Čtvrtek 18. června 2026, svátek má Milan

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

libero

16. 7. 2008 15:17
Ať se panstvo z Brusele

nesere do uspořádání jednotlivých zemí. Povětšině si ho vytvořili místní občané, kteří vědí dobře proč a jak.

Mor do těch EUgenosse.

0 0
možnosti

křovas

16. 7. 2008 15:14
je třeba

začít vraždit úředníky a to namátkou

0 0
možnosti

libero

16. 7. 2008 15:18
Re: je třeba

Raději popořadě.

0 0
možnosti

Šumavák

16. 7. 2008 14:42
Tak jsem k té paní nahlédl na stránky

a velmi mě zaujala !

V news dvě pozvánky na dvě sudeťácké akce...

0 0
možnosti

Jakub S.

16. 7. 2008 15:03
Re: Tak jsem k té paní nahlédl na stránky

Ano - totéž já, historik - germanista:  š o k .

Podívejte se tam. Všimněte si: Tzv. sudetští (tedy čeští a moravští, po našem!) Němci tam figurují  v e d l e  Čechů, Slováků, Němců. - Dobrý - !

0 0
možnosti

Ivan Nový

16. 7. 2008 13:51
EU se vykoupe v krvavé lázni!

Pokud takoví blázni budou vytvářet euroregiony. Vývoj po rozpadu v Jugoslávii bude jen selanka co nastane v EU, pokud opravdu budou pravomoci euroregionů posíleny.

0 0
možnosti

šakal

16. 7. 2008 13:50
...Naposledy jsem něco tak drzého četl,...

...když Leonid Iljič Brežněv postuloval doktrýnu omezené suverenity ;-P  (Y)

0 0
možnosti

Ivan Nový

16. 7. 2008 13:49
Nesmyslný úkol nesmyslných eurokratů.

Vyhodit je na hodinu.

0 0
možnosti

šakal

16. 7. 2008 13:51
...I ba ne!...

...Tohle zadání je smysluplné a hluboce opodstatněné. Kam Němec nedojel s pancéřovou kolonou, tam vyslal evropské byrokraty  ;-)

0 0
možnosti

Pete Brich

16. 7. 2008 11:53
Jen dva prstíčky tam strčíme ...

Pánové se do nemusí obtěžovat cestováním. Pokrok je po 70 letech od prvního pokusu o sjednocení Evropy v Mnichově viditelný!!

PB

0 0
možnosti

šakal

16. 7. 2008 12:07
...Chi, chi, chi,...

...;-)...:-/...;-€

0 0
možnosti

Corsini

16. 7. 2008 9:18
Rozděl a panuj.

Další z pokusů, jak ovládnout Evropu. Postupným omezováním pravomocí vlád shora (přesunem do Brusele) a zdola (přesun pravomocí na regiony). Naše kraje jsou moc malé? Ve srovnání se spolkovými zeměmi v Německu? Chce tím dotyčná naznačit, že by bylo vhodné naše miniregiony "posílit" připojením k přilehlým regionům sousedních států? To se bude Herr Dolažalovi líbit.

0 0
možnosti

honzak

16. 7. 2008 9:31
Re: Rozděl a panuj.

např. Sasko - Ústecko? A Doležal předseda spolkové vlády?

Obávám se, že by to nějakého eusoudruha mohlo i napadnout...

0 0
možnosti

Sýček

16. 7. 2008 7:52
Proč jsou proti Němci?

Že by strach z Lužických Srbů?

0 0
možnosti

Petr Kohout

16. 7. 2008 7:50
Jsem pro. Jako první by měl většinu pravomocí převzít zase zpátky z Bruselu region Česká Republika.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz