2.4.2020 | Svátek má Erika


Diskuse k článku

EVROPA: Přijímat zpět džihádisty?

Po turecké ofenzívě v Sýrii jsou evropské vlády opět konfrontovány s ožehavým problémem, co dělat se „zahraničními bojovníky“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 40, poslední: 27.1. 2020 11:20, přehled diskusí

V. Kain 25.1.2020 12:42

To nejsou humanisti,ale pokrytci nejhrubšího zrna.Za peníze udělají cokoliv a je jedno jestli je to Telička,Jourová,Roithová a nebo Šojdrová.Jen taková hypotetická otázka.Jak by to asi vypadalo obráceně?Naprosto žádná diskuse,ale střelhbitě podříznutý krk a nebo kulka v hlavě.Parchanti do určitého věku na převýchovu ostatní by šli za svými rodiči.Dokud byli islámisti na koni,tak ty jejich ramlice ani nepadlo,že by se chtěly vrátit.Teprve když jejich brutální manžílkové zůstavali ležet bez života po bojích,tak se jim najednou zasteskolo po Evropě.Ne po slušném žití,ale po tučných dávkách které jim zajišťují bezpracný život.

V. Církva 25.1.2020 7:50

No a s těmito jsme v unii? Nakonec měl asi Zeman pravdu, že chce spolupracovat s Čínou. Západní civilizace se sama, vlastním přičiněním přiblížila k neudržitelnosti. Směřují k sociálnímu a politickému kolapsu, občanské válce a kalifátu afghánského typu. S nestabilitou a obrovskými vnitřními rozbroji. Takhle to bude území zmaru. Mezitím se Čína dřív či později vzpamatuje,(zatím to nevypadá ale jednou k tomu dojde) a změní v demokratičtější společnost, ne však multikulti liberální jako dnešní Západ. Ta potom bude muset toto okrajové území dobýt, aby je využila pro svoje účely a odrazila hrozby.

Škoda že nemůžeme přestěhovat naši zemi jinam. Můžeme ale opustit politicky a zrušit většinu právních závazků s těmi k pádu odsouzenými zeměmi.

P. Staronový 25.1.2020 9:16

A chce Zeman a chce hlavně Čína SPOLUPRACOVAT? Nechce spíš velet? A lituji, Západ má sice mnohé chyby a omyly, ale to neznamená, že bych je chtěl vyměnit za ty čínské.

J. Skála 25.1.2020 13:07

Proč? Čínská civilizace je starší než evropská. Komunistické extempore je proti oné dlouhé době zanedbatelné a brzu skončí. Západoevropská neokomunistická společnost sice skončí také, ale podlehne středověku. Čína spíš ne.

P. Staronový 25.1.2020 16:35

Starší jo, ale taky jiná. Já se na jejich kolektivismus nechci přeškolovat.

J. Skála 25.1.2020 17:17

Já se toho nebojím, já jsem tam byl. Machometánů se bojím.

J. Dvořák 26.1.2020 15:35

Každá velmoc chce své malé "partnery" ovládat a kolonizovat. Platí to pro EU (Německo), Čínu, Rusko i USA. Islámské země nás chtějí zotročit (nábožensky podrobit). Zatím si konkurují, ale podhoubí invaze islámu v Evropě bují.

V. Chrastina 25.1.2020 13:36

Ano, pane Církvo, můžeme z EU vystoupit, ostatně 70% občanů naší země je pro czexit. Volme politiky, kteří mají v programu referendum, které to rozhodne. Tož tak!!

J. Novak 25.1.2020 1:00

Řešení samozřejmě existuje, a je lhostejno jestli budou dotčení popraveni "tam" nebo v Evropě. Bohužel toto veskrze humanistické řešení není v dnešní pseudohumanistické době průchozí "díky" zbabělosti politiků ..

V. Církva 25.1.2020 8:07

Tak já jsem humanista. Navíc by mohlo dojít k justičním omylům. Normální by bylo použít nějaký ostrov mimo Evropu třeba některého z evropských koloniálních států a tam je doživotně internovat, S velmi silnou ostrahou. Museli by oddělit muže a ženy, aby nevznikali další internované děti (jak článek naznačuje, dle Evropanů chudáčci).

Totéž platí i pro děti narozené. Pokud si někdo myslí že děti od 6 let už nejsou naočkované a v budoucnu nebezpečné, navíc s geny svých zvrhlých rodičů, je to idiot. Ještě děti přibližně do 4 let by mohly dostat výjimku a žít pod kontrolou psychologů v křesťanských rodinách.

Přesto všechno máte pravdu. Jakkoliv je i to mnou nastíněné řešení až příliš humánní řešení proti středověku, který tito způsobili, žádní politici to neschválí. Jsou to totiž idioti, pokrytci a sebevrazi.