. světovou válku (tehdy by Vám rasismus vadil zcela určitě!) velmi dobře pamatuji. Jsem zvědavá, jak dlouho bude trvat ta, která je právě v běhu.  (Nechci tvrdit, že "začala", to už dávno, ale včerejším vražděním vkročila do nové fáze.) A mimochodem, dávat přednost vlastnímu lidu před jinými není rasismus, ale rozumná sebezáchova. To budeme teď muset my všichni Evropané, chceme-li přežít.

0 0
možnosti
KK

14. 11. 2015 8:16
Paříž

Kdo teď řekne, že to nemá s islámem nic společného, ten zaslouží smrt.

0 0
možnosti
JD

J. Dvořák 188

14. 11. 2015 9:21
Re: Paříž

No jo, ale zatím dostávají podporu sluníckáři a různí dobrodějové!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz