27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
sclerotic 20.3.2009 11:56

Re: Madam Hybášková nezklamala

hm, tak ona ta německá CDU a Merkelová jsou levičáci, podle místních modráčků, oni jsou švédští konzervativci nebo španělská pravice úplný převlečený komunisti, a to je taky SDKU, no tomu opravdu říkám gigantický objev z české pravice ... jestli ona spíše není potíž v tom, že se v EPP musí hodně pracovat a to jaksi našim zahradílkům moc nejde, protože to není jen tak o plkání proti Evropě, to se musí také prakticky předvést alternativa. No dobrá, proevropská pravice tím bude slabší než spojení socialisté, ale to je přeci právě to, oč ODS jde, že

Jiří Zahrádka 20.3.2009 13:05

Re: Madam Hybášková nezklamala

;-D;-D;-D V EP že se musí pracovat, to je dobrý ;-D! Jak dokládají již dávno známé případy, je potřeba tam podepsat vstup. I když tuším, že ta byla kauza o tom, že se tam nechávali podepisovat kolegy. Takže tam vlastně ani k tomu podpisu nemuseli přijít.

Pane, jsou určité oblíbené české fráze těch, kdo nemají páru. Jako třeba, že když mluvíme o zahr. instituci, vyjádříme se ve smyslu, že "tam" se musí pracovat, což těm "našim" nevoní. Myslím, že je to psychologický jev - jsme naštvaní na ty "naše" (což zcela chápu), a podvědomě hledáme ideál, aby duši pomohla víra, že kromě ošklivé reality Česka je někde slibný vzor. Zahraniční média zjevně asi nečtete, tak prosím, komentujte jen to, o čem máte určité informace, nejen své sny.

jasan 20.3.2009 10:14

deni v EP

je jiste napinave...   nicmene ted je podstatnejsi LS

www.nelisabonu.cz

vodák 20.3.2009 9:58

důvěra

Paní Hybášková, od doby před volbami, kdy jste nařkla lidi z korupce a potom jste to nemohla dokázat, jste naprosto nedůvěryhodná a zařadila jste se mezi ty, které je třeba z politiky vykopnout. Proto také Vaše názory nemohou mít nějakou váhu a ani se nesnažím posoudit jejich správnost.

Mgr.Milda 20.3.2009 19:29

O korupci vědět a korupci prokázat, to jsou zcela různé páry bot

vzpomeňte si jenom na těch pět v českých na stole, když šlo o polský Orlen. Samozřejmě se to uhrálo do rohu, ale my víme svoje.

Kolombo 20.3.2009 9:29

Paní Hybášková,

odchod z klubu přece konzervativcům nebrání hlasovat spolu s evropskou pravicí ve všech otázkách, na  kterých se shodnou. Problém bude jen v podpoře posilování centra EU, kde vaše frakce "podpoří", bohužel, socany.

janabok 20.3.2009 9:37

Re: Paní Hybášková,

trefa!!! ...

Jiří Zahrádka 20.3.2009 10:36

Re: Paní Hybášková,

Přesně! Ti, kdo přejali socanské přístupy, mají teď hysterii z "oslabení pravice." Že jim není hanba...

libero 20.3.2009 9:03

Pokud se ta "pravice"

bude chovat jako liberální pravice, nebude ji nikdo opouštět či oslabovat.

Je-li k nerozeznání od zeleno růžovo rudých socialistických pošuků, nemůže se nikdo soudný moc divit.

Mgr.Milda 20.3.2009 9:14

Snad by neuškodilo, podívat se blíže na členstvo EDS v EU

je na tom složení vidět, že se tam schází tradičně lidé z bývalé Malé Dohody, Masarykem kdysi založeného politického uskupení v Evropě. Zejména bych tu uvedl Bulhary, Rumuny, zdá se, že Malá Dohoda je původem klubu, soustřeďujícího se kolem ED. Jistě tam budou i v budoucnu mnozí Chorvati, proti kterým V. Klaus tak brojí. LS je totiž podmínkou jejich přijetí. Takže protikomunistický blok se tvoří práve ze členů Europarlamentu, kteří měli zkušenost s reálným komunismem, je to i logické. Jenom z ČR se do Europarlamentu dostalo mnoho příznivců totality, třeba Remek, Ransdorf  atd.

PetrH 20.3.2009 11:55

Re: Snad by neuškodilo, podívat se blíže na členstvo EDS v EU

Kdyby se tam dostali příznivci totality jenom z ČR, neviděl bych v tom problém. Prostě by tam posedávali v totální izolaci. Ale oni tam mají docela silný klub se zástupci ze všech států. Nehledejte ty mouchy jen na nás, právě spolupráce "totalitní" a "netotalitní" levice v EP je to, co ovlivňuje současnou podobu Unie.

Mgr.Milda 20.3.2009 8:28

Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

postavení komunismu na stejnou úroveň, jako nacionálního socialismu. Pan Ransdorf na tom shromáždění EU byl a odešel velmi naštvaný, prý se tomu socialismu neprávem mnoho vytýká. Byla sice přísnost, ale také mnohé bylo lepší, sděluje pan Ransdorf. Já si ještě dnes schovávám svoji hraniční průvodku, kde mi bylo povoleno, vyvézt celých 50 DM, čili asi 25 eur do Německa. Díky, soudruhu Ransdorfe, tehdy nám bylo jistě lépe!

abeceda 20.3.2009 8:48

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Běž to vykládat  sklářům ze zavřenejch skláren. Docela by se jim šiklo mít  z nevyplacenejch vejplat těch 25 eur, magorku ;-€

j 20.3.2009 8:55

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Všichni ví, že jim nikdo už nic nezaplatí ( půl roku) a přesto tam sedí , místo aby si našli jiné zaměstnání.  Co k tomu dodat? Asi jim odbory dobře poradili ale nechápu proč s tím otravují ostatní. Ať si sedí a zničí si život

abeceda 20.3.2009 9:19

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

prodaj neprodejný domky co tam maj a pudou dělat ajťáky do Práglu, supr...

j 20.3.2009 9:25

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Neprodejné domky? pujdou dělat do Prahy?  Že by se lont už vylidnil o tom nevím. Podívejte se na ceny nemovitosti na vesnici, že by všude měli fabriky

j 20.3.2009 9:29

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Pracak tam snad mají, tam si snad víc vydělají než ve sklárnách ( přišli by ale o odstupné, že jo) Ať žijí odbory

hobis 20.3.2009 9:57

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Rád bych všděl,proč ti skláři nedělají polívkovej talíř za korunu a nebo kříšťálovou vázu za 2O,jako to dělaj šikmooký.Mám ale obavu,že to tak budu i u jinýchj věcech.

abeceda 20.3.2009 11:16

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Ono jde o to za KOLIK  ten domek prodají a kolik stojí v Práglu garsonka. Nějak jsem si nevšiml, že by se lidi z velkých měst houfně hrnuli na venkov (pokud to není v nějaké rozumné dojezdné vzdálenosti)

Pamětník 2 20.3.2009 12:59

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Vy by jste se uplatnil se svými radami,jako ministr sociálních věcí.Možná máte zaměstnání,které nemá žádné problémy.Tak raďte dál.

Mgr.Milda 20.3.2009 8:58

Socialisté pro nezaměstnané skláře!

Kdyby každý socialistický poslanec a politik odevzdal 20% svých požitků do fondu, mohli by skláři dostat slušnou výplatu. Soudruh Gross by jistě nezchudl, kdyby z těch ' vydělaných' miliónů jich třeba patnáct na tento dobrý účel věnoval. To by ovšem bylo zcela proti zásadám socialismu, platit mají občané, socialisté jim to jenom nařídí.

jirka.s. 20.3.2009 9:16

Re: Socialisté pro nezaměstnané skláře!

No, von to přece zatáhne za všechny sosáky dRáth, nebo ne? 8-o

Kolombo 20.3.2009 9:34

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Proč sis ty sklárny nekoupil sám, abecedo? nebo Sobotka, Paroubek, Filip? ČSSD i socdem na to prachy mají. Kdyby se v kupónovce privatizovalo všechno, mohla si levice pracovat ve svém, i se svými "jistotami". Kdo by "riskoval" u kapitalistů, byla by to jeho věc. Problém je, že levice nechce nic dělat, chce jen žvanit do práce jiným.

vodák 20.3.2009 10:05

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Abecedo, kdyby to tady vedli dodnes komunisti, tak by skláři už  umřeli hlady. Soudruzi věděli dobře kdy odejít. V době kdy naši tátové, kteří by jim mnohdy za zničené životy rozbili hubu jsou již po smrti a rozdíl mezi životní úrovní tam kde byli a kde nebyli u moci, ještě nebyl  tak veliký aby jim rozbili hubu ti mladí.

abeceda 20.3.2009 11:44

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

Ono je to celkem jedno, jestli ti skláři chcípnou hlady za kapíku nebo za socíku, že

libero 20.3.2009 9:05

Re: Snad nejlépe charakterisuje Hybáškovou její iniciativa pro

V tomhle Hybášková rozum má, blbne jen v EUhujerismu.

DS 20.3.2009 8:23

Kráva Hybášková

se potřebuje zviditelnit před  volbami.Má strach ,že přijde o dobře placené korýtko!jednou vyčítá V.Klausovi  a ODS že hájí české zájmy a teď když se jí to hodí zase říká,že nehájí české zájmy.Měla by si to ujasnit,než začne špinit pol.protivníky.Ona eorohujerka určitě ty české zájmy hájit nebude a nikdy nehájila!

Mgr.Milda 20.3.2009 9:04

Václav Klaus nehájí jiné zájmy, než ty svoje

a proto se musí zviditelňovat všemi způsoby. Neoplývá darem inteligence nebo vzdělání, je to jenom tlučhuba. České zájmy by nejlépe podpořil, kdyby odstoupil ze svého podvodně získaného úřadu. Teprve teď vychází najevo, že pan Rath koupil ve správnou chvíli za správnou cenu obraz, namalovaný panem Zubovem. Proto to náhlé onemocnění při volbě presidenta!

libero 20.3.2009 9:07

Re: Václav Klaus nehájí jiné zájmy, než ty svoje

Václav Klaus většinou (ne vždy, ale to nikdo) hájí i moje zájmy.

Naštěstí, poraděnka Švejnara bych snášel hůře.

Mgr.Milda 20.3.2009 9:37

Re: Václav Klaus nehájí jiné zájmy, než ty svoje

Politika Václava Klause je dost čitelná. Protože se dal dohromady s Rusy (paní Livia Rosamunda Miština je naší první dámou s ruským původem, narodila se na Slovensku, ale její rodiče tam přišli z východu) a logicky i se Srby, musí podporovat i jejich zájmy. Srbové i Rusové chtějí Chorvatsku bránit v přijetí do EU, velkou ránu jim zasadilo už přijetí Slovinska a následný hospodářský vzestup. Pokud nebude přijata LS, je rozšiřování EU zastaveno, tím i přijetí Chorvatska. To je zřejmě jeden z cílů, které Klause vedou v odporu k LS.